Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledao ovaj novi Mortal Kombat. Bolje dve, tri epizode mocnih rendzera da sam gledao. Za velikog fana fransize, ovo je uvreda.
 
(y)
Covek koji je imao sve, ziveo u bogatom delu grada, luksuznom stanu i imao dobar auto je pukao,
lova nestala, izgubio posao, mora da se iseli iz stana, proda auto...

ali cek, ostali mu kljucevi od starog stana u koji se uselio novi bogati domacin, sto ne bi usao u stari stan da vidi kako oni zive...

Odlican triler, onaj sto sve kockice slozi na svoje mesto (y)
 
(y)
Covek koji je imao sve, ziveo u bogatom delu grada, luksuznom stanu i imao dobar auto je pukao,
lova nestala, izgubio posao, mora da se iseli iz stana, proda auto...

ali cek, ostali mu kljucevi od starog stana u koji se uselio novi bogati domacin, sto ne bi usao u stari stan da vidi kako oni zive...

Odlican triler, onaj sto sve kockice slozi na svoje mesto (y)
Au. Hvala na preporuci, totalno mi je prošao ispod radara.
Malopre završih gledanje filma sa gospođom.

Odličan film (kao uostalom većina argentinskih), lagano 8/10.
 
Gutierez sjajno glumi, gledaj La isla minima ako nisi. Ja cu ovog Hogara veceras da overim
Hvala.
Sad ću da "iznajmin" iz narodne radnje.

Iskreno meni su svi ti argentinski glumci i glumice super (možda zato jer ne razumem jezik) pa ih ne mogu da ih uhvatim da preglumljuju i šniraju...

Ovako iz glave, Ricardo Darín, Javier Gutiérrez čak i ovaj lady (toy) boy Mario Casas mi je super glumac...
 
Ja sam bio ubedjen i da je film spanski, ali nije ni bitno vazno da je dobar ;)
Spanci, i francuzi imaju odlicne filmove na ovaj fazon.
 
The Occupant
Pre svega, hvala na preporuci za ovaj brutalan triler. Gluma savršena, svaki detalj savršen i uklopljen kako treba, film ne traje predugo što je veliki plus. Sjajan, sjajaaaaan triler!
8,2/10
 
Филм није толико лош као глума Криса Рока, ипак није за овај жанр
Poceo da gledam pre neko vece i ugasio nakon cirka 20min..
Chris Rock mi je licno u top3 komicara, ali preterano nametnut humor u pocetku filma je bio cist cringe...
mada, vise su mi smetali jeftini kadrovi, kao i RTV Pink gluma ostalih glumaca.. horoooor!
Kako oceniti nesto sto ne zavredjuje ikakvu ocenu.. skip!
 
У недостатку квалитетнијих филмова у последње време ево једно скривено ремек дело, претпостављам да су сви већи залуђеници као ја ово већ гледали, ако неко није чисто да препоручим, обавезно погледати
 
@all
Nisu filmovi za vreme korone losi, nego smo mi razmazeni!
Aj, evo ti 30m$ budzet, pa snimi bolji.. autoput los, nikakav , evo ti 18 milijardi pa napravi bolji... ah shit, sada se vec zajebavam
Pogledah i poslednji conjuring, ..bez ocene od mene:

Moze da se pogleda, ali mozda cak nije vredno ni vremena.. bolje to vreme provesti na midget/thai sajtovima, nisam zicer?
 
Slažem se, ništa specijalno tj. sve već viđeno ali može za ubijanje vremena...
 
^ Ovo mi je rekord, 03:30sec !!! ustao sam sa kucne projekcije :) preskok slobodno
 
I mene 😔
Jako interesantna tema, baš sam puno očekivao 😏😔
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno