Šta je novo?

Honor 70

Honor i Huawei po mom мišljenju - a isto i pedu imaju svi, imaju savršen sistem - lančer, pogotovu gesture, na koji sam navučen. Ima mnogo mesta za unapređenja... Opet, teško je naći mane za prosečnog+ korisnika. Meni treba USB tethering - postoji od androida 4?! Kamere su dobre - softver za iste je prosečan... Baterija odlična... Skoro sam nekim likovima nešto podešavao na Šaomiu 12... Malo je falilo da ga otresem o zid. Jedino je Samsung, u premium varianti, otišao daleeko. Može i bez google play-a... otud i cena. Možda zvuči bolesno ali jedini telefon kojim bih, u ovom trenutku, menjao H70 je S23 Ultra. Iz čiste bolesti... Imao sam mnogo premium telefona u životu, od Nokie 6110... Ovaj je jedan od retkih koje volim. Uf. Eto...
Nego, zna li neko inicijalna regionalna podešavanja za MTS-ov model? Kopajući za apdejtom na Magic OS sam izmenjao sva moguća... Sad ću biti poslednji čovek na planeti koji će dobiti apdejt😂 Mislim da je u settings bio Serbia a u MyHonor UK, valjda...
 
Poslednja izmena:
Istice mi ugovro za telefon decembra, uzet u A1 Poco F3 i ozbiljno razmisljam da uzem ovaj telefon.
Probao sam brata Saomija ali nije to to.
Honor nisam koristio ali Huawei jesam.
Gledam na sajtu Honor 4000 bez ucesca, trenutno placam 3500 uz neki Neo plus sto sam uzeo i preciscavac uz to.
Malo mi to jaca cena, nadams e da ce tamo do decembra da padne malo cena
 
krajem meseca stize nova serija Honora 90 ,meni ugovor na honor 50 istice u novembru,tako da cu bez gledanja uzeti taj novi ,jedino da ne bude neka jaca cena,honor 70 za kes ima vec oko 45k
 
Samo da poprave podršku i top. Kupljen uz sat. Kupio bi ga ponovo
 
Koristim 3 godine p30, i nekako doslo vreme za zamenu. Razmisljam o ovom, polovan 4 meseca star 280eur. Sta kazete, dajte savete vi koji ga imate.
 
Honor 70 je telefon bez greške,kod mene je 4 meseca nikakav problem nisam imao.Jedina zamerka je katastrofalna podrška za update ali kada telefon radi dobro to toliko nije ni bitna stavka.
 
Auhhh ljudi skinite fabričku foliju pa da vidite kakav ekran ima Honor 70!
 
dobar ili los ekran??!! :rolleyes:
 
Sada je fantastičan.A odziv nemerljivo bolji...
 
Šta se dešava, zbog čega nema apdejta?
 
Zato što je Honor podrška očajna. Pravi se hype oko Honor 90, a modeli poput 70 i 50 padaju u zaborav. 🤷🏼‍♂️
 
Da, slažem se. Ozbiljan nedostatak branda. Ok, sve radi manje, više uredno ali fali barem security update.
 
Zato što je Honor podrška očajna. Pravi se hype oko Honor 90, a modeli poput 70 i 50 padaju u zaborav. 🤷🏼‍♂️
Očigledno kao realmi, oppo, vivo... podrška očajna. Mene je to smorilo, nisam očekivao. Očigledno se vide posledice odvajanja od Huawei
 
Da li ima custom ROM-ova? Da li je uopšte moguće otključati bootloader?
 
Stigao je i meni, idite u meni probna, verzija, i onda se pojavi update
 
Meni su svi apdejti došli preko probne verzije.
 
auu sto mi je nesto kamera sada cudna tj deluje losije iskrivljeno
kakvi su vasi utisci
 
Prolazi i na Honor 50 fora sa Probnom verzijom.
 
Nije mi jasno kako ne mogu da poprave da možeš da se povežeš sa honor watch 2, na honor zdravlje aplikaciju.
 
I ja sam imao problem sa povezivanjem sa Honor band 7.Proradilo tek sa starom verzijom Health aplikacije koju sam skenirao sa kutije sata,sreća pa je nisam bacio.Posle normalno update aplikacije na poslednju verziju radi normalno.
 
Nazad
Vrh Dno