Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koji si car...

pa lepo sam ti gore napisao da je ne moras aktivirati i ona ti svakako nece ni raditi.
Tj nemas sta da "deaktiviras" ako je neaktivna.
cak i da bi je blokirao morao bi prvo da je aktiviras, i onda se vrtis u krug.

Znaci baci je u kantu i zaboravi na nju i nece niko moci da je upotrebi.

U ebankingu stoji da je aktivirana.. Malo je konfuzno.. Pismo kaze aktiviraj, a ebanking da je aktivna.. Cim stigne pin pa cu zvati i raspitati se.. zato sam sta se desi ako se blokira i stavi da je izgubljena ili ukradena..
 
Verovatno ti salju novu i naplacuju :(
Nije aktivna sigurno do prvog koriscenja na bankomatu, sem ako je neko nije aktivirao nelegalno :p

Ali sta te to brine? Preseci je na 10 komada, baci po jedan mesecno, ne aktiviraj, ne prijavljuj nista i miran si. Ovo mi lici na neku anti-Dina hajku, jer bezbednost.. tesko da je u pitanju.
 
Ima takodje u aplikaciji pod "kartice" opcija za trajnu i privremenu blokadu.

Nisam probao ali ako izaberes privremenu to bi ti mozda radilo posao?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Verovatno ti salju novu i naplacuju :(

Ali sta te to brine? Preseci je na 10 komada, baci po jedan mesecno, ne aktiviraj, ne prijavljuj nista i miran si.

i to sto kazes. Za svaki slucaj bice 20 komada XD ...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Čekaj, meni je u pismu koje je stiglo s karticama pisalo i za Dinu i za Master da se aktiviraju pozivom na broj, nijedan drugi način nije bio predočen?
 
Čekaj, meni je u pismu koje je stiglo s karticama pisalo i za Dinu i za Master da se aktiviraju pozivom na broj, nijedan drugi način nije bio predočen?

Master mora da se aktivira i na bankomatu da bi mogao da koristis pin inace ce samo paypass da ti radi dok ne aktiviras na bankomatu. (ovo ne pise nigde)

Za Dinu je dovoljno da aktiviras telefonom.

Znam za MC, nego pitam da li mislis da ima za Dinu.
Ima.
 
Ajde jedno možda i glupo pitanje, uplata u pošti me interesuje kad popunjavam onaj poziv na broj jel ide kompletan broj racuna 360-xxxxxxxxxxxxx-39 ili samo ovo izmedju 360 i 39?
 
Pa to izmedju je samo tvoj broj telefona, znaci mora sve :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Master mora da se aktivira i na bankomatu da bi mogao da koristis pin inace ce samo paypass da ti radi dok ne aktiviras na bankomatu. (ovo ne pise nigde)
Ha, ispade suprotno. Danas prvi put platio karticom nešto sitno. PIN prošao, a pre toga PayPass ne. Rekoh teti da je prvi put koristim, a ona će - aha, zato nije hteo PayPass. Kaže da je imala slične slučajeve i da za prvo korišćenje mora PIN.
 
Cudno, ja imam totalno suprotno iskustvo.

Naime, ja sam moju karticu koristio iskljucivo putem paypass sve dok jedan dan nisam dosao u neprijatnu situaciju kada sam natocio gorivo na pumpi i shvatio da pin ne prolazi i ako sam sva placanja do tada uredno obavljao.

Onda sam kontaktirao podrsku i oni su mi objasnili da dok ne aktiviras pin mozes da placas samo putem paypass.
 
Poslednja izmena:
Чудно је овдје нормално.Да свако има друго искуство јер правила не важе за све исто,да се правила мијењају у ходу,да картица не стигне на адресу,да нема одговорних итд.
 
I meni odbilo je prvi put MC sa paypass u maxiju, sva sreca imao sam papirni novac kod sebe posle aktivacije na bankomatu sve normalno radilo.
 
Nisam zaboravio sam na aktivaciju jer to sam dobio novu MC koju sam izgubio predhodno mada pisalo je da je aktivna ako se dobro secam, ali uglavnom nije radilo ni sa pinom koji sam konfigurisao i paypass, posle bankomata proradilo sve najnormalnije.
 
Ма то што пише да је активна ништа не значи:) док се не активира телефоном,банкоматом.Мени није могла ни активација банкоматом већ само телефоном.Било је и онда конфузно а сада још више с овим бирањем ПИН-а поштом.Бесконтактно плаћање нисам ни пробавао прије активације.
 
E pa u tome je fora...
Znaci nisu različita iskustva već vi jednostavno ste hteli da platite sa neaktiviranom karticom, a to neće da može.
To što piše u aplikaciji nema veze sa stvarnim stanjem.

Ajde opet da ponovim

Master ako akrivirate telefonom mozete da plaćate samo putem paypass, za plaćanje pinom morate aktivirati na bankomatu.
Ako ne akrivirate ni na jedan od ova dva načina izblamiracete se na Kasi [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ја нисам ни покушавао да платим,већ сам само покушавао да активирам картицу на банкомату,безуспјешно,ни стање,ни дизање,пробано на неколико банкомата.Послије звања тех. службе и препоруке да се активира тел. отишао на банкомат гдје је све радило како треба.Тек онда у продавницу.:)
 
^ Kako prvo nisi mogao na bankomatu da aktiviras, a kasnije si mogao?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Активирао позивањем телефоном њихову службу за картице.Послије је све било у реду на банкомату,па тек онда у продавницу.Иначе је писало да је картица активна кад сам је добио.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Poštovani korisnici, usled implementacije sistema za instant plaćanja, 20. oktobra, u periodu od 8-16 časova i 21. oktobra od 9-13 časova, eBanking i mBanking aplikacije neće biti dostupne. Hvala na razumevanju, Vaša mts Banka
Ситно одбројавање.:)
 
Mislis da ces placati u Maxi-ju instant placanjem? :D
 
Upravo nije prošla MTS kartica verovatno zbog te njihove "implementacije"
Neozbiljno.
A najjače e od svega je što sam dobio dva SMS-a da je odbijeno plaćanje.

Btw šta je instant plaćanje?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad uplatis nekom novac u bilo koje vreme ..na bilo koji racun neovisno od banke kom pripada ...novac odmah legne ..a ne kao sto je do sada bilo do 17h i odredjene termine za kliring
 
Ma super...samo sto im i dalje ne funkcionise osnovna placanje karticama.

to su mogli i tokom noci da implementiraju:mad:

trenutno ne radi nista!!!
 
Neozbiljno od njih ako neradi placanje karticom napisali su samo nece raditi ebanking i mbanking, videcemo sad od 4 sata valjda proradice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno