Šta je novo?

Prijava problema i bagova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

2SaiNt4U

Čuven
Učlanjen(a)
14.02.2009
Poruke
4,127
Poena
865
Pozz Admin timu.

Imam problem sa pristupom forumu sa bilo kog UK IP-a, uvek moram Captacha da ispunim.. Ovo se dešava preko bilo kog browsera..

Probao sam i Tapatalk, ali uopšte nece ni da otvori Bench, kao "network error" prijavljuje kad kliknem na Bench.

Hvala unapred
 
U ovoj temi možete da prijavite probleme sa pristupom forumu, nepravilno funkcionisanje pojedinih tema i sl.

Nemojte prijavljivati da Tapatalk ne funkcioniše jer znamo da ne funkcioniše.
 
Pozz Admin timu.

Imam problem sa pristupom forumu sa bilo kog UK IP-a, uvek moram Captacha da ispunim.. Ovo se dešava preko bilo kog browsera..

Probao sam i Tapatalk, ali uopšte nece ni da otvori Bench, kao "network error" prijavljuje kad kliknem na Bench.

Hvala unapred
Korisnici koji dolaze iz UK, USA i još nekih država se nalaze pod striktnijom kontrolom saobraćaja jer je Benchmark u poslednjih 20 dana bio pod veoma jakim DDoS napadima koji su dolazili iz tih država.

To je ujedno i razlog zbog kojeg doijaš CAPTCHA verifikaciju relativno često. Ova mera će biti na snazi još neko vreme, pa ćemo onda malo da ih popustimo.
 
E, a pazi foru, ne mora se vise pisati, hvala na odgovoru i tako to. Ima sad ovo fensi Like dugme preko koga kad zaustavis misa ima i jos poneki emoji. Aj kazi koje ludilo. :eek:
 
Jel ja nesto gresim ili ne vidim dugme koje se klikne da ides na zadnji neprocitani post na temi?
 
Ljudi, za sva ta pitanja imate ovu temu.
Ova je samo za prijavu problema i bagova.
 
Jel ja nesto gresim ili ne vidim dugme koje se klikne da ides na zadnji neprocitani post na temi?
Ni ja ne mogu da ga nađem. Mislio sam da ima u opcijama, ali izgleda da nema...

edit: nema izgleda brisanja poruka, htedoh ovu da obrišem jer pročitah gore da ima druga tema.
 
Tako prosto. Kad sam indijanac. :) Hvala.

Moram da čačkam ja ovo još i da istražujem, ima svačega...
 
Zdravo, ne znam da li je jos neko spomenuo ovo ali su mi odjednom nestali svi oglasi? U toku dana sam normalno ulazio i gledao sta ima..
 
Tnx, nisam video :)
 
I PWA i web verzija su se usporile kao crna zemlja. Ili ne otvara uopšte, zakuca bela pozadina, ili otvori (kad učita), nakon 10tak minuta...,provereno na 2 različita telefona, sa 2 različita sistema i browser-a..a nekada prijavi ovo..
 

Prilozi

  • Screenshot_20210208-154836_Chrome.png
    Screenshot_20210208-154836_Chrome.png
    79.9 KB · Pregleda: 33
Super je novi izgled foruma ali ne znam iz kog razloga ne vidim deo sa Oglasima.
 
Na tabu "Members" -> "New profile posts" vidim prepisku izmedju clanova foruma. Lici mi na privatnu. Nemam veze ni sa kim od njih. Imam i screenshot ali da ga bas ne postavljam ovde.
Pozdrav.
 
Ja koliko vidim to su poruke koje su članovi ostavljali jedni drugima na profilima, evo sad ću da probam tebi da ostavim jednu, da vidimo ;)
 
Primio tvoju "Test, test" poruku.
Ali zasto bih ja video prepisku izmedju drugih ljudi? Malo sam ih procitao i tamo ima i privatnih podataka (brojevi telefona). Bas bi neko iz administracije trebalo da baci oko na ovaj problem.
 
Nisu privatne prepiske, i ranije su bile javne.
 
Zanimljivo, nisam ranije gledao taj tab. Onda bar da ljudi znaju da ne pisu svasta po tim porukama. OK, ne gnjavim vise sa ovim. Pozdrav i hvala na pojasnjenju.
 
Private message sluzi za privatne poruke :)
 
Zasto se u nekim temama ne moze da pise jos 4h i xx minuta...
Screenshot 2021-02-08 201543.jpg
Screenshot 2021-02-08 201630.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot 2021-02-08 201358.jpg
    Screenshot 2021-02-08 201358.jpg
    200.6 KB · Pregleda: 24
Upravo sam to i ja primetio, s tim što kod mene piše 5h i kusur ;) Evo ovde mogu da pišem :D
 
To da ne spamujete previše :p
 
Jel ovo samo meni ili je neko kliknuo na pogresno dugme :D

U ovoj temi i podforumu imam write pristup, dok u ostalim podforumima imam ovo obavestenje.

1CARKZ.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno