Šta je novo?

Honor 70

Ja sam dugogodišnji korisnik Xiaomi telefona, prvi Xiaomi telefon mi je bio 1S a poslednji Poco F3 sa koga sam prešao na Honor 70 i nijednog monenta se nisam pokajao.
 
Perelazak sa Poco F3 je mogao biti za žaljenje na većinu telefona slične klase. Srećom ne i prelazak na Honor 70.
Jedini problem koji sam do sada primetio kod Honor 70 je slanje sms poruka kada je aktivan VoLTE ali to je problem do Yettel-a.
 
Poslednja izmena:
Džabe mu sve kad nema OIS i stereo zvučnike.
Ja sam hteo da ga kupim kao prelazno rešenje, ali preko te 2 stvari nisam mogao da pređem. Sve ostalo mi se svidelo.
 
Meni zvučnici nisu nedostatak jer ih nikada ne koristim na mobilnim telefonima,OIS jeste nedostatak.
Nego ne mogu nikako da povežem Honor 70 i Honor band 6 narukvicu,instalirao aplikaciju Health ali kod pretrage uređaja nema narukvice.Ima li neko ideju?
 
Instaliraj Huawei health aplikaciju. Pisano je na početku teme...
 
Instalirao ali i dalje nije htelo da se poveže sve dok nisam instalirao staru verziju koju sam skinuo skeniranjem QR coda sa kutije sata.
 
Da im nije slab community, bili bi u Top5, rame uz rame sa drugima. Cekamo A13 da vidimo sta donosi. Nadam se ne samo kozmetiku.
 
Meni zvučnici nisu nedostatak jer ih nikada ne koristim na mobilnim telefonima,OIS jeste nedostatak.
Nego ne mogu nikako da povežem Honor 70 i Honor band 6 narukvicu,instalirao aplikaciju Health ali kod pretrage uređaja nema narukvice.Ima li neko ideju?
Baš tako, ja pre ovog imao Poco X3 imao stereo pa retko koristio. Ipak mi ovo bolje i ovaj kvalitet ekrana.
Instalirao ali i dalje nije htelo da se poveže sve dok nisam instalirao staru verziju koju sam skinuo skeniranjem QR coda sa kutije sata.
Inače i ja sam imao problem. Kod mene sat što je dolazio u preorder. Baš tako, samo najbolje radi uz skeniranje QR coda i verzije aplikacije sa kutije. Doduše samo kod mene je QR cod u upustvu za sat. Ja mislim da je zbog toga što je sat starija verzija i izašo na tržište kad su bili Huawei i Honor isto. Razdvojili se a podrška nula što se toga tiče.
 
da li neko ima problem sa softverom da se tako izrazim.
Desavaju mi se sledece stvari
ekran - namesteno na manuelno osvetljenje ali kad god se telefon ponovo upali,osvetljenje je na minimum i podeseno na automatski.
notifikacije - konkretno aplikacija mondo koja posalje notifikaciju tj obavestenje za neku vest i prvo obavestenje ide bez slike clanka,kako obrisem to obavestenje odma se ponovo pojavljuje sa slikom koje moram opet da izbrisem..znaci dva obavestenja jedno za drugim.
Facebook - npr notifikacija o lajkovanoj slici koja mi stigne na telefon i na ikonici dobijem onaj broj 1,ako samo sklonim notifikaciju tj izbrisem obavestenje taj broj ostaje na ikonici sve dok ne udjem u aplikaciju.
 
To sa ekranom ne razumem, mene nervira što sve radi sam - nikad ga ne korigujem😁 Ostalo je do aplikacija. Na žalost, ovaj telefon je, nezasluženo, malo skrajnut globalno. To se vidi i po broju postova na ovoj temi. Možda je developerska podrška malo slabija... Savet mnogo starijeg kolege: koristite namenske aplikacije samo kad nema drugog rešenja!😊
 
Stara boljka. Isto radi i P30 Pro recimo. Meni posle restarta stavi automatic osvetljenje, i ako nisam ja stavio pre restarta.
 
Čudo nisu još uvek sredili softver oko osvetljenja ekrana, mene isto zezalo i na Honor 8 i 20
 
Da, godinama se pate sa tim, ali mislim da će tako i ostati na kraju. Još se čeka A13. Šteta za loš community jer da se malo više probijaju bili bi u Top 10.
 
Imas negde i Pecin post ovde,gde kaze da malo njih moze da se takmici sa Samsungom tj iz android sveta niko
Da je to mogao samo Huawei ,sada vise ni oni
Pricam o softverskoj podrsci gde apdejti izlaze na 2 meseca,gde se uredjaji podrzavaju po 4 godine itd itd
GDe je UI Samsunga odlicno odradjen itd itd i zasto bi onda neko dao 500 evra za upitne 2 nadogradnje ,razne nedostatke UI itd
Eto ja recimo svaki put hocu nesto drugo a zavrsim sa Samsungom ,(mada sam imao motorolu zoom skoro 2 godine)jer kad saberem i oduzmem najvise daju za te novce
Iako mislim da je Honor 70 mozda i najlepsi telefon srednjeg segmenta i uopste nije los generalno,kada ljudi izvagaju sve prednosti i mane odose na A52 ili cak i na A53 .I onda eto slabe posecenosti teme
 
Sve stoji, ali ima i toga da mi se ovaj Huawei ni jednom nije zakucao, zaštekao, restartovao, dok je Samsung i na A i na S seriji znao to da uradi. Jeste Samsung bogatiji opcijama nekim, ali mislim da je Huawei stabilniji i ako više Horno nije deo Huawei-ja već duže vreme, ali mislim da je kao takav, zadržao sve kvalitete koje je imao ranije.
 
Ma naravno niko ni ne spominje los softver,spominje se sama podrska istome
Eto recimo moras spustiti notifikacije kos Honora tako sto ides do vrha telefona pa spustas,budalastina moras priznati
Jedan zvucnik (meni licno nebitno)ali mnogima bitno
Dve nadogradnje naspram A52 i A53 3 i 4 nadogradnje
Cena uredjaja ,mozes kupiti S21fe za te pare
Pazi ja pricam za ljude koji ne dolaze ovde,nego prosto racunica njihova
Ma kakav Honor Samsung je bog itd
Jbga A33 ce umati 4 nadogradnje rade ljudi posao
Honor magic5 lite koga sam ja cekao izlazi sa sd 695 i jednim zvucnikom e jbga,usrase motku opet losiji od honora 70 ma smejurija
Al eto,opet navijam za Honor bez obzira na kritike
 
Sve stoji, ali ima i toga da mi se ovaj Huawei ni jednom nije zakucao, zaštekao, restartovao, dok je Samsung i na A i na S seriji znao to da uradi. Jeste Samsung bogatiji opcijama nekim, ali mislim da je Huawei stabilniji i ako više Horno nije deo Huawei-ja već duže vreme, ali mislim da je kao takav, zadržao sve kvalitete koje je imao ranije.
Ja ipak mislim da je Honor samo ,,nasminkana prica", i da je on na papiru mozda prodat drugom vlasniku, ali je u sustini jos Huawei. Pa pogledajte samo softver od kako se odvojio. Sve je isto, samo se drugacije zove, potpuno sve isto. Mozda za nijansu sa nekim ne dostatkom malim. Ja iskreno ne verujem da je Honor zaseban. Po meni, Honor 70 predstvalja obicnu verziju Huawei P50 (bez PRO sufiksa) za Evropsko trziste sa GMS-om. To je moje misljenje
 
Moguće, nije isključeno da je to jedna lepa maska sa njihove strane, ali zvanično više nije Huawei-jev.
 
Ja ipak mislim da je Honor samo ,,nasminkana prica", i da je on na papiru mozda prodat drugom vlasniku, ali je u sustini jos Huawei. Pa pogledajte samo softver od kako se odvojio. Sve je isto, samo se drugacije zove, potpuno sve isto. Mozda za nijansu sa nekim ne dostatkom malim. Ja iskreno ne verujem da je Honor zaseban. Po meni, Honor 70 predstvalja obicnu verziju Huawei P50 (bez PRO sufiksa) za Evropsko trziste sa GMS-om. To je moje misljenje
Teško da je našminkana priča. Svaki Huawei ove i više klase je kompletniji i bolji uređaj - naravno, ako zanemarimo Gugl servise... Sve je, blago rečeno, slično ali bolje. Opet, kod Honora sve što radi, radi perfektno. Jako sam zadovoljan. Sada već prapotopska Nova 5T, to je otprilike Honor 50/70 svog vremena, 4 godine ima softversku podršku. H70 s mene pa na uštap... Kinezi na Huawei priči razvijaju svoju priču dok na Honoru vežbaju klasični android, kol'ko da ostanu u treningu... Da skočim sebi u usta, serija Nova 10 mi se ne dopada, sem vizuelno. Tu je perfektna. Editujem 1000 puta - mator i polulud, ozbiljno rade i na dizajnu. Odlepio sam na ovaj telefon. Da mi je zeleni...
 
Poslednja izmena:
Meni je zao sto Huawei, pa bi Honor nisu ono sto su nekad bili.
Suprug ima vec 4 godine star Honor 20 i kaze da mu je bolji i stabilniji od Samsunga S21 plus, koji ima dve godine,za koji kaze da ume da zasteka, zastane i laguje. On se kune u taj Honor. Ok i sam je svestan da je Kamera, zvuk, displej bolji na Samsungu, ali on govori o starenju i radu samog telefona.
Ja ne mogu da prezalim pad Huawei-a... Mislim prisutni su oni, ali to nije to... Ne samo zbog nedostatka Google servisa, mislim dosta i nedostatka Kirin cipa, koji je tu pricu lepo zaokruzivao.
Ja i dan danas nosim svoj P30 pro kao drugi telefon , nosiocu ga dok ne crke... Ja na primer primetim da ja ostario, secka, ume da zabode, ali ga i dalje volim.
Ja nisam znala sta da radim kad sam htela da ga menjam, jer je Huawei bio moj izbor godinama (jos od P8 modela). Samsung i ja nismo u ljubavi, pa sam prodala dusu djavolu, i uradila ono sto sam rekla da nikad necu uraditi - presla na iPhone... Da li se kajem-ne... Da li je IOS savrsen-nije, ali kad sve saberem i oduzmem ja sam i vise nego zadovoljna.
Da li bih volela da se Huawei /Honor vrati na staru slavu - naravno da bih, iako sumnjam da ce do toga doci.
Sto se tice Honora 70,u pitanju je prelep uredjaj (zaista fizički prelepo izgleda), generalno i i iznutrice su dobre... Steta sto nije popularan zbog nesto vece cene u odnosu na konkurenciju.
Ono sto sam doduse primetila jeste da su komentari na netu o ovom modelu itekako pozitivni... I kad bih morala da biram, pre bih uzela njega nego neki Samsung A serije, ili neki Xiaomi, koji je poznat po svom "stabilnom" softveru.
 
da li neko ima problem prilikom prebacivanja fajlova sa kompa na telefon. hocu da prebacim muziku npr 2gb velicine i uvek na pola samo od sebe izgubi konekciju i prekine prenos...
Probao sam sa vise usb kablova pored originalnog ali problem je uvek isti .
 
Probaj da ti se ne gasi ekran. Proveri ulaz za konektor da li ima prasine i probaj ako je PC da kabl stavis pozadi, ne napred.
 
Prođe februar, a očekivano a13 nije došao. Šteta što zakazuju na polju redovnih ažuriranja kao i Motorola. Jednom u ko zna koliko se dobijaju redovna ažuriranja i noviji androidi.
 
Da li je neko stavljao neko zastitno staklo ili foliju preko fabricke na Honoru 70? Ne znam sta da radim, da li ostaviti samo ovu fabricku, nekako mi rizicno...
 
Da staviš preko fabričke folije još jednu foliju ili staklo?
 
Pa ovo mi se cini kao da nema nikakvu zastitu. 😂 Nebitno, sta staviti kada se ova izgrebe? Ko to radi? Gde god da am pitala niko nije lepio ta zakrivljena stakla...
 
Samo folija za njega ili neki kinez preko alija.
 
Ja ovakvo staklo imam na Honor 50, ćerka je uzela za Honor 70. Stoji kao saliveno. Samo se spusti na displej. Otisak prsta radi bez problema.

€ 1,08 45%OFF | Full Cover Curved Tempered Glass For Huawei Honor 50 60 30 Pro Plus Lite Screen Protector On Honor Nova 9 7 Pro Protective Glass
 
Nazad
Vrh Dno