+-=<h4V0c>=-+
Slavan
- Učlanjen(a)
- 09.12.2005
- Poruke
- 17
- Poena
- 304
Kod mene, u Z. Radmilovica 08, 16:08h : STATUS QUO. Nix. Nada. Bupkiss. Zero. Zip. Squat. Psihodelichno-hipnotichko treperenje lampica u rezonanci sa alfa talasima.
fly13 je napisao(la):Danas mi nema takvih oscilacija (svake sekunde) kao juce ali se kaci cas na 50 dBmV (par minuta) cas na 52.8 dBmV (par sekundi)...
dok je na 50 dBmV i slicno nece kad je na 52.8+ dBmV hoce... Nije mi jasno zasto uvek (bilo da se konektuje na 40 dBmV ili 50 dBmV) ima dve vrednosti koje se razlikuju u 2-3 dBmV i kad je na vecoj radi, a na nizoj nece. Zasto onda nije stalno na toj vecoj. Ono cudo koje diktira modemu na koju jacinu da se kaci ocito ne radi posao kako treba ili ga nesto zbunjuje (ili nesto zbunjuje moj modem)...
OK, ti si sledeći. Javi stan na PM.+-=<h4V0c>=-+ je napisao(la):Kod mene, u Zorana Radmilovica 8, JOS UVEK NISHTA. NISHTA. NISHTA.
jel možeš da baciš i parametre???Victoria je napisao(la):Konacno, savrseno radi, bez prekida od 14,30 - V. Bajcevica 13
[
Bio sam ti u ulazu danas, a tebi ko je kriv što mi nisi rekao gde si tačno. Konektovao sam se bez poblema sa odvodnikom -27 dB, što znači da proveriš u stanu, probaj na dolazni kabl, proveri konektore (ljudi obično zaborave da je i masa potrebna), a ako ništa ne pomogne, a ti se lepo javi jer drugačije ti nema pomoći za sada.+-=<h4V0c>=-+ je napisao(la):U Zorana Radmilovica 8: Frequency 770000000 Hz
Signal To Noise Ratio 37.7 dB
Power Level -3.4 dBmV
Upstream Value
Channel ID 3
Frequency 35984000 Hz
Power 61.0 dBmV
s obzirom da ti u ulazu nema pojačavača FENOMENALNO. Kad budemo sređivali tvoj čvor postavićemo i njega.:wave:Victoria je napisao(la):SNV 38.1 dB
received signal -4.5 dBmV
Frequency : 36.0 MHz
Power level : 61 dBmv
ET mortar je napisao(la):s obzirom da ti u ulazu nema pojačavača FENOMENALNO. Kad budemo sređivali tvoj čvor postavićemo i njega.:wave:
thx Darth TOO, i finim gospođicama iz PTT-net-aVertygo je napisao(la):SNR: 34.5 dB
Received Signal Strength: -7.2 dBmV
Frequency: 36.0 MHz
Power Level: 57.5 dBmV
Da kucnem u drvo...od juče...hvala ET!
i da znaš da jeste, ali nije kod tebe na čvoru. Trebalo bi ove nedelje umeriti jedan deo tu kod tebe u okolini i ugraditi par filtera(idem danas po njih) pa ćemo videti.:wave:fly13 je napisao(la):kod mene je mozda neko lokalno ****** cim iskace na duze :cigar: ali danas je radio bez prekida osim jednog od 15-20 min. :Klanjanje
Ima dosta problema sa delom Rimske, Strumičke i Ustaničke. Ima par divnih pikova u spektru (neki je i telefon) ali to je jer mreža nije umerena. Imamo tamo neki sht sa signalom sa jednom granom pa će se u isto vreme proveriti i povratni smer sa sve blokadom spornih.fly13 je napisao(la):a ja taman pomislio da se neka baba dohvatila telefona i samo hotlajnise (pa reko da je nadjem i sameljem)... salu na stranu 🙂
...danas je crknuo totalno. Konektuje se i sve ali nema apsolutno nikakvog protoka onda se posle 5-10 min. sam resetuje i tako u krug... nadam se da je uzrok isti kao i onaj kad je ispadao na 30+ minuta... 🙂 ko zna mozda i ozivi za par sati... :cigar:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari