Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oket.
Blizu sam... :)

Hvala na pomoci/odgovoru.
 
Сада када сте додали на траку "Бенчмарк сајт и бенчмарк јутјуб", ако корисник не користи "флуид" из подешавања део са именом и 4 иконице пређе преко
тога, па се онда појави стрелица... све то смета. Зар не могу само неке две иконице?
И знам да сам ово и пре рекао али и даље зависно од тога како се дође до теме некад има некад нема дела са бодовима горе/доле (Win10, Opera, али и другачије).
 
@kUdtiHaEX
  • Dodate nove navigacione opcije u hederu foruma kako bi se lakše pristupalo praćenim temama i novim postovima
Od skoro su dodate ove funkcije, pozdravljam zelju za boljim pregledom foruma, ali mislim da su ove dve suvisne (praćene teme i novi postovi) jer vec postoje u padajucem meniu "Forumi", pa dolazi do razvlacenja trake.
sshot-2021-12-27-[1].png
Ako moze ovo da se dotera ili barem da se meni "Forumi" pomeri do "Naslovna" kao sto je bilo do sada.
Hvala.
 
Ne znam da li je neko pitao već a i sam oklevam od samog starta... Zašto polje za pretragu nije vidljivo/dostupno pre same prijave?
 
Od skoro su dodate ove funkcije, pozdravljam zelju za boljim pregledom foruma, ali mislim da su ove dve suvisne (praćene teme i novi postovi) jer vec postoje u padajucem meniu "Forumi", pa dolazi do razvlacenja trake.
Pogledajte prilog 329456
Ako moze ovo da se dotera ili barem da se meni "Forumi" pomeri do "Naslovna" kao sto je bilo do sada.
Hvala.
Biće dodatne optimizacije navigacije, nisam 100% zadovoljan kako trenutno radi.

Ideja je da se smanji broj klikova da bi se došlo do novih postova i tema koje neko prati. Statistika pokazuje da su to veoma često posećivane strane pa je upravo to bio razlog za promene.
 
Ne znam da li je neko pitao već a i sam oklevam od samog starta... Zašto polje za pretragu nije vidljivo/dostupno pre same prijave?
Ako pod prijava misliš na logovanje na forum pretpostavljam da je zbog bezbednosti - da ne može anonimni korisnik da generiše milion pretraga i ubije forum.
 
Je l' postoji sansa, da se stavi opcija za iskljucivanje "anketa", kao sto postoji za sve podforume rwewe.png
Ne smetaju mi ankete, stavise ucestvovao sam u njima ! nego mnooogo scrollinga do sadrzaja koji me zanima ?

Screenshot_20211228-205913_Samsung Internet.jpg
 
Može li se ovo isključiti? Mislim da je oznaka za oglas. Screenshot_20211228-220703__01.jpg
 
Ovo je mnogo bolje, sa ikonama ka youtube/site/twiter/meta bench (y)
 
Ove oznake za oglas ne izgledaju baš kako treba(bar na androidu) ili tako treba? Okačio kolega gore sliku.
Ja msm da je bolja opcija kao što je pre bilo, sa tekstom..
Navigacija je sad bolja, tako da to pozdravljam.
 
Сада када сте додали на траку "Бенчмарк сајт и бенчмарк јутјуб", ако корисник не користи "флуид" из подешавања део са именом и 4 иконице пређе преко
тога, па се онда појави стрелица... све то смета. Зар не могу само неке две иконице?
И знам да сам ово и пре рекао али и даље зависно од тога како се дође до теме некад има некад нема дела са бодовима горе/доле (Win10, Opera, али и другачије).

Od skoro su dodate ove funkcije, pozdravljam zelju za boljim pregledom foruma, ali mislim da su ove dve suvisne (praćene teme i novi postovi) jer vec postoje u padajucem meniu "Forumi", pa dolazi do razvlacenja trake.
Pogledajte prilog 329456
Ako moze ovo da se dotera ili barem da se meni "Forumi" pomeri do "Naslovna" kao sto je bilo do sada.
Hvala.

Je l' postoji sansa, da se stavi opcija za iskljucivanje "anketa", kao sto postoji za sve podforume Pogledajte prilog 329587
Ne smetaju mi ankete, stavise ucestvovao sam u njima ! nego mnooogo scrollinga do sadrzaja koji me zanima ?

Pogledajte prilog 329589
Eto i to smo sredili:
 
Eto i to smo sredili:
Ево видех чим сам се улоговао, нисам стигао ни да прочитам ништа, баш сам хтео да кажем невероватном брзином, искрено нисам очекивао ,-) :ninja:(y)
 
@kUdtiHaEX mislim da su sad višak ove socijalne ikonice u navigacijskoj traci pošto ih ima u glavnom meniju.

1.PNG

I još jedno pitanje, kako sad da nađem teme u kojima sam pisao? Nisam se na sve pretplatio pa ih nema u watched.
 
Znam za to ali nije to ono što mi treba.
Tačno je ranije bio link u glavnom meniju i otvarao je spisak tema (kao kada odem na watched) sa mojim postovima i ikonicama gde ima novih postova u temama.
Pokušaću da iskopam link.
Našao sam, ima li šanse negde da se ubaci i ovaj link?
Možda kada se ode na new posts pa u ovu traku?
1.PNG
 
Poslednja izmena:
Bukvalno sam ušao na forum i zbunio se jer nema ovo "threads with your posts"...

To je slično ovom watched threads, al opet nije to to ili se ja varam?
 
U suštini da, jer se automatski pretplaćuješ na teme u kojima učestvuješ. Navigacija će pretrpeti još neke izmene, strpljenja molim.
 
Čemu služe ove ankete i ko ih smišlja?
Previše mesta oduzimaju
 
Posto su ove ikonice u oglasima jako konfuzne (barem za sada), moze li bar da se doda neki tekst na hover?
 
Možda treba da idem kod očnog jer ne mogu da nađem svoju omiljenu opciju na forumu, možda je izbrisana a možda je samo negde pomerena. Gde je nestalo dugme "Označi sve forume pročitanim" ukoliko nije tajna? Srdačan pozdrav i prijatan dan svima! :)
 
Možda treba da idem kod očnog jer ne mogu da nađem svoju omiljenu opciju na forumu, možda je izbrisana a možda je samo negde pomerena. Gde je nestalo dugme "Označi sve forume pročitanim" ukoliko nije tajna? Srdačan pozdrav i prijatan dan svima! :)
Nove poruke i desno "označi forume pregledanim".
 
A može i ovako ;)
Screenshot_20211229-135100_Opera Touch.jpg
 
U suštini da, jer se automatski pretplaćuješ na teme u kojima učestvuješ. Navigacija će pretrpeti još neke izmene, strpljenja molim.
Svesno sam još ranije išao unsubscribe na teme u kojima sam učestvovao jer mi je tako bilo lakše da pratim odvojeno kad šta želim.
Hoće li biti vraćeno dugme sa temama u kojima sam učestvovao ili da krenem nekako ručno da ih tražim i da klikćem subscribe? :)
 
Postojala je opcija gde su bile teme na koje sam dao odgovore, ali nisam ih pratio. Sada to ne vidim ili ne znam gde je, možda ukinuta ali je dosta značila.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno