Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzeo sam na 24m-120 000. Stojalo na naslovnoj strani ebank ponuda. Iz zezanja kliknuo uveče i sutra me zvali da idem u najbližu poslovnicu da potpišem. Nikakvi papiri nisu traženi itd...
 
Meni je samo jednom bilo to na 24 rate(mogao si i kao nezaposlen) ovo ostalo nude samo ko se vodi kao zaposlen sto mi neodgovara jer nemogu da dobijem tako kredit ovo je katalog proizvoda kod mene predpostavljam kao kod vecine.

mtsb.jpg
 
Kad udješ pa odmah na naslovnoj ebank dole, ne da klikneš katalog.

mts.png
 
Znam sta je nemam to imao sam jedanput u decembru prosle godine tu ponudu i vise nisu stavljali a *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* nisam gledao da je vremenski ograniceno misleci ko sve banke nude nonstop kredite bice tu stalno ponuda.

mtsb.png
 
Uzeo sam na 24m-120 000. Stojalo na naslovnoj strani ebank ponuda.
Да ли си пренео плату код њих? Свуда пише да то добијају запослени на неодређени или пензоси, уз доставу неких папира.
 
Meni ponudili kes kredit 36+ meseci 7.95% kamate bez troskova obrade, administrativne i menica. Obavezan prenos plate i standardnih 500din za karticu pri otvaranju racuna.

Sent from my WAS-TL10 using Tapatalk
 
Nije losa kamata, doduse nije ni najmanja na trzistu, ali je korektna.
A sto samo na 36 meseci?
Ne daju ti recimo na 96?

Sent from my Tapatalk
 
Да ли си пренео плату код њих? Свуда пише да то добијају запослени на неодређени или пензоси, уз доставу неких папира.

Da ne poveruješ, bez prenošenja plate i bez bilo kakvih papira.
 
Jel neko uzeo Master kreditnu? Pojavila mi se u ponudama, dvoumim se da li da uzmem, gledao sam novi tarifnik, ako sam dobro skontao 500din je izdavanje kartice i onda posle 195din na mesečnom nivou?
 
I ja planiram, zbog putnog osiguranja za članove porodice... Nadam se da i dalje to nude...

F1
 
To “bez ikakvih papira” nije baš tako. Provere oni svakoga u kreditnom birou ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za kreditnu traže overenu AZ od poslodavca, tako da definitivno ima papira, samo što ne mora da im se uruči može i skenirano. A KB se sigurno proverava, nema ništa na lepe oči. Samo ne znam da li se isplati, jer kreditna je 195din i održavanjeje računa 100din što je 295 na mesečnom nivou onda, a iskreno kreditna mi nije neophodna više bi bila tu ako zatreba. Nisam gledao u tarifniku jel de dozvoljeni minus nešto plaća da bi se aktivirao i vodio?
 
To “bez ikakvih papira” nije baš tako. Provere oni svakoga u kreditnom birou ;)
Па ако користе мтс логику о редовним платишама, можда и не провере. Иначе мени не би дали ни постпејд а камо ли мобилни сваких неколико година јер и не постојим у кредитном бироу.
 
Nije problem da ne postojis, problem je da imas docnje :)
 
Ako prebacim primanje plate kod Reiffeisen, da li ću i dalje imati troškove održavanja kod MTS?
I šta znači nema promena na računu, da nisam imao spoljne uplate ili da ga uopšte nisam koristio/karticu?
 
Ako prebacim primanje plate kod Reiffeisen, da li ću i dalje imati troškove održavanja kod MTS?
I šta znači nema promena na računu, da nisam imao spoljne uplate ili da ga uopšte nisam koristio/karticu?

100 dinara se naplaćuje kao održavanje ako je u toku meseca bilo bar neke promene na računu. Svakako su najjeftiniji trenutno na bankarskom tržištu i ako izuzmemo uplate na bankomatu (što je najjači adut Telenor banke), mts banka je najbolja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
promena na računu, znači uplata ili isplata uključujući i korišćenje kartice naravno
kako zamišljaš da koristiš karticu a da imaš isto para na računu? :)
 
Нисам сигуран.Некад су промјене на рачуну биле само уплате,што ми је и логично.Сад зависи од банке до банке.Уводе новотарије свугдје само да увећају зараду.Углавном,колико видим не можеш ући у минус по одржавању рачуна(ако није тако нека ме неко исправи)тј. наплаћује се само из расположивих средстава.
 
Tako je, meni ostalo 58din i malopre vidim nula na stanju, proverim promet i ovi skinuli za održavanje, mislim prvi put od kad sam u banci.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Kada nema prometa,nema odrzavanje,nisam imao promene 2 meseca i nista nije skinuto.
 
Вероватно се рачуна било каква промена, уплата, исплата, плаћање ... пре неки дан сам хтео да уплатим нешто, погледам стање а оно 105 динара. Да платим нешто ситно се не исплати јер ће за ситан рачун да одбију стотку па сам прескочио цео октобар и нема одбитака.
 
Па да ниси калкулисао и уплатио,потрошио тих 100 дин. сад бисмо знали,а не нагађали:).:D Сљедећи пут буди мало храбрији.
 
Ja sam bio usao prvog meseca, kad su poceli da skodaju stotku, u minus nekih 75 para. Mada sam imao na deviznon delu [emoji5], pa sam odmah regulisao prodao sam 1 eurocent!


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno