Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Namazani ovi kinezi svim bojama. Lik stavio bez veze neki broj za pracenje odmah pre isteka roka od 5 dana, pa mi je tek sada preko pm-a poslao pravi broj. Ali da se ne lazemo, bilo mi je sumnjivo da ide EMS za 5 dolara.

Hehe izgleda da se i meni ista stvar desava. Pred istek roka mi je prodavac poslao tn ems poste( izabrao sam aliexpres standard shipping -5$) i naravo tn se ne vidi jos uvek nigde. Znaci da očekujem pm od prodavca.
 
Taj novi broj mi je za holandsku postu. Nadam se da je ovaj put pravi :)

Da nisi mozda uzimao kod majli (tako nesto se zove nalog prodavca)? Postarina 4.69 za android box.
Rekoh da nismo mozda kod istog uzeli.
 
Nije taj, uzeo sam od 3Dgeek store. Isto android box... Videćemo šta će biti :)
 
Taj novi broj mi je za holandsku postu. Nadam se da je ovaj put pravi :)

Da nisi mozda uzimao kod majli (tako nesto se zove nalog prodavca)? Postarina 4.69 za android box.
Rekoh da nismo mozda kod istog uzeli.

I desilo se upravo ono što i tebi, poslao mi prodavac pm sa pravim brojem pošiljke NL na kraju isto :)
 
Singapurska pošta drži i dalje rekord po brzini...Naručio nesto sa Alija 11.11. kad su bili popusti, 15.11. napustilo Kinu, i evo danas proverim kaže 18.11. ušlo u Srbiju. Koliko će sad trebati našima da obrade pošiljku videćemo...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
@ubabic

Ako je neka sitnica , prolazi sutra.

Ako je nesto "krupnije" 5-10 dana.
 
Prvi put narucih nesto na Aliju preko 4PX Singapore Post OM Pro. Stiglo u Srbiju u petak ujutro (Singapurska posta i 17track), ali na sajtu nase poste nema nikakog obavestenja o prispecu. U medjuvremenu, tj. u subotu preko Kineza stigle dve posiljke i bice mi urucene sutra. U cemu je fazon sa 4PX Singapore Post OM Pro? Da li ce i to stici sutra ili mu tek predstoji procedura? U pitanju je manji paket (kablovi).
 
Ako je UB...SG te posiljke nemaju pracenje u Srbiji.
Najverovatnije ti sutra stize.
 
Prvi put narucih nesto na Aliju preko 4PX Singapore Post OM Pro. Stiglo u Srbiju u petak ujutro (Singapurska posta i 17track), ali na sajtu nase poste nema nikakog obavestenja o prispecu. U medjuvremenu, tj. u subotu preko Kineza stigle dve posiljke i bice mi urucene sutra. U cemu je fazon sa 4PX Singapore Post OM Pro? Da li ce i to stici sutra ili mu tek predstoji procedura? U pitanju je manji paket (kablovi).
Meni je par puta stizao paket sledeci dan posle tog statusa. Izgleda da imaju info kad je avion sleteo u Bg, pa to objave. Imam i ja taj status za petak, ocekujem sutra urucenje. Cak je i Ali javio u petak da je paket stigao u zemlju. Singapurcani, a i holandjani- registrovani objavjuju status da je avion sleteo kod nas, dok nasi cute. Objave prispece ako je avion rano sleteo (pre12) tog dana, a ako ne onda tek sutradan.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Prvi put narucih nesto na Aliju preko 4PX Singapore Post OM Pro. Stiglo u Srbiju u petak ujutro (Singapurska posta i 17track), ali na sajtu nase poste nema nikakog obavestenja o prispecu. U medjuvremenu, tj. u subotu preko Kineza stigle dve posiljke i bice mi urucene sutra. U cemu je fazon sa 4PX Singapore Post OM Pro? Da li ce i to stici sutra ili mu tek predstoji procedura? U pitanju je manji paket (kablovi).
Meni preko te 4PX poste stoji jos od 26.10 da je stigao u Srbiju ali od paketa jos uvek nista a u pitanju zastitno staklo za telefon.
Da pokrecem dispute je rano jer ima jos 25 dana za rok isporuke. Ili je jos u putu ili ga zapalili ovi nasi na carini.
39ce81af50a808a45d1189a0171c390e.jpg


Sent from my C103 using Tapatalk
 
i ja cekam te 4px po 15ak dana posto udju u srbiju, mada neki stignu ranije ali obicno 2 nedelje bude u srbiji pre nego sto dodje do mene
 
Paket sa brojem za pracenje PR......CN narucio sa 01.10.2018. Podigao sam ga tek jutros 19.11.2018. To dodje oko 49 dana. Kineska pošta mnogo kasni.
 
Nema ni kod njih pravila.
Prosle nedelje je stigao jedan UN...CN porucen 26.10 , a par komada narucenih znatno pre nije stiglo.
"Singapurcani" su stigli / stizu za 10ak dana.
 
Da li je neko imao iskustva sa Lx... posiljkama singapurske poste? Pretpostavljam da to moze da se prati samo dok ne izadje iz Singapura.
 
Stigao 4px koji je u petak stigao u zemlju po trackingu. Bravo za Singapurcane.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
@tiha

Ako je LPxxxx onda je to "malezijac" ( SunYou Economic Air Mail ) - stize za oko mesec dana , nema pracenje kod nas
 
Nije Malezija, SG post je Lx...….SG. Vidi se na njihovom sajtu.
 
Dobih mail od Sportsdirecta da mi je pokupljena porudžbina, i evo već dva dana ne mrda. Da li se dešavalo i ranije, da ih kontaktiram? llt6eDU.png
 
Poslednja izmena:
Kakva je situacija sa holandskom postom? Kol'ko putuje paket od prilike iz Kine do Srbije?
 
@ xejtep

UD..NL - poslednih 2-3 meseca stizu u proseku za 20-ak dana


@ ubabic

U kom je formatu broj za pracenje tj. da li ima pracenje kod nas ?
 
Jedna holandska 28 dana, druga 30 dana.
Za obe isti poslednji status:
10/31/18 16:08 - The item is on transport to the country of destination, SERBIA

Ko zna gde se to izgubilo...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Dosta sporo idu te pošiljke preko holandske pošte generalno, tako je moje iskustvo

Sent from my x2 using Tapatalk
 
Maskica za telefon,poslata 7 dana posle onih posiljki,stigla pre neki dan. Isto holandska posta,samo bez pracenja. Pojma neam sta se tu desava...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@ xejtep

UD..NL - poslednih 2-3 meseca stizu u proseku za 20-ak dana


@ ubabic

U kom je formatu broj za pracenje tj. da li ima pracenje kod nas ?
UB........SG

Mislim da nema praćenjenu SRB. Na sajtu pošte nema nikakav info sa ovim tracking brojem.

Da se nadovežem na poslednje odgovore. Meni su mali paketi sa GearBest-a stizali bez problema preko NL pošte sa i bez tracking broja za oko 14 dana. Nisam odavno poručivao sa GB. Uzeh nešto pre par dana. Isto NL pošta. Valjda se nisu iskvarili...

Sent from my Xiaomi Redmi Note 5
 
UB...SG nemaju pracenje kod nas.
Ako je nesto sitno , a ne stigne u roku od par dana od kad izadje status Arrive at destination country , male su sanse da ce stici na tvoju adresu :( :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno