Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Calibre
https://www.imdb.com/title/tt6218358/
Dobar je, vredi pogledati. Nedođija, dva gradska momka naprave glupost i sledi napetost i psihološko preispitivanje tog i sledećih postupaka (njih i nas koji gledamo). Već viđeno više puta, al' šta sad [emoji1]
6.5/10

A Simple Favor
https://www.imdb.com/title/tt7040874/
Dobar je, bilo je potencijala da završnica i rasplet budu bolji, samim tim i film, ali svakako ga vredi pogledati. Čudan je, malo ima šmek na Gone Girl, ali ja manje napet, više je zabavan, ima elemenata komedije.
Mislim da je sedmica na IMDb realna ocena.
 
Poslednja izmena:
Bjorn vs Mekenro, uhvatim na HBO, odličan film. Posle pogledam na YT snimak legendarnog Tie brejka. Skinuli su ih u originalu.
Sam meč na kraju filma, pod uslovom da ne znate ishod, je odličan!
 
Јужни ветар - добар је, држао ми пажњу све време. Има много лошијих остварења стране продукције, тако да је овај наш скроз ок. Ништа револуционарно и епохално, али треба погледати
 
Препорука за добар руски филм, Саљут 7. Од мене све похвале.
https://www.imdb.com/title/tt6537238/

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
The Vanishing (2018) - 7/10

Solidan film, Batler dobar, uostalom cela ekipa je dobro odglumila. Malo previse vuce na dramu, pa mi nije legao nesto posebno. Ali preporuka svakako, u moru losih filmova ovaj vredi.
 
Aquaman takodje.Vrlo solidan film,mada mi nije potpun dozivljaj bio jer nije bio bas extra snimak. Vrlo vrlo dobar,ocena 7.
 
Sacekajte na bolji snimak i extended edition... Skroz ok film i dobra zabava, mozda i najbolji DC film posle Nolanove trilogije.
 
Suicide Squad >> Balls of Steel... OPAAAA! :d

Al smo osetljivi danas nesto :D
 
Poslednja izmena:
Pa postojala je, a mozda i dalje postoji, britanska emisija balls of steel... Nesto kao fazon one americke sa bese MTV-a, mislim da se zvala boiling point.
 
Jel moze preporuka za neku noviju komediju, ne secam se da sam u skorije vreme gledao nesto da vredi?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Нема потребе да користимо енглеске називе, нпр. "Петпарачке приче" је много атрактивнији назив од "Палп фикшн".

Da, ali pazi sad ovaj paradoks. Na ovoj temi da li prošle godine povela se priča o Lovcu na jelene, s tim što je verovatno mlađa ekipa komentarisala film sa upotrebom originalnog naziva The deer hunter, što je i logično zar ne? A priznaćete da je cela starija generacija odrasla uz naziv na srpskom i meni je trebalo bukvalno tri dana da mozak registruje o kom se filmu priča jer me engleski naziv asocirao na neki noviji film pa nisam ni čitao polemiku.
 
^^ 3 Idi-ots mi stoji na WL vec duze vreme al nikako da se nateram jer traje 3 sata :/
 
Poslednja izmena:
The Good Nanny (2017) - 5/10
U početku sve nešto kao obećava međutim bezveze i prosto
 
Sinoć pogledao "The Breakfast club" posle ko zna koliko godina.. kakav klasik :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Odgledah malo pre domaci film "Vise od igre".

Od kada ga nisam pogledao. Pavle Vujisic i Nikola Simic izdominirali. Koja je sve plejada glumaca igrala a Petar Bozovic (babica) mlad i mrsav. :)
 
Bird Box, Calibre, baš onako filmovi na sred puta, nit smrde nit mirišu. Kvalitetno zanatski odrađeni, ali pričaju priču za koju ne bi bilo šteta i da je ostala neispričana. Netflix pravi takvih filmova masu.
 
Pogledao Annihilation

Šta znam...na momente dobar,ima uspona i padova ali nešto me nije kupio.
 
Upravo gledamo restaurisanu verziju "Ko to tamo peva" na RTS1. Odradili su lep posao, jedva čekam i ostale domaće klasike u sličnom izdanju.

7449dc237b8e10339031068ba7183642.jpg
 
Kakva je ovo ustvari filmcina juju [emoji16]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Може препорука за неки тужан филм, да се добро исплачем, хвала.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Meni padaju na pamet Poslednja oaza i Svet koji nestaje. Nisu klasicni filmovi vec vise dokumentarci, a radi se o zivotinjama sa ovih prostora. Davno sam ih gledao, sad jednostavno ne smem :D Kakva su to remek dela.
Kakva je ovo ustvari filmcina juju [emoji16]

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Po izboru Kinoteke najbolji jugoslovenski film.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Večeras remasterovani Maratonci u 21:00.
Jedino što veoma nerviraju reklame, sramota da "javni medijski servis" prekida film sto puta reklamama kao da je u pitanju pink.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno