Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

geoneo

HGST Deathstar
Učlanjen(a)
09.09.2019
Poena
43
Oket.
Blizu sam... :)

Hvala na pomoci/odgovoru.

Boemstari

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poena
43
Сада када сте додали на траку "Бенчмарк сајт и бенчмарк јутјуб", ако корисник не користи "флуид" из подешавања део са именом и 4 иконице пређе преко
тога, па се онда појави стрелица... све то смета. Зар не могу само неке две иконице?
И знам да сам ово и пре рекао али и даље зависно од тога како се дође до теме некад има некад нема дела са бодовима горе/доле (Win10, Opera, али и другачије).

terzazak

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.02.2007
Poena
83
@kUdtiHaEX
  • Dodate nove navigacione opcije u hederu foruma kako bi se lakše pristupalo praćenim temama i novim postovima
Od skoro su dodate ove funkcije, pozdravljam zelju za boljim pregledom foruma, ali mislim da su ove dve suvisne (praćene teme i novi postovi) jer vec postoje u padajucem meniu "Forumi", pa dolazi do razvlacenja trake.
sshot-2021-12-27-[1].png
Ako moze ovo da se dotera ili barem da se meni "Forumi" pomeri do "Naslovna" kao sto je bilo do sada.
Hvala.

Der Schnitter

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.07.2021
Poena
93
Ne znam da li je neko pitao već a i sam oklevam od samog starta... Zašto polje za pretragu nije vidljivo/dostupno pre same prijave?

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poena
113
Od skoro su dodate ove funkcije, pozdravljam zelju za boljim pregledom foruma, ali mislim da su ove dve suvisne (praćene teme i novi postovi) jer vec postoje u padajucem meniu "Forumi", pa dolazi do razvlacenja trake.
Pogledajte prilog 329456
Ako moze ovo da se dotera ili barem da se meni "Forumi" pomeri do "Naslovna" kao sto je bilo do sada.
Hvala.
Biće dodatne optimizacije navigacije, nisam 100% zadovoljan kako trenutno radi.

Ideja je da se smanji broj klikova da bi se došlo do novih postova i tema koje neko prati. Statistika pokazuje da su to veoma često posećivane strane pa je upravo to bio razlog za promene.

doggy

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poena
28
Ne znam da li je neko pitao već a i sam oklevam od samog starta... Zašto polje za pretragu nije vidljivo/dostupno pre same prijave?
Ako pod prijava misliš na logovanje na forum pretpostavljam da je zbog bezbednosti - da ne može anonimni korisnik da generiše milion pretraga i ubije forum.

Alister

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.07.2001
Poena
113
Je l' postoji sansa, da se stavi opcija za iskljucivanje "anketa", kao sto postoji za sve podforume rwewe.png
Ne smetaju mi ankete, stavise ucestvovao sam u njima ! nego mnooogo scrollinga do sadrzaja koji me zanima ?

Screenshot_20211228-205913_Samsung Internet.jpg

Alister

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
17.07.2001
Poena
113
Ovo je mnogo bolje, sa ikonama ka youtube/site/twiter/meta bench (y)

nightshadow

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poena
113
Ove oznake za oglas ne izgledaju baš kako treba(bar na androidu) ili tako treba? Okačio kolega gore sliku.
Ja msm da je bolja opcija kao što je pre bilo, sa tekstom..
Navigacija je sad bolja, tako da to pozdravljam.

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poena
113
Сада када сте додали на траку "Бенчмарк сајт и бенчмарк јутјуб", ако корисник не користи "флуид" из подешавања део са именом и 4 иконице пређе преко
тога, па се онда појави стрелица... све то смета. Зар не могу само неке две иконице?
И знам да сам ово и пре рекао али и даље зависно од тога како се дође до теме некад има некад нема дела са бодовима горе/доле (Win10, Opera, али и другачије).

Pogledajte prilog 329456
Hvala.

Je l' postoji sansa, da se stavi opcija za iskljucivanje "anketa", kao sto postoji za sve podforume Pogledajte prilog 329587
Ne smetaju mi ankete, stavise ucestvovao sam u njima ! nego mnooogo scrollinga do sadrzaja koji me zanima ?

Pogledajte prilog 329589
Eto i to smo sredili:

Boemstari

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poena
43
Eto i to smo sredili:
Ево видех чим сам се улоговао, нисам стигао ни да прочитам ништа, баш сам хтео да кажем невероватном брзином, искрено нисам очекивао ,-) :ninja:(y)

FM Balkan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poena
93
@kUdtiHaEX mislim da su sad višak ove socijalne ikonice u navigacijskoj traci pošto ih ima u glavnom meniju.

1.PNG

I još jedno pitanje, kako sad da nađem teme u kojima sam pisao? Nisam se na sve pretplatio pa ih nema u watched.

FM Balkan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.04.2013
Poena
93
Znam za to ali nije to ono što mi treba.
Tačno je ranije bio link u glavnom meniju i otvarao je spisak tema (kao kada odem na watched) sa mojim postovima i ikonicama gde ima novih postova u temama.
Pokušaću da iskopam link.
Našao sam, ima li šanse negde da se ubaci i ovaj link?
Možda kada se ode na new posts pa u ovu traku?
1.PNG

Poslednja izmena:

The PunisheR

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poena
63
Bukvalno sam ušao na forum i zbunio se jer nema ovo "threads with your posts"...

To je slično ovom watched threads, al opet nije to to ili se ja varam?

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poena
113
U suštini da, jer se automatski pretplaćuješ na teme u kojima učestvuješ. Navigacija će pretrpeti još neke izmene, strpljenja molim.

bakara

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poena
113
Čemu služe ove ankete i ko ih smišlja?
Previše mesta oduzimaju

shomiNBGD

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.02.2013
Poena
83
Posto su ove ikonice u oglasima jako konfuzne (barem za sada), moze li bar da se doda neki tekst na hover?

MaRe96

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
19.06.2018
Poena
43
Možda treba da idem kod očnog jer ne mogu da nađem svoju omiljenu opciju na forumu, možda je izbrisana a možda je samo negde pomerena. Gde je nestalo dugme "Označi sve forume pročitanim" ukoliko nije tajna? Srdačan pozdrav i prijatan dan svima! :)

dzonihsv

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
18.11.2007
Poena
113
Možda treba da idem kod očnog jer ne mogu da nađem svoju omiljenu opciju na forumu, možda je izbrisana a možda je samo negde pomerena. Gde je nestalo dugme "Označi sve forume pročitanim" ukoliko nije tajna? Srdačan pozdrav i prijatan dan svima! :)
Nove poruke i desno "označi forume pregledanim".

AG.KGB

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
16.07.2012
Poena
18
U suštini da, jer se automatski pretplaćuješ na teme u kojima učestvuješ. Navigacija će pretrpeti još neke izmene, strpljenja molim.
Svesno sam još ranije išao unsubscribe na teme u kojima sam učestvovao jer mi je tako bilo lakše da pratim odvojeno kad šta želim.
Hoće li biti vraćeno dugme sa temama u kojima sam učestvovao ili da krenem nekako ručno da ih tražim i da klikćem subscribe? :)

Muki.Beograd

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
10.11.2019
Poena
113
Postojala je opcija gde su bile teme na koje sam dao odgovore, ali nisam ih pratio. Sada to ne vidim ili ne znam gde je, možda ukinuta ali je dosta značila.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno