Šta je novo?

S.T.A.L.K.E.R. — Clear Sky

Fantasticno!
 
Ajde, u ova tuzna DRM vremena... da nesto obraduje gejmera.
Sad mi je jos draze sto je nikad nisam igrao...:D
 
Zna li neko kako da predjem onaj deo sa placenicima sto bleje u onom nazovi vudu (ukletom) selu i kao ne mogu da nadju put odatle? I kako se spusta onaj podignuti most koji vodi u Lumansk? Sve sam zive pobio ali most se ne spusta. Any ideas ?
 
Zna li neko kako da predjem onaj deo sa placenicima sto bleje u onom nazovi vudu (ukletom) selu i kao ne mogu da nadju put odatle? I kako se spusta onaj podignuti most koji vodi u Lumansk? Sve sam zive pobio ali most se ne spusta. Any ideas ?
Most spustaju plaćenici, a ti im daješ podršku, odnosno covering fire sa druge strane dok prčkaju oko kontrolne table mosta. Ti tek nešto malo pred kraj odradiš spustanje, ali tek kada oni dovoljno spuste most da možeš preko njega da preskočiš na drugu stranu.
Da ti nisu pobili tvoje sa druge strane pa sada nema ko da ti spusti most?
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kako da predjem onaj deo sa placenicima sto bleje u onom nazovi vudu (ukletom) selu i kao ne mogu da nadju put odatle? I kako se spusta onaj podignuti most koji vodi u Lumansk? Sve sam zive pobio ali most se ne spusta. Any ideas ?

Moras da im obezbedis covering fire, odnosno da im omogucis prilaz onom panelu sa koga se spusta most i obavezno da ubijes snajpera na brdu svaki put kada se pojavi. I oni ce spustiti most.



Imam i ja jedno pitanje, kada treba Streloku da se unisti ona elektricna barijera, kako se to radi? Posto kada ispaljujem hice ovom elektro puskom ona ne daje nikakvog efekta. Sta tacno treba da se doradi posto sumnjam da mi je neki bug, a 1.5.10 je verzija.
 
Poslednja izmena:
Hvala draske, sada cu pogledati to mada imam utisak da je neki bug. :/

Edit: Ucitao ponovo ceo nivo i islo je bez problema, tj Strelok se kretao i smanjivao mu se "health". Presao sam bez problema, ovo je jedini bug koji sam imao u 1.5.10 ver.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, ne znam dal kapirate ali ja sam pobio sve sa one strane mosta - SVE. Nikog zivog tamo nema. A ti placenici o kojima pricate su u onom military selu u nekom "bouble-u" i ja ne znam sta treba da uradim da bih pokrenuo odatle. Kaze da pricam sa njima i ja sve ispricam sa svima i nista. Boles'
 
Ljudi, ne znam dal kapirate ali ja sam pobio sve sa one strane mosta - SVE. Nikog zivog tamo nema. A ti placenici o kojima pricate su u onom military selu u nekom "bouble-u" i ja ne znam sta treba da uradim da bih pokrenuo odatle. Kaze da pricam sa njima i ja sve ispricam sa svima i nista. Boles'
Pa sve su ti lepo ljudi objasnili , šta sad tu nije jasno?Sa leve strane mosta nadiru banditi , na brdu se pojavljuju snajperist, desno od mosta se pojavlju Mercenaries koji treba u ovom slučaju da poštediš.Oni su ti koji treba da spuste most a ti i društvo sa ove strana mosta im obezbeđujete podršku.Kako da se spusti most sam od sebe.Pobio si i one koje nisi smeo_One koje si trebao da zaštitiš.Čudi me da nisi pobio i ove oko tebe iz Clear Sky frakcije:d.
Vrati se na neki raniji save, pa polako.Ako nisi radio quicksave na tom nivou, učitaj autosave, pa ceo nivo iz početka.
 
hocu da odigram CS nakon sto sam prvobitno odustao zbog bugova.
ima da se kupi samo 1.5.07 verzija sa lekicem kod mene u prodavnici pa me zanima da li mogu da koristim patch 1.5.10 preko njega i kako jer vidim po komentarima da igra radi ok sa ovim 1.5.10 patchom.

Prvobitno sam odustao na pocetku kada se pociste na banditi na onoj farmi s pocetka i cekas pojacanje koje nikad ne dodje pa ne bih opet da cekam...dosta sam se nacekao...:d
 
Poslednja izmena:
hocu da odigram CS nakon sto sam prvobitno odustao zbog bugova.
ima da se kupi samo 1.5.07 verzija sa lekicem kod mene u prodavnici pa me zanima da li mogu da koristim patch 1.5.10 preko njega i kako jer vidim po komentarima da igra radi ok sa ovim 1.5.10 patchom.

Prvobitno sam odustao na pocetku kada se pociste na banditi na onoj farmi s pocetka i cekas pojacanje koje nikad ne dodje pa ne bih opet da cekam...dosta sam se nacekao...:d
Pa skini taj što ti nude u prodavnici.Pronađi 1.5.10 peč i onda odgovarajući lek.
Peč možeš skinuti odavde:
http://stalker.filefront.com/file/Clear_Sky_Patch;100855
To je zvanični patch.
Za odgovarajući "lekić" se snađi sam.Ili me cimni na PM.
Ja sam igrao na 1.5.07 i nisam imao ni jedan značajan bag.
 
ok hvala na savetu skidam 1507 pa patchujem 1510 pa lecim sa 1510 pa sta bude...
 
ima da strepim tih 10 minuta kad pocistim farmu vise nego da li cu zaginuti...kakva igra :d
 
Dovoljan je samo 1.5.10. patch.
 
Clear Sky Complete mod

Delo lika koji je radio Complete 2009 mod za originalnu igru.

4310331911_de342cefb6.jpg


Download
Screenshots
 
evo instalirao sam patch 1510 direktno na 1.0 i izlecio je uspesno sve radi super ubacio sam i starcev terrain pack i mogu reci da onaj koji ima primedbe na grafiku stalkera nema pojma sta prica...
sto se tice farme drugari iz cler sky-a su pocistili farmu dok sam ja lutao mocvarom za nekim side questom...
cudno mi je kako se main quest brzo menja...idi tamo i ako ne odes odmah qust canceled..tako je bilo sa farmom...sad sam na delu za cordon a realno sam jurcao za side questovima i skrivenim stash-evima dok se glavna prica odvija sama od sebe...
ko ce ga znati..zavrsice se igra a ja ni jedan glavni quest nisam ispunio :d
 
Poslednja izmena:
imas par strana ranije stracev predlog - terrain pack (ima link) i nista vise...ja sam tako odigrao i mogu reci da je mod odlican, poboljsava grafiku i time doprinosi atmsferi ali opet ne menja orginalni smek.
 
imas par strana ranije stracev predlog - terrain pack (ima link) i nista vise...ja sam tako odigrao i mogu reci da je mod odlican, poboljsava grafiku i time doprinosi atmsferi ali opet ne menja orginalni smek.

Pre par dana presao SoC sa Complete modom pa sam jos uvek izlozen ko mazga :whip:

Ondak za grafiku starchev terrain pack... Izlistao sam temu al nisam nasao da ste hvalili neke modove posebno...

Jel ima jos neki "must" mod za CS?
 
Mislim da ces tesko naci bolju "kozmetiku" od Complete moda... ipak je to spoj vise grafickih i texturnih poboljsanja...
Ja ga sad igram i od srca ti ga preporucujem.

( nisi nasao pohvale za Complete mod - jer je 95% "Bench-stalkera" izigralo C.S. davno pre pojave ovog moda... )

Budi oprezan sa ostalim modovima - jer kad se promeni gameplay... to nije to. ( mislim na povecan teret nosenja, nema noci, izbor oruzja... itd.)
 
Poslednja izmena:
jedna od najboljih igara koje sam igrao
rusi znaju sta rade
 
Instalirao sam CS i pach 1.5.10 i ona trava i ljudi na pocetku su kockasti i jeftino izgledaju,kao da igram Top Gear na Segi maga drajv sredinom 90 ih,jel moze to malo bolje.Jel taj starcev mod poboljsava teksture oseto ili ono i zasto je osvezenje na 60 hz kad vecina monitora ide na 75
 
Ne poboljsava, bolje batali i odigraj neku moderniju igru sa boljim teksturama.
 
Ne poboljsava, bolje batali i odigraj neku moderniju igru sa boljim teksturama.

e psaras-e nasmejao si me uz jutarnju kafu, hvala!,
Inace komentar je za sig, narocito ovaj deo "odigraj neku moderniju igru" hahahahahaaaa! Tesko je i komentarisati tako nesto a da pri tome komentra lici na nesto tako da odustajem....hahahahah!

Deckonjo stalker nije igra u kojoj je poenta u dobroj grafici jer Zona je malo isprana pa nema spektakularnih tropskih ostrva kao u krajzisu ili bonusa koji iskacu iz headshota. Ovo se igra da bi se prezivelo!
 
Poslednja izmena:
Gluposti,to nije nikakvo opravdanje da prodaju jeftinu teksturu kao na Segi mega drajv,smejurija.Ali starc je u pravu sa svojom teren ispravkom,lepse izgleda,videcu da skinem i ful tekstur zakrpu pa cu vam javiti utiske.
 
Nazad
Vrh Dno