Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao što rekoh nude bukvalno iste uslove ako gledam na rok od 2 godine. Ko može da mi garantuje da će Mobi banka postojati kroz 2-3 godine i da će i tada nuditi uslove koje nudi i sada.
 
Па у овој држави нико ништа не може да ти гарантује, ко зна и да ли ће нас бити сутра...
 
Ајде Стеване носиш име јунака, не буди тугодајка :(. Па које су то држве што дају такве гаранције и стварају кукумавку од тебе?
 
Само сам одговарао Муњи, не кукам ја... 😂 😂 😂
 
Ja sam na starter paketu, primam zaradu preko mobi banke.
Juče sam pitao operatera da li mogu da koristim promociju 5+
Dobio sam odgovor da će proslediti zahtev nadležnoj službi i da će me isti kontaktirati.
Čekam nadležne... :)

Ja sam tu ponudu na starteru dobio od njih. Ovaj mesec cu prebaciti platu i onda valjda dobijam P+ dzabe od sledeceg meseca. Ocito im trebaju novi klijenti
Ne znam lomim se da li da pređem u Mobi ili Unicredit bank. Obe banke mi daju približno iste uslove s tim da Mobi banka nudi podizanje novca sa tuđih bankomata neograničeno dok Unicredit daje besplatno dva puta u toku meseca sa drugih bankomata i Unicredit daje besplatno održavanje 6 meseci i neku uplatu na tekući račun kao bonus dobrodošlice što mu dođe otprilike oko 2 godine besplatnog održavanja računa i maksimalni Good paket a nakon tih 2 godine mesečno održavanje 400 dinara. E sad navodno Mobi banka sada nudi obećano trajno besplatno održavanje, ali kao što neko reče ako ih neko kupi u roku od par godina kapiram da vrlo lako mogu da promene politiku poslovanja. Ako napravim paralelu između ove 2 banke po približno sličnim uslovima koju biste pre izabrali? Je l ima neko iskustva sa Unicredit bankom?

Taj bonus dobrodoslice nesto samo sto si specijalno dobio? Ili ponuda za sve nove korisnike? Ja ne vidim na sajtu da imaju tu ponudu
 
Poslednja izmena:
Ako pitaš za uni credit, za sve korisnike do 30.6. Uslov je da prebacis zaradu i dobijaš 8000k. Dobija se paket gold uz individualno putno osiguranje i gold mastercard.
 
Nema na sajtu. Info iz banke.
Ipak, da se vratimo temi.
 
Pa šta imaju od tih novih korisnika kad im sve daju za dž... Osim ako im ne uvale neku kreditnu karticu
Bolje bilanse u knjigama recimo... A očekuju da im korisnici ostanu duže. Plus verovatno i po neki kredit i sl... Ali je uvek cilj da ovo daju samo onima koji bez ovog "mita" ne bi došli. Zato se delimično sakriva ta ponuda i izbega da stari klijent to vide ili oni koji su hteli da dodju u banku svakako ... Jer cilj banke je samo profit i korist i ako imaju korist od toga što dele pare deliće ih...ovo su radile i druge banke kod nas.. obično jedna banka godišnje ovo daje
 
  • Like
Reagovanja: uji
Danas sam dobio poziv iz servisa za korisnike ili kako se već zove.
Prihvatili su moj zahtev, da samo pređem na progresiv paket i ostvarim benefite iz 5+ ponude.
Naravno, sve ovo od narednog meseca.
 
Ako pitaš za uni credit, za sve korisnike do 30.6. Uslov je da prebacis zaradu i dobijaš 8000k. Dobija se paket gold uz individualno putno osiguranje i gold mastercard.

Bio sam tamo . Nije za sve nove korisnike nego samo za neke firme. Valjda samo državne budžetske korisnike. Proveravao radnica, konsultovala se i reče da je to za firme tipa MUP i sl... Nije za nas iz privatnog sektora dakle :) ili možda neka velika privatna firma isto..

Tako da nema dileme moby ili Unicredit zbog akcije za većinu nas ako se neko razmišlja naravno o tome
 
  • Like
Reagovanja: uji
Dragi korisniče,

Evidentirana je uplata zarade na vašem tekućem računu u Mobi Banci, čime ste u okviru Progresiv paketa ostvarili sledeće pogodnosti:

  • 0 dinara za mesečno održavanje računa počev od narednog meseca (RSD, EUR, USD),
  • Besplatne isplate novca na bankomatima svih banaka u zemlji (neograničeno za obe platne kartice: Dina i MasterCard debit),
  • Besplatno izdavanje osnovne MasterCard kartice,
  • Besplatne dinarske transakcije u domaćem platnom prometu do 300.000 dinara.


Svih detalja Progresiv paketa koji imate u upotrebi možete se podsetiti ovde .

Navedene povoljnosti će vam biti na raspolaganju dokle god ispunjavate sledeće uslove:

  1. Progresiv paket u upotrebi i
  2. Redovan mesečni prijem zarade ili dela zarade (minimalno 35.000 dinara).


Napominjemo da vam Banka neće ukinuti pogodnosti ako vam izostane jedna mesečna zarada ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara).

Ukoliko navedene uslove više ne ispunjavate (promenite paket ili vam izostanu 2 uzastopne mesečne zarade ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara), pogodnosti će prestati da važe.

Dobra vest za vas je da će ove pogodnosti biti automatski aktivirane ukoliko ponovo u upotrebi budete imali Progresiv paket i uz to primate mesečnu zaradu ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara) u Mobi Banci.

Podsećamo vas da kao primalac zarade u Mobi Banci možete ostvariti i povoljnije uslove za kredite:

  • Podnošenje zahteva za kredit bez pribavljanja dokumentacije od poslodavca,
  • Povoljnija kamatna stopa na kredite,
  • Podnošenje zahteva za kredit brzo i lako putem internet aplikacije Banke.


Detalje kreditnih uslova možete pogledati ovde.

Vaše zadovoljstvo nam je od najvećeg značaja i nadamo se da ćemo ovom i našim budućim ponudama ispuniti vaše potrebe i očekivanja.
😊


Vaša,

Mobi Banka
ps. Dakle ovo mi je sad stiglo. Jedna mesecna plata moze i da izostane i nije problem dakle
 
Je li su te kontaktirali iz Mobi banke da bi ti uključili pet plus ponudu?
Meni rekoše kontaktiraće me ali niko ništa
 
Koliki je kurs evra u online menjacnici za progresiv+ tj. za ovu 5+ ponudu?
 
Dragi korisniče,

Evidentirana je uplata zarade na vašem tekućem računu u Mobi Banci, čime ste u okviru Progresiv paketa ostvarili sledeće pogodnosti:

  • 0 dinara za mesečno održavanje računa počev od narednog meseca (RSD, EUR, USD),
  • Besplatne isplate novca na bankomatima svih banaka u zemlji (neograničeno za obe platne kartice: Dina i MasterCard debit),
  • Besplatno izdavanje osnovne MasterCard kartice,
  • Besplatne dinarske transakcije u domaćem platnom prometu do 300.000 dinara.


Svih detalja Progresiv paketa koji imate u upotrebi možete se podsetiti ovde .

Navedene povoljnosti će vam biti na raspolaganju dokle god ispunjavate sledeće uslove:

  1. Progresiv paket u upotrebi i
  2. Redovan mesečni prijem zarade ili dela zarade (minimalno 35.000 dinara).


Napominjemo da vam Banka neće ukinuti pogodnosti ako vam izostane jedna mesečna zarada ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara).

Ukoliko navedene uslove više ne ispunjavate (promenite paket ili vam izostanu 2 uzastopne mesečne zarade ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara), pogodnosti će prestati da važe.

Dobra vest za vas je da će ove pogodnosti biti automatski aktivirane ukoliko ponovo u upotrebi budete imali Progresiv paket i uz to primate mesečnu zaradu ili deo zarade (minimalno 35.000 dinara) u Mobi Banci.

Podsećamo vas da kao primalac zarade u Mobi Banci možete ostvariti i povoljnije uslove za kredite:

  • Podnošenje zahteva za kredit bez pribavljanja dokumentacije od poslodavca,
  • Povoljnija kamatna stopa na kredite,
  • Podnošenje zahteva za kredit brzo i lako putem internet aplikacije Banke.


Detalje kreditnih uslova možete pogledati ovde.

Vaše zadovoljstvo nam je od najvećeg značaja i nadamo se da ćemo ovom i našim budućim ponudama ispuniti vaše potrebe i očekivanja.
😊


Vaša,

Mobi Banka
ps. Dakle ovo mi je sad stiglo. Jedna mesecna plata moze i da izostane i nije problem dakle
Meni isto danas stiglo ali ponuda je drugačija to jest nema besplatnog održavanja računa.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-02-19-06-17-75_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2023-06-02-19-06-17-75_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    135 KB · Pregleda: 81
  • Screenshot_2023-06-02-19-06-38-42_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2023-06-02-19-06-38-42_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    117.4 KB · Pregleda: 77
Ne znam kako određuju personalizovane ponude. Ja sam imao nekad onaj račun što je bio bsplatan i platu tu. Pa kad su to ukinuli a kad je raif dao besplatan račun tamo sam presao. Pa su verovatno tako na neki način došli na ideju kako da vrate korisnika koji je nekad primao platu kod njih.. ne znam.. ili je random...

Svakako dobro su pogodili da ja ni jednom banci ne plaćam mesečno održavanje :)
 
To nije za progresiv +
Ovako kod njih od 2014 baš sam gledao kada je bila prva transakcija.
Inače plaćam 150 din mesečno progresiv+ koristim sjajan spoj preko yettel-a.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230603_080549_Mobi Banka.jpg
    Screenshot_20230603_080549_Mobi Banka.jpg
    196.7 KB · Pregleda: 64
Ja sam progresiv+ i nakon što mi je istekao ugovor na kome je bio "Sjajan spoj", imam isti kurs koji je okačio trajkovic.
Drugim rečima, obesmišljena menjačnica i vreme za promenu banke :)
 
Meni sjajan spoj šljaka već više od 3 godine , a obnavljao sam ugovor i pretplatu plaćam 1175din(ona varijanta sa 50%popusta)
 
Ja nisam produžio ugovornu obavezu pre isteka prethodne, pa sam izgubio promociju. Bez promocije imaju izuzetno loš kurs evra.
 
Cuti i koristi, meni su ukinuli kad sam produzavao UO u yetelu u novembru prosle godne. A cini mi se da je "sjajan spoj" bio za "zauvek" kad su ga uveli 🤣🤣🤣
 
Ovaj je dobar samo za prodaju ja sam iz Zr , ali primetim kada sam u Bg ili Ns da je prodajni kurs po menjačnica tamo povoljniji nego u našoj banci.
Juče u Ns prodajni 117.2
 
Ја сам исто прогресив + и курс ми као код Трајковића...
 
Verovatno nas vise ima koji imamo losiji kurs, odnosno bas ovakav kaakav je trajkovic okacio. Nisam skoro menjao, ali zakleo bih se da je do nedavno razlika bila oko 2 dinara, a sad je vec 3 din.
 
Od starta pratim temu stalno mi je bilo čudno što ih toliko kritikujte.
Za ovih 150 din što im plaćam , ovaj kurs , besplatno putno osiguranje za celu porodicu , besplatno plaćanje računa , besplatno podizanje para na drugim bankomatima ja ne vidim bolju opciju.
Imam čak i tu njihovu kreditnu koju ne koristim , ali nemam nikakve troškove za njeno održavanje.
Jesu dosadni sa ponudama za dozvoljeni minus i za keš kredit, ali čim me nazovu odem u aplikaciju i poništim zahtev.
Moje pitanje za one koji koriste Yettel da li u ponudama banke imate opciju da aktivirate Sjajan spoj?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230603_090859_Mobi Banka.jpg
    Screenshot_20230603_090859_Mobi Banka.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 51
Vecinu su zeznuli da ne produze Sjajan (kratak) spoj ukljucujuci i mene.

@marinac gledao sam pre 2-3 dana, nema Sjajnog spoja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno