Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedan savet za sve korisnike Intesa banke,kada podizete novac u devizama u Intesi trazite specifikacije sa serijskim brojevima. Radim u menjacnici i vec treci put dolaze klijenti sa falsifikatom od 100evra u koverti Banca Intese, posaljem ih nazad kaze uzeli im novcanicu jer ne mogu da dokazu da su ih dobili kod njih. Jednom su i policiju zvali, znam i to jer mi je objekat odmah do poslovnice Banca Intese. Oprez. Ne znam sta bismo radili da takvu nivcanicu dobijemo npr u Telenor bankomatu? Kako dokazati da je lazna?
 
Vratiš je u bankomat i zaboraviš da ti se to desilo.
 
Imam problem sa logovanjem na račun preko sajta. Kaže korisničko ime i lozinka nisu ispravni. A nisam menjao ništa. Kad odem kao da promenim lozinku ukucam podatke: kaže informacije koje ste uneli su netačne...???

Sent via Xperia Z3
 
Neka greška kod njih.
Dakle tako napišeš, bez zaključivanja "Komercijalna banka zabranila prenos novca na račun Telenor banke preko webanking-a." Jer eto, informacija, blago rečeno, nije tačna.

OK,ja sam napisao šta mi se desilo.Ako je greška do Komercijalne onda lepo jer ako moram svaki put za ratu telefona do bankomata kojeg nema u mom mestu malo sam u problemu...
 
Nedozvoljeni minus se verovatno desio zbog kursnih razlika. Jer ako je nesto 10 dana bilo rezervisano, nije bilo dovoljno rezervisano.
Meni se to desilo ali za 25din.:)
 
Pretpostavljam da će dozvoljeni minus morati da se aktivira na zahtev korisnika, kao i svuda?
Ja ga neću, ali ne bih da mi račun ode u minus kada platim karticom veći iznos nego što je trenutno stanje. Bolje da zaduže eur kao i sada
 
Potrebna dokumentacija: Zahtev za dozvoljeno prekoračenje računa (obrazac Banke), Potvrda o zaradi podnosioca zahteva (obrazac Banke)
za zaposlene / penzioni čekovi za poslednje 3 penzije (za penzionere koji su klijenti Banke), odnosno Rešenje o penziji ili Uverenje o visini
penzije izdato od strane fonda PIO (za penzionere koji nisu klijenti Banke), odnosno podaci iz evidencije banke o uplati zarade/penzije,
fotokopija lične karte tražioca kredita. Banka ima pravo da zahteva menicu ili druga sredstva obezbeđenja ukoliko prilikom procene kreditne
sposobnosti oceni da je to potrebno za odobrenje plasmana.
Да
 
Da, i to ulazi u kreditni biro zajedno sa kreditnim karticama i ostalim kreditima.

RN3Pro SE
 
Mcash usluga, koja je za sada nedostupna, funkcioniše na principu skeniranja barkoda telefonom na Telenor bankomatu (ili prodajnom mestu gde je ista omogućena)

Sent from my SM-N920I using Tapatalk
Znaci ono sto ima unicredit na svojim bankomatima, prineses racun za telenor ili mts ocita barcode i lako platis racun bez provizije.
Imas li info kada ce da ubace pay pass preko aplikacije?! Tj telefonom preko nfc.
 
Poslednja izmena:
Ok, to me je i bunilo.
A koji je postupak za to (ovlašćenje druge osobe)?
 
Jao vidi prevoda i *****a koji nije mogao da predvidi da će biti aplikacija i ženskog roda.
 
Aplikacija (rec :D) je uvek zenskog roda, zar ne?:)

Meni se od update-a previse cesto desava da mi javi "Nije moguc interni prenos izmedju racuna razlicitih vlasnika" (nesto u tom fazonu, ne znam tacno sada, jer mi se ne javlja trenutno). A nisam ovlascen ni po cijem racunu, vec sa a-vista saljem na tekuci i obratno.

I upravo mi je resetovao data izgleda.. trazi da se ponovo logujem sa user/pass-om. (menjao sam SIM kartice pre toga, ali to radim 30x mesecno, pa se do sada nije desilo)
 
Jel se zna koliko ce biti dozvoljeni minus ? Recimo u kombank je plata ipo...
Za ios i dalje nema update


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja im poslao mejl za ona 2 problema sto postoje od kad su azurirali app,kazu da vec proveravaju o cemu je rec posto je jos bilo prijava.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Aplikacija (rec :D) je uvek zenskog roda, zar ne?:)

Meni se od update-a previse cesto desava da mi javi "Nije moguc interni prenos izmedju racuna razlicitih vlasnika" (nesto u tom fazonu, ne znam tacno sada, jer mi se ne javlja trenutno). A nisam ovlascen ni po cijem racunu, vec sa a-vista saljem na tekuci i obratno.

I upravo mi je resetovao data izgleda.. trazi da se ponovo logujem sa user/pass-om. (menjao sam SIM kartice pre toga, ali to radim 30x mesecno, pa se do sada nije desilo)

I meni se isto desilo par puta, pa sam im slao print skrin na mejl i prijavio telefonom.
 
Jel se zna koliko ce biti dozvoljeni minus ? Recimo u kombank je plata ipo...
Za ios i dalje nema update


Sent from my iPhone using Tapatalk
5000-500000,зависно од кредитне способности.
 
Pa da, da lik zna da radi svoj posao znao bi da su imena aplikacija promenljive i mogao je da stavi "Aplikacija xxx je stala".
Може и ,,стала" и ,,стао" ако наведу ,,програм" или ,,апликација" ,а не само ТБ коју користе на исти начин и у спотовима,типа Теленор банка кеш кредит.Много пара уши,још кад напишу све ћирилицом а ТБ латиницом...
 
Јеси,слажем се:)То је ваљда западни фазон јер,мислим да и Интеза има нешто слично.
 
Та порука је од андроид система, зато је такав превод. Гугл преводилац се не сналази баш најбоље са родовима у српском језику.

Послато са Нексус 5х уз помоћ Тапатока
 
Та порука је од андроид система, зато је такав превод. Гугл преводилац се не сналази баш најбоље са родовима у српском језику.
Nije prevod Androida radio Google translate sigurno, vec tim u Srbiji. Inace bi tek bio smesan prevod osnovnih stvari :)
 
Telenor banka fer keš kredit nema skrivene troškove obrade, održavanja niti troškove preveremene otplate!
Uz Telenor banka 3u1 kreditnu karticu možeš da odahneš i obavljaš sva, uključujući i online plaćanja, kao i refinansiranje kredita ili duga iz druge banke.
Није то само Андро.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno