Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Dan posle cvrste odluke da ostajem na S21U do daljnjeg pao je Ultra zelembac :) Uzeo ga u Uscu, ima ih dosta na stanju...

Jok, kazu stize im u sredu ili cetvrtak...
Ništa kao jak karakter 🤣 Neka te služi!! A požuri sa stavljanjem 21u u oglase ako planiraš da dobiješ i blizu te cifre, sad kad i svi drugi nagrnu da stavljaju telefone, ode cena dole samotako. Bolje usreći gospođu 😉😇
 
Ništa od toga. Jurim A1 poslovnicu koja ima telefon na stanju, neće ni preko call centra, ni chata ni u radnji da mi kažu gde ih ima.
Ima na sajtu, koliko vidim ima u ovoj "TC Shoppi -BRATSTVA I JEDINSTVA 2 / g"
 
Ništa kao jak karakter 🤣 Neka te služi!! A požuri sa stavljanjem 21u u oglase ako planiraš da dobiješ i blizu te cifre, sad kad i svi drugi nagrnu da stavljaju telefone, ode cena dole samotako. Bolje usreći gospođu 😉😇
Opusteno, kako bude bude, od love sam se oprostio kad sam krenuo da ga kupim :D Razmisljam se mozda gospodji da uzmem mali S23, ipak je novo novo..
 
Ove godine bar neće da se čeka isporuka. Telefon već sada može da se pazari. Znam već priče unapred. Digli cene,ima na lageru,kriza. Baterija sa 53% uz mnošto isprobavanja,podešavanja,doduše na wifi 5.5 sot-a,otišla na punjač. Stabilizacija nikad bolja na Samsungu. Baterija konačno da se opustiš i ne razmišljaš previše. Ni najmanje se nije zagrejao a mnoštvo ažuriranja bilo. To je taj procesor koji se tražio u S seriji
 
Iskreno malo mi nije jasno da operateri ne isporucuju uredjaje ljudima koji su popunili pre-order jer svako iole upucen moze da se proseta kroz trzni centar i primeti da uredjaja ima na stanju u slobodnoj prodaji, cemu onda "pre-order" ako mozes da prosetas malo i kupis ga?
Makar onda ne treba da se zove "pre-order".....
 
Pa da od predstavljanja do preordera čitav šou i hype kao da će da nestane.
 
cemu onda "pre-order" ako mozes da prosetas malo i kupis ga?
Makar onda ne treba da se zove "pre-order".....

Da za istu svotu novca tokom preordera dođeš do duplo veće memorije,dok u krštenim zemljama dobiješ pride još dodatan vredan poklon (sat,slušalice)

Mada po svemu sudeći,ove godine uređaja ima dosta na stanju,biće ovih akcija još na leto,tako da kome se ne žuri,može ga i tada pazariti

Elem. Zvučnici su glasniji i bas je jači u odnosu na S21U. Vibro motor takođe unapređen. Otisak prsta mnogo veću površinu hvata sada. Prilikom očitavanja otiska krug gde stavljaš otisak se pomera svaki put,i samim tim veću površinu "hvata"
 
Da za istu svotu novca tokom preordera dođeš do duplo veće memorije,dok u krštenim zemljama dobiješ pride još dodatan vredan poklon (sat,slušalice)

Mada po svemu sudeći,ove godine uređaja ima dosta na stanju,biće ovih akcija još na leto,tako da kome se ne žuri,može ga i tada pazariti

Elem. Zvučnici su glasniji i bas je jači u odnosu na S21U. Vibro motor takođe unapređen. Otisak prsta mnogo veću površinu hvata sada. Prilikom očitavanja otiska krug gde stavljaš otisak se pomera svaki put,i samim tim veću površinu "hvata"
Meni je stigao mail od samsunga nekoliko dana pre predstavljanja da se registrujem u fazonu, saznaj medju prvima o novim uredjajima. I 02.02 mi stize mail da ako porucim/kupim bilo koji model iz S23 serije do 16.02. dobijam sluske buds2.
 
Exynos proceosr umesto Snapdragon procesora.
 
Ko moze neka prokomentarise razliku u fotografiji na s23u naspram s22u. Gledao sam za video ima pomaka i neko je kacio odlicne nocne fotografije. Mislim da ce fotografija biti odlicna na ovom modelu ako je suditi po video snimcima
 
Momcovi žena aminovala novi telefon za rodjendan. Videla je da gledam Ultru ali meni savest nekako ne dozvoljava da puknem toliku lovu na fon.
E sad druga opcija je Pixel 7 Pro, ima ovde u NS za 730eur, neotpakovan, 12m garancije.

Dajte mi neki pros/cons da se ne pokajem posle 😁 Tel ce morati da me služi naredne tri godine
 
Momcovi žena aminovala novi telefon za rodjendan. Videla je da gledam Ultru ali meni savest nekako ne dozvoljava da puknem toliku lovu na fon.
E sad druga opcija je Pixel 7 Pro, ima ovde u NS za 730eur, neotpakovan, 12m garancije.

