Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel još nekome ne radi Mojmts aplikacija na telefonu već duže vreme?
 
Nema nikakav update. Hajde probaću da deinstaliram i ponovo instaliram

Edit: sad deinstalirao i ponovo instalirao i radi. Nešto mi se bila zabagovala dok sam još bio u inostranstvu i od tada nije radila
 
Ima li nekog na kontroli troskova da mi pomogne da razumem kako funkcionise? Internet mi nije problem jer imam 100gb iz 4u4 box ili kako vec. Poruke ne koristim pa me zanima kako funkcionise ovih 2500RSD? Cenim da je nekih 10-15 dinara minut razgovora sto bi znacilo da imam nekih 200-250 minuta razgovora sto ajde da kazemo mi je sasvim dovoljno. Jel ima nekih zackoljica ili funckionise na drugi nacin?
 
Da li je neko skoro obnavljao ugovor i uzimao telefon od njih?
Interesuje me da li je moguće dobiti neku povoljniju cenu paketa od navedenih na sajtu?
 
Da li je neko skoro obnavljao ugovor i uzimao telefon od njih?
Interesuje me da li je moguće dobiti neku povoljniju cenu paketa od navedenih na sajtu?
Sa telefonom-tesko. Bez telefona kako se pogodite. Ja sam bio izboxovao o12 za oko 1000 mesecno ali je cerki u medjuvremenu otkazao telefon pa sam bio prinudjen da kupim nov. Naravno da sam izgubio povoljnosti koje su mi nudili bez telefona.
 
Sa telefonom-tesko. Bez telefona kako se pogodite. Ja sam bio izboxovao o12 za oko 1000 mesecno ali je cerki u medjuvremenu otkazao telefon pa sam bio prinudjen da kupim nov. Naravno da sam izgubio povoljnosti koje su mi nudili bez telefona.
Isto je, uzeo sam od aprila 2 telefona, sa dodatnim benefitima, tarifa godinu dana 50%+30% i godinu 50%,dok je redovna ponuda bila samo 1 godina 50%,druga po punoj ceni...isto to bi dobio i da nisam uzeo telefon, takodje dodatni benefiti nisu uticali na cenu telefona.
 
Svaka cast. Onda si imao dobrog agenta prodaje.
 
Je l' se jos nekome veceras aktivirao VoLTE na mts-u?
 
Da li zna neko kad se vrše isključenja zbog neplaćenog računa za mesec 06/2023 (u pitanju je Omorika 12 postpaid paket)?
Posle koliko plaćenih računa se može uzme mobilni telefon na rate,kao i televizor na rate?

Hvala!
 
Omorika 3
Na mojmts portalu piše da ima 100 mtel minuta, da li ima i SMS?
Internet pretpostavljam ne
 
Omorika 3
Na mojmts portalu piše da ima 100 mtel minuta, da li ima i SMS?
Internet pretpostavljam ne
Sms je neograniceno... Internet onoliko koliko dobijas u zoni ZB.
Zar nisu i minuti neograničeni?
Mislim da se niste baš najbolje razumeli, odnosno da pitanje nije dobro postavljeno.
To što piše u mojmts aplikaciji za mtel minute se odnosi kad iz Srbije zovete mtel brojeve u CG ili BiH. A internet nema veze s tim, jer ZB se odnosi na situaciju kad ste fizički u drugoj zemlji i to nema veze sa tim mtel minutima
 
Pa nije najbolje formulisano... Sms je svakako ogranicem mtel minuti vaze za pozive iz Srbije... Ali se isto tako i u zoni ZB trose te minute, bez obzira sto su neograniceni u zoni ZB, pa kad se vratis kuci cesto ostanes bez tih minuta...
 
Tokom vikenda nisam bio u zemlji, a kad sam se vratio sacekala me VoLTE ikonica. Konacno!
biz paket, ako to ima neke veze.
i meni je biz paket, posto je tata mogao da uzme dva broja preko firme gde radi jedan njemu jedan meni
izgleda volte jeste samo biz, cim niko drugi nije rekao da mu se pojavilo
 
Kako samo biz, meni volte radi odavno, O2 paket, valjda je vezano za modele telefona.
 
Još prošle godine, kupovinom RN11 modela, imao sam volte funkciju. Čak i promenom operatera se ista nastavila. Tako da bi pre rekao da unazad neko vreme to ima veze sa uređajem a ne mrežom.
 
Mislim da hoće da kažu da im piše "volte" a ne 4G. Možda grešim.
Ima dugo kako radi volte na mts mreži.
 
Ja sam morao da idem u MTS da omoguće. Nije za sve pakete bio omogućen, možda su promenili nešto u međuvremenu.
 
Uključen kroz MojMTS aplikaciju pre oko dve godine. Neka od starijih Omorika u plavom BOX-u.
Tada sam obnavljao box.
Bilo je obaveštenje, jul 2020. Menjalo se to i dalje posle tog obaveštenja 2020.
 
nzm meni je bukvalno poslat sms od strane MTS nešto tipa volte konačno dostupan, pre toga ga nije bilo
 
Vrh Dno