Šta je novo?

PTT KDS u Mirijevu

pozdrav svima, mortar sta se desava sa netom u 16. oktobra 7. puko ko zvecka u zadnje vreme radi 5 minuta dnevno
 
ja pripretio babama u kraju koje koriste bezhicne telefone i eto radi od tada sve kako treba :) na trenutke mi se cinilo cak i da imam 96kbps a ne 64kbps ;)
 
evo babe pogasile televizore :laugh: i legle na spavanje i meni proradi net... :d e kad bi bilo to... :)
 
Poslednja izmena:
na kraju cemo morati da organizujemo patrole po hoodu ;)
 
+-=<h4V0c>=-+ je napisao(la):
Comedy central :) Sada IMAM NET I TV U ISTO VREME, ali DOK SURFUJEM, TV PUCKETA NON-STOP, and IRRITATES THE PHREAKIN' HELL OUTTA ME :(

Like phreakin' chinese water torture ;) Just keeps poppin'... ;)
Javi sada parametre. :wave:
 
fly13 je napisao(la):
dialup je uvek pri ruci :D
Ako se ne desi neki veći shit sutra sam dole. Svi koji su na tom predajniku su sa net-om u K (uključujući i famozni LUCIDECH, koji je , a da nisam ni znao u Ustaničkoj 153 hahahaha-samo ne znam ko je njima rekao da će tamo da radi:p ).

Inače za one koji su u V.Ilića i okolnim ulicama od G.Milenka do Obilića i za one koji su u okolini G.Bolnice, tamo net NE RADI već mesec dana jer su pocrkali opt. predajnici u čvorovima a nismo imali da ih zamenimo. Na svu sreću, NAPOKON su stigli, i to ne predajnici, već celi čvorovi. Tako da se izvinjavam na smetnji ali biće gotovo tokom nedelje ili najkasnije početkom sledeće:S: .
 
ET mortar je napisao(la):
pojma nemam, javi parametre

SNR: 32.5 - 32.8 dB
Received Signal Strength: (-13.5) - (-15.2) dBmV
Frequency: 36.0 - 52 MHz
Power Level: 17 - 61.0 dBmV
Ch ID: 3

i naravno ne radi
 
ServanteS je napisao(la):
SNR: 32.5 - 32.8 dB
Received Signal Strength: (-13.5) - (-15.2) dBmV
Frequency: 36.0 - 52 MHz
Power Level: 17 - 61.0 dBmV
Ch ID: 3

i naravno ne radi
ooooooooooopssssss!!!!!!
Imaš li ti SLIKU????

Kao i za mladu damu, javi preko PTT-a ili na PM.

BTW, sutra izgleda ništa od posla jer nam izgoreše kablovi na N.Beogradu. U četvrtak ne radimm, tako da jbga. Sorry!!
 
Ne radi još uvek, svetli samo jedna lampica na modemu. V. Bajčevića 13/2

ET mortar je napisao(la):
ok, videcu. Posalji kao intervenciju preko PTT-a ili javi na PM podatke
 
Vojina Djurasinovica 13 ne sljaka od juche...

Downstream Value
Frequency 770000000 Hz Locked
Signal to Noise Ratio 34 dB
Power Level -11 dBmV

Upstream Value
Channel ID 3
Frequency 35984000 Hz In Progress
Power Level 39 dBmV
 
Quadrifoglio je napisao(la):
Vojina Djurasinovica 13 ne sljaka od juche...

Downstream Value
Frequency 770000000 Hz Locked
Signal to Noise Ratio 34 dB
Power Level -11 dBmV

Upstream Value
Channel ID 3
Frequency 35984000 Hz In Progress
Power Level 39 dBmV
Izgleda da sam ja nesto zjbo, nadam se da sad radi.:S:
 
ET, šta sa dešava sa netom u V.Bajcevica 13, nema ga već četiri dana. Prijavila sam sve kds-u, kažu- ne vidi se modem uopšte..
 
Victoria je napisao(la):
ET, šta sa dešava sa netom u V.Bajcevica 13, nema ga već četiri dana. Prijavila sam sve kds-u, kažu- ne vidi se modem uopšte..
Izvini, ali u g. sam do duse. Pola vremena ni ne radim. Valjda cu sledece nedelje uraditi nesto. Izvini!
 
Quadrifoglio je napisao(la):
Vojina Djurasinovica 13 ne sljaka od juche...

Downstream Value
Frequency 770000000 Hz Locked
Signal to Noise Ratio 34 dB
Power Level -11 dBmV

Upstream Value
Channel ID 3
Frequency 35984000 Hz In Progress
Power Level 39 dBmV

Ne javljas se????????????
 
Net od poslednjeg velikog prekida radi OK (da kucnem o drvo :) ) ali mi se Receive nivo snage i dalje pogorsava. Danas je:
Receive Power Level
-14.9 dBmV

Transmit Power Level
54.3 dBmV
Pre prekida je Receive bio oko -4 dBmV, odmah nakon povratka signala -11, pa neki dan posle -13, a sada je na granici rada (-15 dBmV).
 
bitno je da radi :D koga je briga da li je -15dBmV ili 0dBmV ako radi :d

btw. ping je postao ocaj
Reply from 64.233.167.99: bytes=32 time=548ms TTL=235
Reply from 64.233.167.99: bytes=32 time=361ms TTL=235
...
a ja se pitam sto mi je sve usporeno :d

neki novi kanali su vec krenuli.... :p
 
Poslednja izmena:
Primetio sam danas da su pridodati History i explorer, dva odlicna kanala. Slika na History mi je perfektna, dok je na explorer-u ocajna. Moracu da pozovem tehnicku sluzbu u ponedeljak, jer mi je trecina kanala super a dve trecine katastrofa. Nema sredine. Pre onog dvonedeljnog prekida svi kanali su mi bili odlicni. Od tada je i net signal dosta oslabio.
 
Mirijevo, Ulofa Palmea 13...

par zapazanja, od prosle nedelje net se ne prikada, cak sta vise stabilan je. Power level za downstream je nesto izmenjen u odnosu na prethodne mesece, mislim da su sada bolje vrednosti, upstream varira od 50-55, ni to nije tako lose, evo i podataka....

Downstream Value
Frequency 770000000 Hz Locked
Signal to Noise Ratio 38 dB
Power Level 10 dBmV

Upstream Value
Channel ID 3
Frequency 35984000 Hz Ranged
Power Level 54 dBmV

Pozdrav i samo napred!
 
Pitanje za ET Mortara:

Moze li malo neta u Metohijskoj (Janka Lisjaka) 21, receno mi je da ima u ulazu 25, nosio sam modem kod prijateljice u 21, ali nisam uspeo da dobijem signal.

Pozdrav
 
lanset je napisao(la):
Pitanje za ET Mortara:

Moze li malo neta u Metohijskoj (Janka Lisjaka) 21, receno mi je da ima u ulazu 25, nosio sam modem kod prijateljice u 21, ali nisam uspeo da dobijem signal.

Pozdrav
Moći će od sledeće nedelje jer je crkao predajnik pa moramo menjati ceo čvor jer su to neli malo stariji predajnici koji se ovde ne mogu nabaviti. Trebalo bi ga zameniti u pon. ili utorak (spreman je). Videćeš po prekidu signala na 2-3 sata
 
lanset je napisao(la):
Pitanje za ET Mortara:

Moze li malo neta u Metohijskoj (Janka Lisjaka) 21, receno mi je da ima u ulazu 25, nosio sam modem kod prijateljice u 21, ali nisam uspeo da dobijem signal.

Pozdrav
Od danas probaj, ali i sutra će se nešto malo radit povr. smer, jer smo svi bili po terenu pa nismo ni umerili (nije imao ko da prati).
Sorry zbog prekida ali bar je stavljen novi opt. čvor.:banana:
 
Poslednja izmena:
ET mortar je napisao(la):
Od danas probaj, ali i sutra će se nešto malo radit povr. smer, jer smo svi bili po terenu pa nismo ni umerili (nije imao ko da prati).
Sorry zbog prekida ali bar je stavljen novi opt. čvor.:banana:

ici cu u taj kraj za par dana. javicu da li radi. Pozdrav
 
Ovakve parametre jos na forumu nisam video:
Receive Power Level
-16.1 dBmV

Transmit Power Level
54.0 dBmV
Net radi sa -16.1, al dokle cu da javim. :(
 
valjda ce se srediti cela mreza polako... :)
levi ako ti je za utehu neki ga ni nemaju... :p tjs. ima ga par sati dnevno... :)
 
fly13 je napisao(la):
valjda ce se srediti cela mreza polako... :)
levi ako ti je za utehu neki ga ni nemaju... :p tjs. ima ga par sati dnevno... :)
Večeras sam imao neki SHT na N.Beogradu pa sam morao do HUB-a, i video sam šta te muči. Bato, predaja TOTALNO BLOKIRANA, malo sam čačkao ali sa delimičnim uspehom. Na svu sreću, taj deo koji pravi SR. je za rekonstrukciju (koju SVI željno iščekujemo).

Inače, deo Konjarnika od V.Ilića nagore uskoro na komercijalu. GOD HELP US:wall:

P.S.1: Viktoria, danas sam primio poziv od devojčica iz PTT-neta i odmah sam znao o kome se radi. Biće sređeno, ali i sutra sam na 10 strana pa ništa. Bože zdravlje u petak.
P.S.2: Lanset, stigla neka intervencija za nivo u M.V. 24 pa će biti sređeno

:bottle:
 
Poslednja izmena:
ET mortar je napisao(la):
P.S.2: Lanset, stigla neka intervencija za nivo u M.V. 24 pa će biti sređeno

:bottle:

To sam ja :) Zvao sam ih zbog losih TV kanala.
Pozdrav.
 
Nazad
Vrh Dno