Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Sto se tice drugog pitanja, clan porodice je hteo tako da kupi, pa na kraju kod zadnjeg klika, cena je odjednom ispala 500 dinara mesecno vise. Zbog tog bezobrazluka je odustao od kupovine. Tako da to nije problem samo kod tebe...
Ima objasnjenje da se ta suma umanjuje, za NEO23 npr:
Izborom NEO 20 tarife uz kupovinu uređaja uz ugovornu obavezu od 24 meseca, tokom trajanja ugovorne obaveze svakog obračunskog perioda, Pretplatnik ostvaruje pravo na 500 RSD popusta na mesečnu pretplatu, dodatnih 3 GB za prenos podataka u nacionalnom saobraćaju kao i App Mix dodatak bez naplate mesečne pretplate. Nakon isteka 24 meseca, Pretplatnik plaća punu cenu mesečne pretplate NEO 20 tarife, a App Mix dodatak i dodatnih 3 GB se automatski deaktiviraju.
ovo sve stigne na email, tako da imate i potvrdu, nema potrebe za screenshotovima.
 
Svratih malo pre do mts poslovnice u Knez Mihajlovoj, nemaju još S23 za prodaju. Kaže i. im da A1 ima, a oni kažu da oni nisu još dobili primerke za prodaju. Inače zelena jako lepo izgleda uživo, više je sivo nego zeleno.
 

Prilozi

  • 20230205_173751.jpg
    20230205_173751.jpg
    99.2 KB · Pregleda: 134
  • 20230205_173747.jpg
    20230205_173747.jpg
    112.5 KB · Pregleda: 133
Svratih malo pre do mts poslovnice u Knez Mihajlovoj, nemaju još S23 za prodaju. Kaže i. im da A1 ima, a oni kažu da oni nisu još dobili primerke za prodaju. Inače zelena jako lepo izgleda uživo, više je sivo nego zeleno.
Ja sam bio u Somborskoj MTS poslovnici pre dva dana da vidim da li je nekim slucajem S23 Ultra stigao kod njih kao demo model. Receno mi je da ce telefoni stizati u poslovnice tek posle pre-order perioda. Tj od 17.02. pa nadalje. Telefon moze da se naruci do 17. samo online, a oni u poslovnici ne rade pre-order.
 
I ja poručih S23 Ultra u zelenoj boji, videh je danas u Samsung radnji u Ušću i lepa je nijansa, baš diskretno zelena ka sivoj. Rekoše da im sutra stiže nova količina telefona (trenutno imaju samo neke boje, zavisno da li u radnji u prizemlju ili na drugom spratu), a za par dana očekuju da im stignu i futrole.
 
Da li se neko registrovao za slusalice preko Samsung Members aplikacije? Ja nesto ne uspevam da provalim kako...Dobio sam email kao preduslov i kapiram da bi to trebalo da se pojavi pod opcijom Benefits, ali mi se ne pojavljuje nista...
 
Poslednja izmena:
^ Meni takođe ne prihvata prvi korak,tj da apliciram. Doduše,jasno su naznačili. Slušalice za one koji su se prijavili za live event
 
Da li se neko registrovao za slusalice preko Samsung Members aplikacije? Ja nesto ne uspevam da provalim kako...Dobio sam email kao preduslov i kapiram da bi to trebalo da se pojavi pod opcijom Benefits, ali mi se ne pojavljuje nista...
Nije ni meni bilo odmah. Uzeo sam ga u petak, tek danas se pojavilo pod Benefits.
 
Imam ga još uvek. Nikako da ga prodam. S23 sam tek otpakovao, podešavam ga jos uvek, nisam slikao. Sutra cu malo fotkati.
Možeš par reči 13pm vs 23u? Ekran, kamere, baterija(za par dana naravno), zvučnik itd.
 
Možeš par reči 13pm vs 23u? Ekran, kamere, baterija(za par dana naravno), zvučnik itd.
Ja prelazim sa 13PM na S23U pa mozda mogu da ti pomognem. Danas sam isao u TC da ih uporedim, generalno po meni u svemu je bolji S23U (ekran, CPU, zvucnici...) Kamere i bateriju jos uvek ne mogu da uporedim detaljno ali sudeci po testovima i tu je bolji S23U...
 
Ima li negde reči o običnom S23 malom, svi zapeli za Ultru. :D Da li će on biti ok telefon i kakav s baterijom...
 
@Hbis jel imaš neku zaštitu na ekranu? Opšte je poznato da ako je UV staklo zaboravi na otisak osim white stone. Sa folijama radi ok ali zaštita minimum.
 
Ja prelazim sa 13PM na S23U pa mozda mogu da ti pomognem. Danas sam isao u TC da ih uporedim, generalno po meni u svemu je bolji S23U (ekran, CPU, zvucnici...) Kamere i bateriju jos uvek ne mogu da uporedim detaljno ali sudeci po testovima i tu je bolji S23U...
Pa i ne bi se reklo da je bolji cpu 😅 za ekran verujem a zvucnici na mob su veoma upitna kategorija , bitno da nisu krsh za 1000+€. Msm da je tu vise pitanje ukusa vezano za OS jer je tu glavna razlika a ne brojke u cpu testovima
 
Ima li negde reči o običnom S23 malom, svi zapeli za Ultru. :D Da li će on biti ok telefon i kakav s baterijom...
Ja nesto gledam obican s23 ali nigde nema reci o bateriji na primer, posto je sve ostalo navodno isto kao na s22. Ja sam imao s21, sada ip13 pro…
 
Imao sam S22 Ultra baš kratko,ali nisam primetio da ovako precizno radi.

Bukvalno kao Stef Kari,49 od 49 puca
Samsung is skipping the world’s largest ultrasonic in-display fingerprint sensor and continuing to use the 3D Sonic Sensor Gen 2 in the Galaxy S23, S23 Plus and S23 Ultra.

The data indicates that the Galaxy S23 smartphone still uses Qualcomm’s 3D Sonic Sensor Gen 2. Notably, this sensor is used by Galaxy S22 and Galaxy S21 series as well.


S23 Ultra hardver:

-Display Driver IC: Samsung S6E3HAE
-Cameras
200MP Main: Samsung S5KHP2
12MP Wide-Angle: Sony IMX564
10MP Periscope: Sony IMX754
10MP Telephoto: Sony IMX754
12MP Selfie: Samsung S5K3LU
-RAM: LPDDR5x
-ROM: UFS 4.0
-Fingerprint sensor: Qualcomm 3D Sonic Gen 2
-WiFi & Bluetooth chip: Qualcomm FastConnect 7800
-Charging IC: NXP PCA9481

Izvor: https://m.weibo.cn/status/4865384941097885
 
Poslednja izmena:
Pa i ne bi se reklo da je bolji cpu 😅 za ekran verujem a zvucnici na mob su veoma upitna kategorija , bitno da nisu krsh za 1000+€. Msm da je tu vise pitanje ukusa vezano za OS jer je tu glavna razlika a ne brojke u cpu testovima
Po jacini obican Gen 2 je izmedju A15 i A16, ovo je OC verzija, tako da bi trebao biti samo blizi A16. CPU i GPU najbolje se testiraju u igricama, videcu kako ce tu da se pokaze S23U.
 
@Stock
Imao sam S22 Ultra baš kratko,ali nisam primetio da ovako precizno radi.

Bukvalno kao Stef Kari,49 od 49 puca 😀

@Lemaja
Staklo nikad nisam imao na telefonu,niti foliju. Sada se debelo razmišljam i zaštitu pozadi da mu skinem. Nije on mene kupio
Stara boljka Samsunga da kad staviš staklo moraš korisiti pin ili šemu da otključaš. A face recognition ako koristiš za 2 dana dođe mi da zviznem telefon o beton.
 
Nazad
Vrh Dno