Dajte mi neki pros/cons da se ne pokajem posle 😁 Tel ce morati da me služi naredne tri godine
Dovoljno je da uporedis Tensor vs SD, ostalo je manje vise isto😁
 
Pozdrav, ne znam smijem li pitati tu, odnosi se na Samsung S23 seriju, ali ne samo na nju, pa molim da me ispravite ako kršim pravila. Trenutno koristim Huawei P30 Pro, u 4. mjesecu će biti 4 godine, ali promijenila bih mobitel pa bi mi dobro došla pomoć

Razmišljam o Samsung galaxy s23 ultra ili Iphone 14 pro ili pro max. Što mislite, koji od ta dva, ili neki treći/četvrti?
Huawei trenutno još radi ok, pa mi nije hitno kupiti novi uređaj odmah

Hvala unaprijed 😊
 
U samsung members aplikaciji pojavila se mogućnost za prijavu za slušalice. Popuni se prijava, slika fiskalni i kutija i to se pošalje. Dobije se mail potvrde i onda se čeka:)
Pozdrav, poručio sam s23+ juče ali kažu mi isporuka kreće od 16.2. Trenutno koristim Huawei p30, tako da ne mogu members app da koristim. Znači tek kad stigne fon mogu da se prijavim za slušalice?
 
Pozdrav, ne znam smijem li pitati tu, odnosi se na Samsung S23 seriju, ali ne samo na nju, pa molim da me ispravite ako kršim pravila. Trenutno koristim Huawei P30 Pro, u 4. mjesecu će biti 4 godine, ali promijenila bih mobitel pa bi mi dobro došla pomoć

Razmišljam o Samsung galaxy s23 ultra ili Iphone 14 pro ili pro max. Što mislite, koji od ta dva, ili neki treći/četvrti?
Huawei trenutno još radi ok, pa mi nije hitno kupiti novi uređaj odmah

Hvala unaprijed 😊
To je najbolji telefon ikad napravljen. Promenio sam ih preko 50, al taj je 1 od retkih koji me je oduševio.

Prvo moraš da nam kažeš ios ili Android, a drugo, za šta ti telefon treba? Ultra serija je ozbiljna mašina i ima sve, a ne verujem da ćeš sve koristiti, tako da je glupo bacati pare za nešto što nećeš koristiti. Flip je na primer bolja opcija, ako praviš selfije, a ako si ipak u fazonu slikanja, bez mnogo bespotrebnih opcija, onda iPhone.

Nisam nikad imao Ćaomi, al možda I o njemu treba da razmisliš.
 
Pozdrav, poručio sam s23+ juče ali kažu mi isporuka kreće od 16.2. Trenutno koristim Huawei p30, tako da ne mogu members app da koristim. Znači tek kad stigne fon mogu da se prijavim za slušalice?
Tako je. Moraš sa telefona da uradiš prijavu. Mislim da je negde prilikom prijave pisalo da se mora izvršiti do 01.03. Imaš vremena kad ti stigne telefon da se prijaviš.
 
Isla sam danas do Usca da pogledam telefone. Boje mi se uopste ne svidjaju, al to je jos najmanje bitno. U Samsung radnji izlozen je Ultra u zelenoj boji, bezveze neka boja, plus model je u lavanda boji i obican u bež. Najlepsi je u bež boji. Kamere sam poredila plus i ultru, glavna nije toliko razlika, ali je selfi losija na plus modelu. Svetliji je ten, nekako ispranije boje, nemaju taj neki intenzitet, kontrast, sta vec. Ostalo sve super, fluidnost, itd. Vec sam se bila odlucila da kupim Plus model, ali me mnogi savetuju da uzmem Iphone 14 pro. Nisam pametna sta da radim. Samsung koristim godinama unazad, ne znam da li bih se mogla navici na ios.
I ja sam bio gotovo resen za plus model, ali sad mi je nekako "meh" naspram ultre, a i pro max-a. Trebalo bi da kosta 400-500e manje od ova dva. Najbolji izbor bi ti bio da ides na 14pro(max), max ako ti odgovara velicina ili S23ultru. Pitanje navikavanja na novi OS stoji, ali valjda se covek vremenom na sve navikne.
Ima na KP 14 pro max za 1260e neotpakovanih sa 1god internacionalne garancije, kako onda dati slicne pare za S23+ kojem ce cena da padne zesce u odnosu na 14pm. Ultra je stvarno odlican telefon i opravdava flagship naziv, dok plus bas i ne, sa sadasnjom cenom.
 
Jedna napomena vezana za slušalice. U uslovima piše da su slušalice samo za one koji su kupili telefone do 16.02. ali ima i drugi uslov, a to je da je promocija samo za korisnike koji su se prijavili za praćenje Samsung Unpacked događaja
u periodu od 11.1. do 1.2.2023. godine na službenim Samsung kanalima.
Ja se nisam prijavljivao za konkretan događaj ali redovno primam njihova obaveštenja o novim proizvodima i događajima. Tako da mi nije jasno ko sve ima pravo na slušalice.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230205_114027_Gallery.jpg
    Screenshot_20230205_114027_Gallery.jpg
    124.4 KB · Pregleda: 37
Nazad
Vrh Dno