Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slažem se za komentar o Ledi Gagi, ova uloga je prikazuje u neuporedivo pozitivnijem svetlu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Kad sam pogledao neke snimke na YT gde je pevala sa raznim rock, metal itd bendovima, totalno druga priča
 
Slažem se za komentar o Ledi Gagi, ova uloga je prikazuje u neuporedivo pozitivnijem svetlu.

A zasto ti je ona uopste bila u negativnom svetlu? Mislim, nije ona sad odjednom postala spisateljica ili poznata, oduvek se znalo ko je i sta je i otkud ona u tim vodama...
 
Meni je ona današnji ekvivalent Madonne Louise Ciccone, sa tom razlikom da se Gaga sigurno neće slušati kroz 30 godina. Ne slušam ni jednu ni drugu pa mi je svejedno, samo eto takav utisak imam.
------------------

Večeras Lepota Poroka... Stvarno se nadam da će remastere na kraju staviti na tržište kao BR box set, davno sam kupio neki a ovaj to zaslužuje.
 
Shutter Island - odličan i dan danas
American Beauty - retko koji film mogu da gledam u nedogled kao ovaj. Ko bi rekao da je snimljen '99.
 
Na koji program se daju naši remasteri? RTS HD?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kad ide Balkanski spijun?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Mislim da sam sinoc u dnevniku cuo da ce se restauracija nastaviti i u 2019. Ono sto definitivno moraju da odrade je Vruc vetar i Bolji Zivot.
 
Vruć vetar, lude godine, tesnu kozu.. to bih platio da gledam, naravno i bolji život.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Da, Tesna koža je u dosta jadnom stanju, valjalo bi da je srede.
 
Vruć vetar je u prejadnom stanju, koliko god da volim tu seriju mučno je gledati u zabrljane kadrove.

Inače sinoć bio Policajac sa Beverli Hilsa II na Cinemax 2, odlična muzika, odlična zabava, Edi Marfi briljira. Preporuka.
 
Nadam se da ce se restauracija nastaviti u 2019. Pored pomenutog sabirnog centra i balkanskog spijuna nadam se i poslednjem krugu u Monci.
 
Ja sam ovih dana ponovo na YT gledao Vruć vetar, jednostavno genijalna serija, najbolja naša definitivno. Remaster bi bio prava stvar
 
Jezik pregrizo!

Sta fali da se i te serije remasterizuju. Od serija mozda i Majstorska radionica i Nepricava. Treba i njih digitalno srediti a ne samo filmove. Od filmova mi pada na pamet Mars na Drinu.
 
Poslednja izmena:
Bohemiam rapsody - sve nekako zbrzano, istorijski netačno, navrat-nanos sklepano, očekivah više. 5/10
 
Ja bi voleo da srede "grlom u jagode"
To je verovatno najbolja serija ikada ali stara je previše za gledanje danas, i baš bi joj vratili staru slavu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Oba su gluplja :)
 
Šta reći kad su im na vrhu lista Black panther i Quiet place[emoji849]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno