Šta je novo?

Kriptovalute - opšta diskusija

Moguće da je dobio neki poklon. Nije neobično da neko traži bilo kakav depozit, pre prvog povlačenja.
 
Sve stoji, samo ne znamo kako je taj 1ETH završio na toj menjačnici.
 
Verovatno je "poklon" u smislu uplati nam 0.15 ETH a mi ćemo ti poslati 1 ETH zauzvrat
 
Ako je tako, onda nije gubitak. Daleko im lepa kuća. Na firewallu namestiš blokadu za njihov domen, da slučajno ponovo ne posetiš stranicu i zaboraviš ih.
 
Posto sam dobio vec nekoliko poruka za ovo da objasnim.

Rektproof ima svoju privatnu grupu gde deli svoje trejdove ali ona je mala i skoro je nemoguce uci jer svakih par meseci otvori tek nekoliko novih mesta. Jedan moj poznanik je tamo pa je napravio leak te grupe na telegramu koji naplacuje 50$ mesecno. Naravno ovim se necete obogatiti preko noci ali cete dugorocno biti profitabilni prateci njega.
Mnogi drugi trejderi prate njegove objave i dele ideje.

Sva pitanja oko uspesnosti, probog perioda ili sta god pisite mom poznaniku na telgramu... lako ce te ga naci kao @vilakozmo
Nekoliko postova unazad sam ostavio link ka Rektprof profilu gde je izbacio detaljnu analizu trejdova u 2019 i svaki trejd je dokumentovao na TW profilu.
Da li vredi..po meni da..jer svi ljudi ovde zajedno tesko da imaju toliko iskustva i uspenosti kao Rekt.
Da li uvek pogadja..ne..ali oko 60% uspesnost u ovom ludom marketu je i vise nego odlicno.
IMG_20220903_122534_126.jpg
MAY-AUGUST

Alright its been a minute; buckle up.

Account is currently up 42.20% with a balance of $14,234.67

August was our best month yet but also the worst.

While we did realize 15.4%+/R the amount of trades I took were immense. With over 34 trades and nearly 10 being at Breakeven with some going to TP at the end. July was also good with 11%/R+ while May was slow and June I was gone for vacation.

This is by far the slowest start I've had on any account with some negative months but finally bouncing back the last 2-3 months. I'm still fairly confident In my trading ability but the current state of the market as you guys have seen this year has been aids. We don't have the volatility we once had and have to limit ourselves to trading fewer setups. More price action is needed than the standard Supply/Demand.

As we grow/develop and progress we also adapt to market conditions.
While I'm still holding Matic spot and down roughly -8% on it since its not realizedPnL its not included in the running profit.

From here on our 1% risks are now roughly 140$ risks so it should expedite the process of getting the account to the 2x mark hopefully end of year. We strive for collectiveness results not results that are not realistic.

I won't promise you 50% in one month but I will show you consistency with all the years put together as you guys have seen first hand in all the accounts I've grown.

Equity curve for the year still on an uptrend even with the minor pause in the middle. Lets finish strong.

Za sve ljude koji su tražili detaljnu statistiku Rekt-a
 

Binance to Auto-Convert USDC, USDP, TUSD to BUSD (Binance USD)​

In order to enhance liquidity and capital-efficiency for users, Binance is introducing BUSD Auto- Conversion for users' existing balances and new deposits of USDC, USDP and TUSD stablecoins at a 1:1 ratio. With effect from 2022-09-29 03:00 (UTC), users will trade with a consolidated BUSDbalance on the Binance Platform that reflects their balances of these four stablecoins (BUSD, USDC, USDP and TUSD) post conversion.

 

Binance to Auto-Convert USDC, USDP, TUSD to BUSD (Binance USD)​

In order to enhance liquidity and capital-efficiency for users, Binance is introducing BUSD Auto- Conversion for users' existing balances and new deposits of USDC, USDP and TUSD stablecoins at a 1:1 ratio. With effect from 2022-09-29 03:00 (UTC), users will trade with a consolidated BUSDbalance on the Binance Platform that reflects their balances of these four stablecoins (BUSD, USDC, USDP and TUSD) post conversion.

Neko razumno objašnjenje zašto ovo rade?
 
Koja rana faza? Kakva rana faza? Jel drugar prebacio sredstva ili orocio/locked stakeovao, ili sta?
Prica pocinje tako sto te kontaktira neka osoba i u razgovoru ti spomene da ona investira. Onda ti kaze da ce ti pomoci da registrujes i ti nalog. Na njihovoj platformi ti se dodeli jedinstveni wallet. Onda na taj wallet deponujes sredstva i mozes da vrsis transakcije unutar same menjacnice. Kaze ti da prvo krenes sa manjim iznosom, da vidis kako se situacija odvija. U pocetku nema pritisaka, samo ti se kaze da treba da ulozis u skladu sa svojom finansijskom situacijom. Ali kako vreme odmice osoba pocinje da ti prenosi "insajderske" informacije, da se ocekuje nagli rast njihovog novcica u narednih 7 dana, da je pozitivan trend zagarantovan. Onda obicno krenu da ubedjuju kako je sansa koju ne treba da propustis i kako treba da ulozis sto vise sredstva, ako je potrebno i da se zaduzis kod banke.
Rekao sam drugu da se ne upusta vise u komunikaciju sa njima. Kada je prebacivao sredstva na samu platformu i prilikom pokusaja povlacenja novca navodio je svoju adresu Binance walleta.
Da li se moze ocekivati da ce pokusati da izvrse napad na sam novcanik? Postoji naravno dvostepena autentifikacija + Google Autheticator. Kod njih u sistemu je naveden email i ostala je u istoriji adresa Binance walleta.
 
Postoji li neka zvanicna adresa na koju se moze prijaviti kada je neka osoba bila zrtva zloupotrebe? Da li je to odeljenje za visoko tehnoloski kriminal?
Ili je bolje prijaviti problem nekoj globalnoj instanci koja se iskljucivo bavi takvim slucajevima.
 
Prica pocinje tako sto te kontaktira neka osoba i u razgovoru ti spomene da ona investira. Onda ti kaze da ce ti pomoci da registrujes i ti nalog. Na njihovoj platformi ti se dodeli jedinstveni wallet. Onda na taj wallet deponujes sredstva i mozes da vrsis transakcije unutar same menjacnice. Kaze ti da prvo krenes sa manjim iznosom, da vidis kako se situacija odvija. U pocetku nema pritisaka, samo ti se kaze da treba da ulozis u skladu sa svojom finansijskom situacijom. Ali kako vreme odmice osoba pocinje da ti prenosi "insajderske" informacije, da se ocekuje nagli rast njihovog novcica u narednih 7 dana, da je pozitivan trend zagarantovan. Onda obicno krenu da ubedjuju kako je sansa koju ne treba da propustis i kako treba da ulozis sto vise sredstva, ako je potrebno i da se zaduzis kod banke.
Rekao sam drugu da se ne upusta vise u komunikaciju sa njima. Kada je prebacivao sredstva na samu platformu i prilikom pokusaja povlacenja novca navodio je svoju adresu Binance walleta.
Da li se moze ocekivati da ce pokusati da izvrse napad na sam novcanik? Postoji naravno dvostepena autentifikacija + Google Autheticator. Kod njih u sistemu je naveden email i ostala je u istoriji adresa Binance walleta.
Ne moze niko da napadne wallet na osnovu adrese. Ali ako im je dao mejl koji koristi za logovanje na binance onda mogu da mu salju phishing mejlove pa ako se upeca.
Moj je savet da ako koristi isti mejl za binance da ga promeni.

Nek se obrati odeljenju za visokotehnoloski kriminal. Tesko je ocekivati da ce pomoci, ali samo njima moze i da se obrati.
 
Prica pocinje tako sto te kontaktira neka osoba i u razgovoru ti spomene da ona investira. Onda ti kaze da ce ti pomoci da registrujes i ti nalog. Na njihovoj platformi ti se dodeli jedinstveni wallet. Onda na taj wallet deponujes sredstva i mozes da vrsis transakcije unutar same menjacnice. Kaze ti da prvo krenes sa manjim iznosom, da vidis kako se situacija odvija. U pocetku nema pritisaka, samo ti se kaze da treba da ulozis u skladu sa svojom finansijskom situacijom. Ali kako vreme odmice osoba pocinje da ti prenosi "insajderske" informacije, da se ocekuje nagli rast njihovog novcica u narednih 7 dana, da je pozitivan trend zagarantovan. Onda obicno krenu da ubedjuju kako je sansa koju ne treba da propustis i kako treba da ulozis sto vise sredstva, ako je potrebno i da se zaduzis kod banke.
Rekao sam drugu da se ne upusta vise u komunikaciju sa njima. Kada je prebacivao sredstva na samu platformu i prilikom pokusaja povlacenja novca navodio je svoju adresu Binance walleta.
Da li se moze ocekivati da ce pokusati da izvrse napad na sam novcanik? Postoji naravno dvostepena autentifikacija + Google Autheticator. Kod njih u sistemu je naveden email i ostala je u istoriji adresa Binance walleta.

Ja svakome preporucim da instalira trust wallet na telefon kao posrednika u trasnakcijama....zasto?
Ako na npr na binance imate ukljucenu whitelist za coine koje navise korisitie prilikom nekih transakcija..npr usdt, osoba ako vam hakuje nalog..treba da izmeni whitelist da bi morago da posalje bilo sta na svoj nalog...

Ovako posaljme usdt na trust i dalje saljem sa trusta kome treba.. kosta 1$ vise ali to meni nije skupo za aktiviran whitelist
ako neko upadne i prodje sms, email, 2fa, whitelist uspe da izmeni.. pa to jedino da vas je CZ hakovao 😅
 
U ovom slucaju je osnov za prijavu obmana. Osoba je dobila instrukcije da otvori nalog i investira a nije bila u mogucnosti da povuce ulozena sredstva. Nije bilo pokusaja da se pristupi nalogu. Mislim da je veca korist da se napise sluzba FBI-u ili nekoj medjunarodnoj instanci. Ako se prijavi odeljenju za visokotehnoloski kriminal nece valjda da skodi. Kada je u pitanju sama banka ne znam da li tu ima osnova da se prijavljuje. Prva transakcija je sa racuna na Binance wallet. Tu je sve cisto. Tek kasnije transakcije sa Binance novcanika dalje su problematicne.
Gledao sam danas da li na Binance-u postoji neka opcija da se oznaci neka adresa kao kompromitovana. Koliko sam uspeo da vidim nema te opcije.
Nasao sam ovaj pasus:

"If you’ve fallen victim to cyber theft, fraud, or scams and your stolen funds have been transferred to a Binance account, please contact Binance Support immediately with the following information:
  • A detailed description of how and when the event happened;
  • A list of all the blockchain transactions involved in the process (with clickable links);
  • A signed NDA or a statement where you’ll agree to abide by non-disclosure standards from Binance.
If there is substantial evidence that suggests the funds were indeed stolen, Binance will temporarily freeze the assets.
During the process, you must provide us with a police report within 24 hours after contacting us. From this point, Binance will work directly with law enforcement officials to handle the stolen funds and work to resolve your case."
 
Nas nekoliko sa foruma delimo premijum pristup za jednog poznatog analitičara. Nije u pitanju pump/signal grupa, više makro edukativni pristup uz pracenje risk level-a za akumulaciju i prodaju.
Otvara se jedno slobodno mesto u grupi od 1 oktobra pa ako je neko zainteresovan može da me kontaktira preko poruka za više informacija. U ovoj kombinaciji izadje baš povoljno na mesečnom nivou.
 
Drustvo, sta mislite da otvorimo temu : Sta raditi sa novcicima Bear-u? Siguran sam da ljudi imaju razne savete i nacije za uvecanje novcica kroz razne varijante.
 
posto sam dobio vec nekoliko poruka za kanale na tg saljme ovde sve da ne bi bili zatrpani u diskusi o cenama






 
Drustvo, sta mislite da otvorimo temu : Sta raditi sa novcicima Bear-u? Siguran sam da ljudi imaju razne savete i nacije za uvecanje novcica kroz razne varijante.

Locked staking od po 30-60-90-120 dana.
Dobijam nesto smesno, tipa 3.7 DOT-a i 0.4 SOL-a mesecno. To sad ne vredi nista ali svakako ne planiram da prodajem do nekih srecnijih vremena pa neka kaplje po malo.
Mozda ima pametnijih nacina da se vise uzme, ne znam.
 
Ima li neko ideju zasto mi Binance na Google Chrome radi kriminalno sporo?
Isto je tako radio i na prethodnom kompu, koji je bio dobar, i7, 16gb ram, Nvidia 980gtx, SSD itd.

Sada sam uzeo novi, nema dalje, i9 12900f, 32gb ram ddr5, Nvidia 3070ti, SSD 2TB itd itd, i radi ISTO. Kao da imam 5-10 sec lag, nekad i vise.

Na poslu imam kantu neku Dell, i tamo leti... isto Google Chrome....
Na Firefoxu radi sve kako treba. Ne kontam....
Probao sam i disable Ad blockera, rekoh mozda je to, mada ga imam i na poslu...
Da nije SBB ? :D
To je jedina razlika lol
 
Ja sam odavno prešao na Firefox.. Dosta mi je bolji.. Mozda ti onaj gore govori nešto 😅
 
Ima li neko ideju zasto mi Binance na Google Chrome radi kriminalno sporo?
Isto je tako radio i na prethodnom kompu, koji je bio dobar, i7, 16gb ram, Nvidia 980gtx, SSD itd.

Sada sam uzeo novi, nema dalje, i9 12900f, 32gb ram ddr5, Nvidia 3070ti, SSD 2TB itd itd, i radi ISTO. Kao da imam 5-10 sec lag, nekad i vise.

Na poslu imam kantu neku Dell, i tamo leti... isto Google Chrome....
Na Firefoxu radi sve kako treba. Ne kontam....
Probao sam i disable Ad blockera, rekoh mozda je to, mada ga imam i na poslu...
Da nije SBB ? :D
To je jedina razlika lol

Mozda si zakacio neki crypro miner u brauzeru :)
 
Da je stari komp pa da je rofl lol "moguce".
Ali svez sistem, i nakon prvog pokretanja ovako :)
 
licno mislim da se google chrome treba zaobici...
 
Nazad
Vrh Dno