Šta je novo?

Honor 70

Upravo gledam MTS lepo ceni 70cu, Omorika 12 (mobilna tarifa) lepa cena 4800 na 2 godine.
 
Kod ovog Honora sva kontra, umesto da pojeftinjuju stari modeli, pojeftinjuju novi. Honor 70 drzi cenu a 90 pao skoro na isto preko operatera. Magic 5 lite drzi cenu a 90 lite pao sa 35 na 27, bolje da sam cekao da prođe preorder.😔
 
Kod ovog Honora sva kontra, umesto da pojeftinjuju stari modeli, pojeftinjuju novi. Honor 70 drzi cenu a 90 pao skoro na isto preko operatera. Magic 5 lite drzi cenu a 90 lite pao sa 35 na 27, bolje da sam cekao da prođe preorder.😔
Pa naravno da je tako. Ništa specijalno nije doneo Honor 90.Zato i pada cena. Dosta se više dobija uz Honor 70.Plus mob je top
 
recimo honor 90 doneo duplo vise prostora za podatke ^512gb ,jaca baterija,vise rama, pojacan procesor --- nista specijalno ili dovoljno :D
 
Kažu da je i bolji ekran...
 
Neko ko stalno slika njemu ni 1TB interne nece biti dovoljne, koliko se secam kada sam uporedjivao sa 90com, 200mAh je razlika u bateriji sto je zanemarljivo. Ekran ok, ocekuje se da je bolji kao i kamera, opet ciljna grupa klinci i korisnici kamera...
 
recimo honor 90 doneo duplo vise prostora za podatke ^512gb ,jaca baterija,vise rama, pojacan procesor --- nista specijalno ili dovoljno :D
Vidim baš ga nahvališe....
Većina kuka, dzabe sve spec ako je samo na papiru
Kažu da je i bolji ekran...
Za ekran se slažem. Procesor malo ubrzan, drugi naziv a stara serija.Malo se greje...
Dzabe 200mp kad su slike sr...
Nema punjača, nema maske, mnogo para za to što daje... sve ukupno
 
Već 3 nedelje pokušavam da kupim Honor 70 na oglasima i nema niko na stanju.Da li se isplati kupovati telefon u onim malim radnjama u Balkanskoj ulici?Nisam nikada tamo kupovao.
 
Da li se isplati prelazak sa iphone xs max na honor 70 zanima kamera kakva je i baterija tj da li drzi dugo ?
 
Kupio sam danas honor 70
Sad malo koristim sto tako se greje telefon
 
Verovatno si kupio neispravan primerak.
 
Pa nov telefon nema ni 12h od kako jenaktiviran cal preko novi skinulo 5%
Dobio sam najnoviji azuziranje android 13
Ja sam.na 12
 
Bez ljutnje ali strašno si nepismen....
 
Isključi korekciju teksta, sačekaj nekoliko dana da prođe par punjenja da baterija dođe sebi... Ako je telefon ispravan sve će to biti kako treba
 
Da primetio sam pri punjenje da se telefon greje dal zbog punjaca 66w
Moradu da to iskljucim
Da li da instaliram android 13?
 
Da primetio sam pri punjenje da se telefon greje dal zbog punjaca 66w
Moradu da to iskljucim
Da li da instaliram android 13?
Onda je sve uredu. Pri tom brzom punjenju se ugreje da znas. To je cena. Prati tokom rada kakav je, da li se greje. Druga stvar, temp su nenormalne napolju tako da i to ima uticaja. Za bateriju sacekaj koji dan, stiglo je i azuriranje, da sve nalegne lepo, pa ces da vidis.
 
Praticu sve..
Jer nikad nisam pre koristio honor
Jer pricaju kao snapdragon se greje neko kaze ne greje stedi bateriju itd
Da znam da je bas napolje vrucina
Instaliracu android 13 u toku dana jer telefon tek aktiviran pre 14h
 
Da li nije zbog apdejt da se greje telefon jer 51% vuce bateriju i tj kao da stalno obavestava da se apdajtuje tj sistem
Sad sam ga ugasio i stopirao da ne vuce tih 51% bat
 
8 Dana od kako je kupljen telefon
telefon se i dalje greje tokom koriscenja
Najvise se greje na ekranu nego pozadi na kuciste jer ima blago dosta grejanje
Jedino da nosim na reklamaciju a1 pitanje dal ce prime na reklamaciju jer nisam vlasnik telefona,a imam garanciju i racun koliko placen telefon ugovor nije kopija .
 
Uf, ja sam imao problem kada sam kupio telefon ciji vlasnik nisam bio, kupljen u tadasnjem Vipu, receno mi je da u slucaju vecih kvarova ako telfon mora da se zameni samo vlasnik moze da dodje po telefon. Ja imao racun i garanciju, na kraju nisam nosio u ovlasceni servis vec u redovan, ispostavilo se da je riknula ploca, znaci morao bi nov telefon da ide.
Od tada ne kupujem od drugih lica, samo da vazi na moje ime.
 
Uf, ja sam imao problem kada sam kupio telefon ciji vlasnik nisam bio, kupljen u tadasnjem Vipu, receno mi je da u slucaju vecih kvarova ako telfon mora da se zameni samo vlasnik moze da dodje po telefon. Ja imao racun i garanciju, na kraju nisam nosio u ovlasceni servis vec u redovan, ispostavilo se da je riknula ploca, znaci morao bi nov telefon da ide.
Od tada ne kupujem od drugih lica, samo da vazi na moje ime.
Znaci dzabe imam racun i ugovor..?
Znaci moram da jurim vlasnik ugovora da bi mogao da posaljem na reklamaciju
Jeste dobar telefon baterija ne punim 2-3
samo sto ima blago grejanje telefona
 
Moras da odes i pitas, ovo sam ja imao pre 10ak godina, mzoda se nesto promenilo
 
Nosi direktno u ProMobi sa tim što imaš. Ne postavljaju pitanja.
Jedino što će ti ga vratiti sa obrazloženjem da mu nije ništa. 🤷🏼‍♂️
Vjerovatno će ti ga vratiti na fabrička podešavanja.
Ja imam Honor 50 i naravno da se grije telefon u zavisnosti od upotrebe i spoljašnje temperature. Neki dan na plaži na +38 bio je vreo kao ringla.

Telefoni se griju i kada ih puniš i kad je slab signal mreže i kad se zaglavi neki proces u pozadini poput backapa WhatsAppa ili Viber i kada.... ma sto razloga može biti.

Ako će ti savjest biti na mjestu ti ga odnesi u servis. Preskoči operatora.

Opusti se čovječe i uživaj u telefonu.
 
Nosi direktno u ProMobi sa tim što imaš. Ne postavljaju pitanja.
Jedino što će ti ga vratiti sa obrazloženjem da mu nije ništa. 🤷🏼‍♂️
Vjerovatno će ti ga vratiti na fabrička podešavanja.
Ja imam Honor 50 i naravno da se grije telefon u zavisnosti od upotrebe i spoljašnje temperature. Neki dan na plaži na +38 bio je vreo kao ringla.

Telefoni se griju i kada ih puniš i kad je slab signal mreže i kad se zaglavi neki proces u pozadini poput backapa WhatsAppa ili Viber i kada.... ma sto razloga može biti.

Ako će ti savjest biti na mjestu ti ga odnesi u servis. Preskoči operatora.

Opusti se čovječe i uživaj u telefonu.
Gde ja zivim imam bas los signal jedva jednu crtu imam
Dok sam imao iphone u grad pun signal bolje drzala bateriju,kad budem kuci brze trosi bateriju

Jer neki kazu jer tek telefon upaljen ja samo samo punio ovih 8 dana samo 3 puta telefon ..
Ali cudno u hw monitor ide samo do 39c tempereturu nit prolazi tokom koriscenja..
 
Nazad
Vrh Dno