Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poena
1,285
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
Dell U3219Q
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch S6
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Nema veze sa nama.
Već nekoliko puta mi se dešava da u forum list-u stoji da ima novih postova, kada uđem nema ništa (primjer Mali oglasi trenutno stoji NEW Hardver, a unutra ništa novo, uradio refresh, opet isto). Takođe, juče ili prekjuče mi se desilo da na istom mjestu ima samo lista podforuma, ali kada uđem unutra bilo je po 5-10-15-20-30 novih oglasa.
Zna li mu se uzrok?

BTW, ima li nade za kompletne postove u RSS-u? Danke...
Moguće je da je keš za tvoj nalog ostao neosvežen i da zato dobijaš čudne rezultate. Označi sve forume kao pročitane, očisti cookie foruma i ponovo se prijavi.

Što se RSS-a tiče - za sada ne.

Der Schnitter

Cenjen
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poena
115
Nisam obratio pažnju kako se polja za prijavu i registraciju ugnezde između fejs ikone i polja za pretragu kad se skroluje. Što je važnije vidim da je polje pretrage sada dostupno i bez prijave, tj. logovanja. Svaka čast.

slika_forum.jpg

goksi75

Slavan
Učlanjen(a)
10.08.2005
Poena
309
Pozdrav, imam problem prodao sam iMac i sad ne mogu da editujem oglas da sam prodao.
Pise mi, You have insufficient privileges to reply here.

a c a

Znamenit
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
1,325
Moja oprema  
Laptop
HP 8570p
Mobilni telefon
HTC 10
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li se još nekome užasno sporo učitava forum? Probao FF i Operu na desktopu i FF na telefonu, isto
b.png

Često izbacuje ovu grešku. Probao brisanje istorije iz FF, isto

doggy

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poena
330
Ako se to dešava kada.si ulogovan u svoj nalog a ne kada ideš kao "gost" onda si zaradio discourage. Ako se isto dešava i kada nisi ulogovan onda je možda nešto do tvog neta ili providera.

a c a

Znamenit
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
1,325
Moja oprema  
Laptop
HP 8570p
Mobilni telefon
HTC 10
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Dešava se samo kad sam ulogovan

dzonihsv

Slavan
Učlanjen(a)
18.11.2007
Poena
435
Moraš da sačekaš moderatora (ili admina) da ti kaže da li je discourage (što smatram opcijom koja se treba upotrebljavati samo na maksimalno problematične korisnike) ili ne.

coldman

Cenjen
Učlanjen(a)
18.12.2008
Poena
180
Moja oprema  
Laptop
ASUS G550, Zephyrus M16; ThinkPad T450s, X13 G2; Alienware M15 R6
Tablet
iPad Pro 3rd Gen
Mobilni telefon
često menjam
Pametni uređaji
imam toliko grub akcenat da me je Alexa često pitala da ponovim, razbio sam to ***** i sad ustanem kad hoću da upalim svetlo
Steam
čemu kad sam već imao lasersko skidanje dioptrije pre 30-te... poklonjeno... ionako MALO vremena provodim uz komp
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Treba mi pomoc, ne mogu da postavim oglas, pise You have insufficient privileges to post threads here.
Ako je u pitanju broj post-ova e onda jebiga, niti imam vremena niti zelju da kucam tekstove, preporuke i slicno. Em hocu nesto da prodam, em sam dugo korisnik em to sto prodajem dajem ispod cene za benchmark korisnike. Nekad sam bio klinac sa dosta slobodnog vremena u vreme studiranja, danas ono sto me zanima procitam, sto zelim da znam pitam a za polemisanje i raspravu sa nekim imam 10min dok sam na WC solji. Nemam vremena da se igram "nastavi pricu" i da pisem bajke za 250+ postova. Kazem, ako je to u pitanju - jadno je.

djakza

Poštovan
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poena
95
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
@coldman
Naravno da je to u pitanju, kao sto je vec napisano milion puta u ovoj temi:

a c a

Znamenit
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
1,325
Moja oprema  
Laptop
HP 8570p
Mobilni telefon
HTC 10
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Hoće li neko od administracije da bude dovoljno ljubazan da kaže šta se dešava sa mojim nalogom?

DukeLander

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poena
895
Moja oprema  
CPU & Cooler
Rakovica Wankel B13 edishn
Matična ploča
IMT 539 Nitro
RAM
2 tone protivteg
GPU
FAP agregat
Storage
Slamarnik
PSU
Gromobran
Kućište
Awliya XXL
Imas discourage, ali zasto i kako, ne znam.

DJmihailo

Slavan
Učlanjen(a)
17.11.2004
Poena
360
Izgleda da imam i ja....Ne znam čime sam i kako to zaslužio 1642794522096.png

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
665
Izgleda da imam i ja....Ne znam čime sam i kako to zaslužio
Nemaš. Verovatno je nešto bilo privremeno do foruma.

Hoće li neko od administracije da bude dovoljno ljubazan da kaže šta se dešava sa mojim nalogom?
Ispitao sam slučaj. Dobio si poene za neprimerenu sliku koju si postavio u temi "Zanimljive i smešne slike". To samo po sebi ne zavređuje Discourage, ali si nakupio 10 kaznenih poena u kratkom periodu (nisu istekli), pa je forum po automatizmu dodelio Discourage na 7 dana. Ako ti ne istekne do srede, pusti mi privatnu poruku kako bih pogledao.

Sgt. Major

Slavan
Učlanjen(a)
31.08.2013
Poena
235
To sa usporavanjem korišćenja foruma ljudima je ekstremno glupa opcija. Bolje im dajte zabranu pisanja ili tako nešto, a ne da imaju utisak da ih softver maltretira.

Prvi put u životu čujem za takvu budalaštinu.

dzonihsv

Slavan
Učlanjen(a)
18.11.2007
Poena
435
Za ovo što se desilo Aci definitivno glupo rešeno. Drugo je kad je neko spamer i smarač, pa kao da se vrati istom merom.

doggy

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poena
330
Da li "kazniti" sa discourage ili privremenom bananom je stvar za raspravu. Ali kazna nema poentu ako se ne zna zašto si je zaradio, a pogotovu ne kada ne znaš da si kažnjen.

Admin tim treba da vidi između sebe da li zadržati discourage ili naći nešto drugo. Ali definitivno treba reći ljudima kada dobiju takvu kaznu da su je dobili i zašto su je dobili.

Sgt. Major

Slavan
Učlanjen(a)
31.08.2013
Poena
235
Da li je to uopšte moderatorska kazna ili se dobija automatski zbog negativnih reakcija na postove?

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
665
Nema kazni za negativne reakcije na postove.

Discourage ide automatski ako se sakupi 10 kaznenih poena. Ili može moderator/administrator ručno da dodeli, ako neko zasluži svojim ponašanjem.

a c a

Znamenit
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poena
1,325
Moja oprema  
Laptop
HP 8570p
Mobilni telefon
HTC 10
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Skinut je discourage ali ja nigde u svom profilu ne mogu da nađem gde su kazne i kazneni poeni

Corvus Corax

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
25.09.2008
Poena
665
Mislim da platforma ne dozvoljava da iko osim moderatora/administratora vidi izrečene kaznene poene. Nisam video da je igde to moguće. Ali @kUdtiHaEX možda ima neki info.

dzonihsv

Slavan
Učlanjen(a)
18.11.2007
Poena
435
I kod mene je bilo random problema, tako da izi.

Šuntavi discourage, sad se svi tripuju od istog. :p

CountMike

Old but gold
Učlanjen(a)
01.07.2012
Poena
765
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 7 5800x Arctic Liquid Freezer II 360
Matična ploča
Asus Prime x470 Pro
RAM
Kingston 3600
GPU
Gigabyte, AMD Rx 6600
Storage
Samsung 970 Evo Plus, 500GB. Samsung 960 Evo 250GB, SPcc 240GB SSD. Kingston 120GB SSD, Cruical P1 1TB, WD Blue 2TB HDD.
Zvuk
On board Realtek 1220
PSU
660W
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Meni j bagova internet A1/Cip skor sat vremena. Ni preko telefonaa nije radio.

Zare

Slavan
Učlanjen(a)
17.01.2003
Poena
320
Moja oprema  
Laptop
Dell
Pristup internetu
  1. ADSL
Da li neko od moderatora može da pogleda šta je sa mojim nalogom. Mesecima već kada sam ulogovan ne mogu ništa da otvorim ili otvara po 15 minuta. Ne znam ni da li ću ovaj post uspeti da pošaljem...

Jesam se sa jednim "članom" pre ko zna koliko meseci zakačio jer je savetovao neiskusnog čoveka da baci velike pare u vetar a ja kažnjen jer ga nisam naučio. Verovatno sam trebao i da ga naučim o poštenju :).
Ako sam zbog toga zaradio polugodišnji Discourage ili neku drugu kaznu onda slobodno možete da me i izbrišete sa foruma.

DukeLander

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poena
895
Moja oprema  
CPU & Cooler
Rakovica Wankel B13 edishn
Matična ploča
IMT 539 Nitro
RAM
2 tone protivteg
GPU
FAP agregat
Storage
Slamarnik
PSU
Gromobran
Kućište
Awliya XXL
Skinuto. I nije samo zbog jednog clana vec akumulacija koliko vidim. Suzdrzi se, prijavi kada imas problem sa nekim i nema problema.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno