Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp

Malko smo prošle nedelje obrnuli celu dnevnu sobu. 😁

Svi kablovi posakrivani i provučeni kroz kanalice. Ostalo mi je jedino da smislim kako da sakrijem onaj utikač od produžnog. 😁

PXL_20210913_093816678~2.jpg

Zid na kom je do sada bio komp je trenutno u fazi sređivanja, ali generalno je to to. 😁

PXL_20210913_094327282~2.jpg
 
Stigla nova igracka, Mac Mini :D
 

Prilozi

  • IMG_20211102_124807.jpeg
    IMG_20211102_124807.jpeg
    178.3 KB · Pregleda: 514
Da, pisaću utiske na temi za M1 posle nekog vremena.
 
Него, имате ли идеје како да сакријем каблове? Овај што долази са плафона бих могла са каналицом, а шта да радим са овима испод, то је постала права шума.

Ja sam šumu rešio tako što sam napravio kutiju. Premerio, otišao u Uradi Sam, tamo mi isekli tablu i samo sam kući još malo doradio (napravio rupe za kablove) i spojio sa L profilima. Jeste malo cimanje, može da izgleda kulturno (ja se nisam ni trudio previše, ali je bolje od šume svakako), a pritom ne izađe skupo...poređenja radi, tad su u Ikei imali neke plastične kutije baš za kablove, niti izgledaju kulturno niti su povoljne, a još su i malih dimenzija.

Kod tebe bi kutija možda pravila gužvu zbog tog čuda dole za noge, a i videvši fotku čini mi se da bi najelegantnije rešenje bila neka vrsta lažnog zida. Šira bela tabla, spoji se sa stolom pozadi na nekih 10-ak cm od zida i milina. Sto je beo, zid je beo, nema ništa da narušava izgled.
 
Nije zalijepljen, može da se skloni. Sto je inače Bytezone Gaming Standard
 
stiglo novo napajanje, pa sam malo sredjivao kablove :)

vvtkbi.png


105k9s.png
 
Šta se desilo sa originalnom ovom temom? Sada sam baš hteo da vidim od kad je ova tema, misleći da je jedan od najdužih threadova ikada na internetu (jer se sećam da smo postovali ovde još 2004te godine..). No vidim da je current thread iz 2018te… (Hvala Kudi što si je obnovio!)

Šta se desilo sa prvom temom - “Kakva je vaša soba za komp?”



EDIT : Evo odgovora - tj evo originalne teme! @kUdtiHaEX bilo bi fino da se ubaci u prvi post
—-
Aha evo ga!
Originalni link ispravljen na aktuelnu vBulletin URI sintaksu + promenjen co.yu domen 😂

stariji

još stariji


I konačno ! Prvi thread iz 2004-te godine!!! WOW. 2004te! Da. Dakle to je pre 18 godina 😂
Već smo punoletstvo napunili raspravljajući o tome kakva nam je soba u kojoj nam je komp! Čestitam nam! 😁
 
Poslednja izmena:
Свака част на поставкама. Ево и ја да се прикључим.
Pogledajte prilog 308606
Него, имате ли идеје како да сакријем каблове? Овај што долази са плафона бих могла са каналицом, а шта да радим са овима испод, то је постала права шума.
 
Nije možda ni ova kutija loša varijanta za kablove po podu, fino se strpa u nju produžni kabl.

 
Šta se desilo sa originalnom ovom temom? Sada sam baš hteo da vidim od kad je ova tema, misleći da je jedan od najdužih threadova ikada na internetu (jer se sećam da smo postovali ovde još 2004te godine..). No vidim da je current thread iz 2018te… (Hvala Kudi što si je obnovio!)

Šta se desilo sa prvom temom - “Kakva je vaša soba za komp?”



EDIT : Evo odgovora - tj evo originalne teme! @kUdtiHaEX bilo bi fino da se ubaci u prvi post
—-
Aha evo ga!
Originalni link ispravljen na aktuelnu vBulletin URI sintaksu + promenjen co.yu domen 😂

stariji

još stariji


I konačno ! Prvi thread iz 2004-te godine!!! WOW. 2004te! Da. Dakle to je pre 18 godina 😂
Već smo punoletstvo napunili raspravljajući o tome kakva nam je soba u kojoj nam je komp! Čestitam nam! 😁
Dodao linkove u prvi post, da imamo audit log :LOL:
 
stiglo novo napajanje, pa sam malo sredjivao kablove :)

vvtkbi.png


105k9s.png
Jako lijepo skockano, reci mi gdje si nabavio ovu radnu površinu/ploču, ista ovakva bi mi legla ko budali šamar? :)

Imam Bytezone Standard Gaming sto, dobro bi bilo ako bih recimo mogao zadržati noge od njega, a preko da ide neka custom radna površina kao tvoja.

Uz bijelo H1 NZXT kućište mi je stigao i Razer bijeli wireless komplet pa bi mi tako nešto baš odgovaralo. :)
 
ne klati se, dosta je stabilan, mozes i da sedis na njemu. mislim mozes da ga klatis, ako bas hoces, ali ovako dok sedis za njim normalno nece se cimati :)
 
E ma to sam i mislio, na normalno korišćenje. Svoj sto moram da priljubim uz zid jer se klati napred nazad. Levo desno se ne mrda ali ako nije priljubljen uz zid ako se intenzivno kuca ili igra monitor je ko one bubblehead lutkice u automobilima.
 
Nista ulepsavano za slikanje, kablovi i prasina check :)

PXL_20221006_131401321.jpgPXL_20221006_131945249.jpg
 
treba veci sto :)
 
Treba, work from home nije bio planiran kad sam uzimao :)
 
Jedna.
 
Jedna ali za izuzetno malim stolom :ROFLMAO:

ali mi se svidja, samo fali prostora...
 
120 sa 60 je, mozda manje deluje na slikama :) Idealan je za samo za jedan monitor, ali Mek je visak :D
 
Nazad
Vrh Dno