Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Jesu ALI postoji problem sa XIAOMI lampom - ukoliko imaš deblji monitor (kakvi su obično UW i zakrivljeni), montaža može da bude problem jer mehanizam ne može dovoljno da se otvori. Takođe XIAOMI ne bi radio dobro kod mene jer je TV debljine svega 6 mm. Kod BenQ nema tih problema, mož i na kravu da montiraš :D
 
@kUdtiHaEX
Da, znam za problem. Ja sam morao malo da modujem sam drzac jer imam aw3418dw monitor koji je na sredini nenormalno debeo tako da mi ni jedan drzac fabricki ne bi pasovao.
Ovaj xiaomi mi se najvise svideo zbog kontrolera iako sam jurio taj BenQ odavno.
 
Kontroler je super stvar, nema šta, ali iskreno ne nalazim da mi je nešto preko potreban jer retko menjam podešavanja plus su kontrole vrlo lako dostupne tik iznad moje glave :) Naravno kome potencijalni problem sa montažom nije prepreka, može da prođe 50 EUR jeftinije ako kupi XIAOMI.
 
Nisam kacio skoro, verovatno su se neke stvari izmenile od prosle slike :D
 

Prilozi

  • IMG_20221127_150927.jpg
    IMG_20221127_150927.jpg
    205.4 KB · Pregleda: 736
  • IMG_20221127_150814.jpg
    IMG_20221127_150814.jpg
    162.4 KB · Pregleda: 462
Jesi li sentimentalno vezan za prekidač pored termometra?
 
Jesi li sentimentalno vezan za prekidač pored termometra?
:D nisam, jesu odvratna oba prekidaca i stara ko zna koliko, ali s obzirom da zidovi u sobi zahtevaju u nekom trenutku totalno sredjivanje, skidanje svega do cigle, zamene uticnica, elektrike i svasta nesto, necu nista novo od tih prekidaca da stavljam na ovakve zidove, tako da kad bude vremena i para, zamenice se i to :D
 
Ja sam odgledao ovaj video i i dalje se pitam da li vrijedi dati 3x vise love za Benq? Svidja mi se koncept ovih lampi generalno
 
Ja sam odgledao ovaj video i i dalje se pitam da li vrijedi dati 3x vise love za Benq? Svidja mi se koncept ovih lampi generalno
Dao sam odgovore na pitanja i objasnio razliku i u kom slučaju treba kupiti koju lampu. U osvetljenju nema razlike.
 
Malo zimske edicije i par setup promena, bio burazer sa pro aparatom nešto testirao kod mene..

GIGA4397.jpg

GIGA4345.jpg

GIGA4353.jpg

GIGA4357.jpg
 
Svi imate tako sterilne sobe i stolove sa računarima. Uvek sam vam svima zavideo. Sve uvek čisto i na svom mestu. Ja malo spremio moj sto, pa ovako izgleda...
 

Prilozi

  • PXL_20221219_213926630.jpg
    PXL_20221219_213926630.jpg
    210.5 KB · Pregleda: 429
nosac u zid? koji je?
 
Arctic Cooling W1-3D

nosac.jpg
 
Malo i ja da se pohvalim.
 

Prilozi

  • IMG_3457.jpg
    IMG_3457.jpg
    240.6 KB · Pregleda: 401
  • IMG_3462.JPG
    IMG_3462.JPG
    364.8 KB · Pregleda: 510
Mala promena mog radnog okruženja - primetio sam da mi nedostaje svetla uveče, a LED traka koju imam iznad monitora nekako nije radila posao. Stoga sam kupio LED savitljivu cev (Govee RGBIC LED Neon Rope) dužine 3 metra i prikačio je na leđa TV-a.

Rezultati govore za sebe - dobio sam tačno ono što mi treba. Govee ima proizvode odličnog kvaliteta, a konkretna LED cev može da se kontroliše telefonom i zaista nudi sijaset podešavanja, čak pojedinačni segmenti cevi mogu da se podešavaju (boje, intezitet osvetljenja i sl.).
 

Prilozi

  • IMG_2947.jpeg
    IMG_2947.jpeg
    310.1 KB · Pregleda: 377
  • IMG_2946.jpeg
    IMG_2946.jpeg
    267.1 KB · Pregleda: 348
  • IMG_2944.jpeg
    IMG_2944.jpeg
    258.4 KB · Pregleda: 385
Bas lepo daje odsjaj, jel si kod nas uzimao ili preko?
 
Preko, na amazon.de
 
Čime si ovo zamenio Dell U3219Q iz My Gear, deluje dosta veće.
 
Djeluje kao LG C2 :)
 
Da, to je 42” LG C2.
 
bolji je TV od Ultrasharp?
 
Naravno. Oled C2 najbolji PC monitor trenutno. :)
 
to je ovaj displej sto ce ici u 27” 240Hz oled od LG?
 
Nije li OLED beše malo problematičan za celodnevni desktop? Inače sam se razočarao u 32" 4k (ili je do mog vida koji je krenuo da trokira), tek, vidim da bi bar 42-43ka bila prihvatljiva uz 100% scaling...
 
Nije li OLED beše malo problematičan za celodnevni desktop? Inače sam se razočarao u 32" 4k (ili je do mog vida koji je krenuo da trokira), tek, vidim da bi bar 42-43ka bila prihvatljiva uz 100% scaling...
U kom smislu problematičan? Burn-in? Ako na to misliš nema razloga za brigu - mnogi imaju i po 40.000+ radnih sati bez ikakvih problema. Uostalom, ja računam da će ovaj TV da crkne za 2 godine i 2 dana, taman kad istekne garancija i da delova za zamenu neće biti jer je to sada u trendu.
 
Da, to je 42” LG C2.
Da li si uspeo da poguras mac na 120hz na lg c2?
Planiram ovakav setup sa m1 pro + lg c2, ali koliko sam ispratio m1 je limitiran sa hdmi 2.0, a lg c2 nema ni usb-c ni displayport(a koliko sam na redditu iscitao ne funkcionise ni usbc > hdmi adapter)?

c2 kod nas sada kad se uzme nude 2god + 3god garanciju preko dodatne registracije pa mi je to no-brainer..
 
Mala promena mog radnog okruženja - primetio sam da mi nedostaje svetla uveče, a LED traka koju imam iznad monitora nekako nije radila posao. Stoga sam kupio LED savitljivu cev (Govee RGBIC LED Neon Rope) dužine 3 metra i prikačio je na leđa TV-a.

Rezultati govore za sebe - dobio sam tačno ono što mi treba. Govee ima proizvode odličnog kvaliteta, a konkretna LED cev može da se kontroliše telefonom i zaista nudi sijaset podešavanja, čak pojedinačni segmenti cevi mogu da se podešavaju (boje, intezitet osvetljenja i sl.).
Koji nosac za LG c2 koristis?
 
Ergotron HX, naveo sam u jednom od postova već.
 
Nazad
Vrh Dno