Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde je nestala opcija Watched Forums (Praćeni forumi)?
 
Najednom se ceo forum razvukao... Mogu da se kladim da nije bilo ovako pre neki dan. S leve strane je imalo malo prostora.
8bHa0Ta.png
 
Isto i kod mene, lepše mi je pre bilo
 
Najednom se ceo forum razvukao... Mogu da se kladim da nije bilo ovako pre neki dan. S leve strane je imalo malo prostora.
Погледај да ти није штиклирано "fluid width" код подешавања(трећа иконица од имена).
 
@nidzesi
@dzonihsv

Ахм ево сад сам пробао има и опција и ради лево десно... Опера, Вин 10

Иначе не кажем да код вас можда нема, откуд знам можда баг, само кажем да код мене има и ради.
 
Chrome, nema ni kod mene. Isto kao i kod @nidzesi-ja.

@kUdtiHaEX

Čisto da tagujemo čoveka, da vidimo je l' bag ili ne. :)
 
Poslednja izmena:
Nema ni kod mene te opcije
 
Opcija je tu, probajte i neulogovani na forum, u Private Window:

hhqk7e.png
 
Nema ni kod mene, Opera i Edge..
 

Prilozi

  • sshot-2022-01-04-[1].png
    sshot-2022-01-04-[1].png
    354.4 KB · Pregleda: 23
  • sshot-2022-01-04-[2].png
    sshot-2022-01-04-[2].png
    160.5 KB · Pregleda: 21
Prava misterija. :D Kod mene ima svuda - Firefox, Chrome, Opera, Vivaldi; Windows 10 Pro 21H1.
 
Desava mi se nesto cudno od kad je forum presao na novu verziju i tice se prikaza slika u postovima, konkretno najvise primecujem u sekciji "smesne i zanimljive slike" (jer su sve slike, jelte). Problem se ispoljava uglavnom na postovima nekih usera, najtipicnije user @a c a . Postovi koji bi trebali biti slike su samo neki random string .jpg (prikacen screenshot) a onda i kada neko uradi replay na tu sliku ja dobijem identican rezulat i na taj replay ako je slika (opet screenshot). Desava se i kod nekih drugih usera ali mi je @a c a zapao za oko jer je spammer. :D Ima li neko ideju o cemu se radi, desava li se jos nekome?
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    44.1 KB · Pregleda: 26
  • 2.png
    2.png
    41.9 KB · Pregleda: 25
  • 3.png
    3.png
    33.5 KB · Pregleda: 39
Najednom se ceo forum razvukao... Mogu da se kladim da nije bilo ovako pre neki dan. S leve strane je imalo malo prostora.

Погледај да ти није штиклирано "fluid width" код подешавања(трећа иконица од имена).

Nema ni kod mene, Opera i Edge..

U Operi ukoliko je "zum level" stranice veci od 90%, a u Edge i Chrome veci od 100% izgubi se opcija "fluid width". Kada se smanji ponovo je dostupna.
Ovo je druga opcija u podesavanju izgleda foruma (na koju sam naisao) koja zavisi od nivoa zuma stranice.
Ne znam da li tako treba i ne predstavlja mi problem, samo da napomenem, mozda nekome pomogne da ne gubi vreme.
 
Da, upravo to i jeste razlog zbog kojeg neki nisu videli, promena u baznoj sirini foruma jer se u odnosu na nju definise vidljivost nekih funkcionalnosti foruma.
 
Potpuno se slažem sa kolegom iznad. Mnogo mi je lepše bilo ranije i preglednije, daleko više mi se sviđa prethodno rešenje u odnosu na ovo.
 
Pojeli miši :)
 
Već nekoliko puta mi se dešava da u forum list-u stoji da ima novih postova, kada uđem nema ništa (primjer Mali oglasi trenutno stoji NEW Hardver, a unutra ništa novo, uradio refresh, opet isto). Takođe, juče ili prekjuče mi se desilo da na istom mjestu ima samo lista podforuma, ali kada uđem unutra bilo je po 5-10-15-20-30 novih oglasa.
Zna li mu se uzrok?

BTW, ima li nade za kompletne postove u RSS-u? Danke...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno