Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možeš preko app
Ideš u katalog proizvoda pa tamo odaberi
 
U aplikaciji odi u katalog proizvoda i izaberi paket koji zelis
Edit: dok ja pritisnem send..
 
Poslednja izmena:
Jel placanje na klik ostaje besplatno na osnovnom paketu?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da, i trajni nalozi za predefisiane primaoce, tipa Infostan (već je uključeno u cenu).
 
Jel moze da se predje sa Starter na Osnovni racun ako se placa kredit na tom racunu? Tetka ima za telefon na rate preko Telenora, ne koristi banku, samo ima racun zbog toga.
 
Nema više svrhe da se sa osnovnog predje na progresiv za potrebe putovanja u inostranstvo. MC bi se čekala više od mesec dana.
U ovom trenutku sve ide u prilog mts-u. Ako oni podignu na 200, opet će biti masovna migracija nazad na starter.
 
Bolji je mts od telenor starter, čak i da povećaju na 200.
 
Samo im fali uplata na bankomatu.

Da li dina može da se koristi za uplate na bankomatu?
 
Fali, ali sve ostalo ima za dz, dal u okviru 100 ili 200 din, nebitno je. Starter je za naknadom od 150 rsd za bilo koju ozbiljniju upotrebu neadekvatan. :)
 
Ja čekam od srede, pise da je poslata u sredu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne razumem kako to da čekate MasterCard? Jedino mi pada na pamet da tek sad otvarate račun ili da prelazite sa osnovnog računa na neki viši, ali to je vrlo malo verovatno, jer osnovni račun postoji tek nekoliko meseci i do sada nije bilo razloga da iko pređe na isti.

A kod produženja, meni u sanduče stigne nova kartica pre nego što stara istekne. I to mesec dana ranije, sigurno tempiraju tako da se ne desi da neko ostane bez kartice.
 
Nisam pre imao račun kod Telenor banke. Otvorio sam ga 1. jula i još uvek nisam dobio karticu.
 
Otvorio drugar pocetkom juna i jos je nije dobio...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zovite i pretite raskidom ugovora ako ne stigne ubrzo, mrzi me da ispisujem moju peripetiju ali meni su slali 5x i tek petog je zapravo stigla funkcionalna kartica do mene.

Poslednjeg puta sam im zapretio raskidom i stigla je kartica za manje od 48h.

Sad im je zvanicni rok 30 dana prema kol centru ali to zapregom da putuje pa opet nije normalno.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nije toliko problem do njih, jer im zavod za izradu novcanica radi personalizaciju. Bar su mi tako rekli kada sam cekao prvu... pa praznici/odmori.

A mozda bi mogli sami da rade, pa da ne zavise od ZIN...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moja sestra je otvorila racun proslog meseca i dobila je karticu za oko dve nedelje...

Huawei P10
 
Trebali su progresiv na 150din i svi bi bili zadovoljni. Ali verovatno im to nije interes [emoji16]

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Konačno se izvršila ona moja test transakcija i iznos se povećao... Kurs je 120,4669. Znači ipak se ne izvršava po MasterCard kursu kao što je rečeno, već po tom internom nepovoljnijem kursu Telenor banke. To je bila svrha testa. Znači ipak ostaje bolje kupiti evre čak i po Starter prodajnom kursu u TB menjačnici.
 
Trebali su progresiv na 150din i svi bi bili zadovoljni. Ali verovatno im to nije interes [emoji16]

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока


Ja sam na progresiv i pošto primam platu automatski je progresiv+ , ne znam zašto toliko kukate, plaćam 300 din a imam sve besplatno i poruke i dizanja na svim bankomatima i plaćanja sa 0 provizije , imam najmanje 10 plaćanja tokom meseca i bilo gde da platim izašlo bi najmanje 300 a možda i više. Za mene je progresiv zakon.Plus bolji kurs itd...
 
Poslednja izmena:
Ja sam na progresiv i pošto primam platu automatski je progresiv+ , ne znam zašto toliko kukate, plaćam 300 din a imam sve besplatno i poruke i dizanja na svim bankomatima i plaćanja sa 0 provizije , imam najmanje 10 plaćanja tokom meseca i bilo gde da platim izašlo bi najmanje 300 a možda i više. Za mene je progresiv zakon.Plus bolji kurs itd...
+1

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
MTS Banka ima sve to isto i nema ogranicenja na 5 podizanja sa tudjih bankomata plus ima bolji kurs u menjacnici a kosta 100 dinara mesecno.

I ne kuka se nego se analizira situacija i bira najpogodnija opcija, nisu mi oni ni otac ni majka pa da ne mogu da ih se odreknem kad mi dune.
 
Ali nema uplatu na bankomatu. Svakoj nešto nedostaje, baš par dana aliziram.
Telenor za 300 din sve radi što i MTS + uplate na bankomatu u RSD ili EUR.
 
Konačno se izvršila ona moja test transakcija i iznos se povećao... Kurs je 120,4669. Znači ipak se ne izvršava po MasterCard kursu kao što je rečeno, već po tom internom nepovoljnijem kursu Telenor banke. To je bila svrha testa. Znači ipak ostaje bolje kupiti evre čak i po Starter prodajnom kursu u TB menjačnici.
Eto... Nema na cemu :D

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Takođe, Progresiv+ računi imaju neograničen broj besplatnih podizanja novca na tuđim bankomatima, baš kao i MTS banka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno