Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dekius, jesi ti povezan sa TB ili razvojem app za TB? :)
 
Ako je proslo BEZ 3DS provere, a jeste kupili nesto, to je samo propust TB-a, pa znaci da se ne mozete na 3DS osloniti.
Ako je dva puta naplaceno, pisite da se stornira odmah, pogotovu ako imate mTel i Amazon screenshots gde se vidi da nije dupla transakcija. U Intesi ovo rade odmah.
Ako niste uopste vi kupili nesto, to je vec drugo, i tu mozete odmah da pokrenete refund, to jeste greska TBa. (moze biti i greska MCa, ali bi onda bi kartice jos nekih banaka isti problem imale)

Amazon NIJE 3DS sajt! 3DS sajtovi ne smeju da cuvaju podatke o karticama ikada, za bilo koje potrebe i na bilo koji nacin.

Jos jedna zanimljiva stvar - malopre sam dobio poruku od Amazona:

"Hello,
We apologize for the difficulties you may have experienced, when attempting to register a device or app to your Amazon account...

A danas uopste nisam ni ulazio na Amazon... Slucajnost?
 
Menjaj lozinku odmah! Mozda je do Amazona trenutno, kada ste dvojica imali problem, kao sto je AliExpress imao pre 20ak dana.
 
Na play store ima ažuriranje za aplikaciju. Nakon ažuriranja normalno sam je otvorio i ulogovao se.
Možda su završili radove.

Edit: radi i web aplikacija.

RN3Pro SE
 
Poslednja izmena:
Android app sada trazi dodatnu dozvolu za kameru. Videcemo u kojoj je to funkciji. Vlazni snovi bi bili OCR uplatnica :d
 
Sredjeno i da bude Can View ko god ima link, dok se snadjem na desktopu kroz Chrome...
 
Hteo sam nesto da platim preko aplikacije, nadjem moje obrasce i primaoce, kliknem na obrazac i nista se ne desava. Ne mogu uopste da udjem na obrazac koji sam snimio ranije, moracu izgleda sve da ukucavam ponovo. Da li se to jos nekome desava?
 
Hteo sam nesto da platim preko aplikacije, nadjem moje obrasce i primaoce, kliknem na obrazac i nista se ne desava. Ne mogu uopste da udjem na obrazac koji sam snimio ranije, moracu izgleda sve da ukucavam ponovo. Da li se to jos nekome desava?
Povučeš prstom s desna na levo i pojavi se opcija novo plaćanje
86c93e4f339573c496eae131607c6e0f.jpg


NEM-L21
 
I mene zanima ova brza provera stanja?
Uradio sam update, ali i dalje moram da kucam pin da bih video stanje...
 
I mene zanima ova brza provera stanja?
Uradio sam update, ali i dalje moram da kucam pin da bih video stanje...
Kad uđeš u aplikaciju ideš u MOJA BANKA pa u LIČNA PODEŠAVANJA i tu čekiraš sledeću opciju
b47f6adbfb00e162ba5bdbdd3fb03fc4.jpg

pri sledećem logovanju ti se pojavljuje ovakva opcija
a7071de727d1c3d68df04a043ad354e7.jpg


NEM-L21
 
Jel se jos kome izloguje app kad se udje u deo moja banka/moja dokumenta?
Cim odem u moja dokumenta odmah me app prebaci na deo za logovanje,ne mogu pristupiti dokumentima.
 
Meni otvori moja dokumenta, i čak mogu da preuzmem dokumenta koja se vide na trenutnom ekranu. Ali čim krenem da skrolujem nadole izbaci me na ekran za logovanje. Nije to nešto odrađeno kako treba, moraće u narednim danima da padne još jedno ažuriranje aplikacije.

NEM-L21
 
I dalje nema update za iOS?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno