Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slabo 6/10. Posle Children of Heaven, Baran, Song of Sparrows, ovaj ni priblizan utisak nije ostavio.
Ostale nisam pogledao, ali ovaj jesam.
Šta znam, bez nekih prevelikih očekivanja 7/10.
Uvek mi je zanimljivo da vidim običaje i život drugih kultura i nacija.
Tema filma jeste dosta teška, zaplet filma siromašan, a kraj nedorečen, međutim glum je odlična i neke scene su me baš onako razgalile, pa eto dajem za jednu ocenu više nego što zaslužuje...
 
Iz ne znam kog razloga propustih Druk (2020) (eng. Another Round) i pogledah ga tek preksinoc.
Koliko istine i sjajnih poenti u filmu.. o reziji i glumi da ne pricam!
Kao i The Hunt pre toga, film za razmisljanje..a poentu naravno izvucite sami...

9/10
 
Mare, nema srece u picu, nije to poenta filma..
sto bi rekli vulkanizeri "fora je u balansiranju" :D
(ili sto bi rekao Zhika "zivot je nekad siv, nekad zhut.." 🤣 )

A Mikri Maus from PrtiBee (..ili jos bolje Marko Bulat, da vecina skapira) bi se nadovezao na rimu:
..koks mi je u prahu tek ponekad krut..
 
Poslednja izmena:
Iz ne znam kog razloga propustih Druk (2020) (eng. Another Round) i pogledah ga tek preksinoc.
Koliko istine i sjajnih poenti u filmu.. o reziji i glumi da ne pricam!
Kao i The Hunt pre toga, film za razmisljanje..a poentu naravno izvucite sami...

9/10

nikada ovo nisam radio pre, da dizem ocenu nakon par dana gledanja, jer mi film ne izbija iz glave danima.. dizem na 10/10, ovo jeste masterpiece!

Mare, sklanjaj bolje taj avatar, jer ubrzo nasilno ga preuzimam! :D
 
Poslednja izmena:
Ja sa zenom gledao film (Another Round) pre jedno 2-3 nedelje, od tad zena pusta barem 10-ak puta dnevno What A Life..:D
Odusevljena je filmom, posle ga gledala jos dvaput..:ROFLMAO:
 
Odgledao juče "Cruella".
Emma Stone nosi film besprekorno. Sjajna glumica. Što se tiče samog filma okej zabava za dva sata. Ništa posebno ali daleko od lošeg. Preporuka.
6,2/10
 
Odgledao juče "Cruella".
Emma Stone nosi film besprekorno. Sjajna glumica. Što se tiče samog filma okej zabava za dva sata. Ništa posebno ali daleko od lošeg. Preporuka.
6,2/10
I ja bih ga slično ocenio, možda 6/10 maks...
Uglavnom not great not terrible, naravno daleko od onih hvalospeva "film godine" i sl...
Jedino je muzika besprekorna...
 
^ Ovo mi je rekord, 03:30sec !!! ustao sam sa kucne projekcije :) preskok slobodno
Ееее, какво смеће од филма. А лепо заспах у десетом минуту, али 'оћеш - зазвони телефон и сад га гледам до краја.
Оцена 1/10. Штета што не може 0.
 
Poslednja izmena:
'Оће ме данас бљувотине. Сад на филмбокс премијуму одгледах Чуваре плаже - мајко мила! 🤮
Лаганих 1/10.
 
The Woman in Black
Odavno ga još odgledao i ostavio je jak, jak utisak.
Juče ga reprizirao. Odličan horror film. Jaka priča, odlična gluma, film ne traje dugo, sve puca od napetosti. Velika preporuka.
Od mene jaka, jaka osmica. 8/10
 
(y)
Covek koji je imao sve, ziveo u bogatom delu grada, luksuznom stanu i imao dobar auto je pukao,
lova nestala, izgubio posao, mora da se iseli iz stana, proda auto...

ali cek, ostali mu kljucevi od starog stana u koji se uselio novi bogati domacin, sto ne bi usao u stari stan da vidi kako oni zive...

Odlican triler, onaj sto sve kockice slozi na svoje mesto (y)
Aj da ne budem toliko o
(y)
Covek koji je imao sve, ziveo u bogatom delu grada, luksuznom stanu i imao dobar auto je pukao,
lova nestala, izgubio posao, mora da se iseli iz stana, proda auto...

ali cek, ostali mu kljucevi od starog stana u koji se uselio novi bogati domacin, sto ne bi usao u stari stan da vidi kako oni zive...

Odlican triler, onaj sto sve kockice slozi na svoje mesto (y)
Da ne budem toliko oštar i da ne kažem smeće od filma, ali jako loš.
 
The Woman in Black
Odavno ga još odgledao i ostavio je jak, jak utisak.
Juče ga reprizirao. Odličan horror film. Jaka priča, odlična gluma, film ne traje dugo, sve puca od napetosti. Velika preporuka.
Od mene jaka, jaka osmica. 8/10
Podseti me na temu horora (koje sam obozavao da gledam). Poceo sinoc Hereditary... na prvi prikaz babe bilo je dovidjenja. Nisam siguran da cu ga nastaviti :)
 
Podseti me na temu horora (koje sam obozavao da gledam). Poceo sinoc Hereditary... na prvi prikaz babe bilo je dovidjenja. Nisam siguran da cu ga nastaviti :)
Ja sam odgledao Hereditary i bio sam u fazonu, grozan film, nije mi se uopste svideo...ali posle sam skontao da sam razmisljao o njemu par dana sigurno....i skontao sam da je film u stvari odlican, ali me je sve vreme drzao pod grcem, sto je dobro kad gledas horor i to se retko kad desava sa novijim filmovima. :)
 
Hereditary najbolji horor u dužem periodu.
 
Posle Hereditary, obavezno pogledati i Midsommar. Isti reditelj, Ari Aster.
 
Kraj je tek dobar. Treba pogledati na internetu ending explained. Ko je taj kome se klanjaju.
 
1e77d18da2.jpg.webp


Skroz simpatičan filmić. Dostupan na Netflixu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno