Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Hoce ga biti u ponudi kod operatera?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Biće kad ne bude imao notch(onoliki) i 60hz, možda tad. Sve pored toga su lična mišljenja i prostom logikom ne može biti kompletniji čak ni od s20u sa napaćenim exo-om.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Da hoću tolike pare da bacim na telefon bez dileme bih išao na 11 Pro Max. Pretrpeo bih notch i ios nekako, bar znam šta imam i kako će radi. Kakav Ultra, totalno prehajpovan telefon.
OP 8 Pro je konačno postao pravi konkurent ali mora to još da se pegla, verovatno će sve bubice ispraviti na 9 Pro i staviti 1199$ početnu cenu.
 
Ma kakvi, dam 1000e za skoro god dana star telefon sa 60hz u 2020. Ne. Koristio sam Poco god dana sa istim notch-om kao iph x, nikad više to. Da apple izbaci dizajn kao 7pro npr, da ugura sve naj, dao bih 1200e i ne bih razmisljao o kupovini 3+ godine.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja ne znam po čemu je 11pro max bolji telefon?
IOS je daleko po funkcionalnosti iza Androida
.Cak nije ni brzi i stabilniji i svakodnevnom radu.
Jedina opipljiva prednost 11pro Max-a je duža podrška što se apdejta tiče. Pa ko fura telefone po 5-6 god onda će mu znaciti
 
Upravo, plus onakav dizajn u 2020toj godini za teledon od 1k evra je sramota, u najmanju ruku.
 
Iphone kupis za 1200 i sledece godine ga prodas za 900. OnePlus kupis za 900 i sledece godine ga prodas za 300-400 evra. Pitanje je da li i toliko

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
To se odnosi na svaki android telefon, gubi vrednost bar %50. Kome je bitna ta razlika, po meni ne bi trebalo ni da uzima tel. preko €300.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja ne znam po čemu je 11pro max bolji telefon?
IOS je daleko po funkcionalnosti iza Androida
.Cak nije ni brzi i stabilniji i svakodnevnom radu.
Jedina opipljiva prednost 11pro Max-a je duža podrška što se apdejta tiče. Pa ko fura telefone po 5-6 god onda će mu znaciti

Zbog ovakvih komentara i sličnih stručnjaka sam i kupio android, tačnije samsung 10e, sad i nikada vise.
 
Zbog ovakvih komentara i sličnih stručnjaka sam i kupio android, tačnije samsung 10e, sad i nikada vise.
To nije android, to je djubre :)
Iphone kupis za 1200 i sledece godine ga prodas za 900. OnePlus kupis za 900 i sledece godine ga prodas za 300-400 evra. Pitanje je da li i toliko

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Jel da? :D

Zasto onda OP7 Pro koji je isao za 650e nema polovan ispod 470e?

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ne znam. Verovatno nece da ga prodaju jer se ne isplati prelazak na op8pro

Bez obzira i polovan op7pro moras doplatiti 500 evra za novi op8pro. Kod iPhone nikad nije tolika doplata

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih rekao za OpePlus jer je redji.
Ali ostale marke, prepolovi se cena za godinu dana.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa xs max je sad vec skoro dve godine star. Pisem da si imao xs max cim je izisao ip11 pro ili max i da da si odmah prodao i presao na jedan od ta dva ne bi doplatio 500 evra

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa dobro, ali i dobiješ staro kućište, bateriju i ekran uglavnom pa je i logično da je doplata manja.
Da je OnePlus izbacio 8pro u kućištu 7pro sigurno da ne bi koštao toliko, bar ja mislim da bi ih bilo sramota da naplate tako.
 
..., bar ja mislim da bi ih bilo sramota da naplate tako.

tenor.gif


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pa dobro, nadam se da nikad nećemo saznati.
 
Pa dobro, ali i dobiješ staro kućište, bateriju i ekran uglavnom pa je i logično da je doplata manja.
Da je OnePlus izbacio 8pro u kućištu 7pro sigurno da ne bi koštao toliko, bar ja mislim da bi ih bilo sramota da naplate tako.

Pa sad, to je diskutabilno. OP7Pro nije imao rupu u ekranu, a OP8Pro ima ( ispade da su nastancali takvih ekrana pa ih sad svi stavljaju OP 8Pro, Mi10/pro,...) . Nekome se svidja sa rupom, nekome bez rupe.

I ja volim android, ali ja nisam ono okoreli fan jednog ili drugog. Vec generalno na iPhone se najmanje gubi u postprodaji.
Ja zavrsavam sa ovim, da ne idemo vise u OFF
 
Dobar test: https://www.notebookcheck.net/OnePlus-8-Pro-Smartphone-Review-Now-also-charges-wirelessly.462178.0.html
Naravno, nista od 1300 cd/m2 jacine osvetljenja, sto je i ocekivano jer se (skoro) svi proizvodjaci sluze trikovima za to merenje i stavljanje u specifikaciju, ali svejedno vrhunski displej, ovo je i ubedljivo najbolja karakteristika OP 8 Pro.
Whathifi tvrdi da je audio kvalitet ispod proseka klase (Samsunga), ovde navode da kvalitet zvuka u toku razgovora moze da bude i bolji.

I jedno upozorenje pre kupovine, sa istog sajta: https://www.notebookcheck.net/OnePlus-8-Pro-OnePlus-US-1000-phone-may-be-suffering-from-a-green-tint-display-issue.462242.0.html
 
Ovom one plusu kao da neko namerno uvaljuje lose ekrane a oni jos vece ovce pa ih uzimaju generacijama,i 7 serija je imala isto koliko se secam i 5 serija
 
To je manje-vise cesta pojava u prethodnih nekoliko godina, posebno kod AMOLED/OLED panela.
Displej na OP 8 Pro je vrhunski samo sto ocigledno treba sacekati malo sa kupovinom, da se iskristalisu svi potencijalni problemi, sto u sustini vazi za svaki flagship. Ali s obzirom koliko su ti telefoni poskupeli nije bas pametno kupovati ih bez validne garancije.
 
Poslednja izmena:
Sačekaš malo s kupovinom, izadje 8T Pro


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pošalješ ga u jedini servis u Evropi, pa dobiješ valjda popravljen za mesec-dva-tri... :d Ako to uopšte može da se reklamira.
Meni je i dalje neshvatljivo na osnovu čega su oni, još uvek 'gerila' na svetskom nivou nasvirali cene toliko, nemaju ni servise, ni radnje, ni marketing, ništa. Ciljna grupa su entuzijasti, i bang-for-buck lovci koji debelo razmišljaju pre nego što im izbiješ koji evro iz džepa.
 
Tesko je reci ko im je ciljna grupa u Kini i Indiji. Evropa nije merodavna.
 
Eto ga odgovor odakle cena. Evropa im je u bilansu uspeha verovatno statisticka greska, ali gledajuci Huawei i Xiaomi, logicno je ocekivati postepeno priblizavanje.
 
Ja ne znam po čemu je 11pro max bolji telefon?
IOS je daleko po funkcionalnosti iza Androida
.Cak nije ni brzi i stabilniji i svakodnevnom radu.
Jedina opipljiva prednost 11pro Max-a je duža podrška što se apdejta tiče. Pa ko fura telefone po 5-6 god onda će mu znaciti
A kao 5-6 godina rade kao Doxa 'oće to ali samo sutra. Jedina prednost iP je video i baterija mada su obe stavke veoma bitne generalno ali ne i presudne jer ionako svaki skoro izdrži dan.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno