Šta je novo?

Honor 70

Nije ovo loše. Brži je, sviđa mi se magic assistant, honor share radi odlično - computer share. Priča sa fontovima nije kao u trejleru, ili ja ne mogu da nađem, ali radi bolje nego na prethodnoj verziji. Nama slabovidim to mnogo znači. Ovaj apdejt me je naterao da opet "dobro kopam ispod haube". Ima svašta da se nađe😁 Mislim da ću uraditi i hard reset kad budem imao vremena...
 

Prilozi

  • Screenshot_20230630_000233.jpg
    Screenshot_20230630_000233.jpg
    94.2 KB · Pregleda: 73
Nije ovo loše. Brži je, sviđa mi se magic assistant, honor share radi odlično - computer share. Priča sa fontovima nije kao u trejleru, ili ja ne mogu da nađem, ali radi bolje nego na prethodnoj verziji. Nama slabovidim to mnogo znači. Ovaj apdejt me je naterao da opet "dobro kopam ispod haube". Ima svašta da se nađe😁 Mislim da ću uraditi i hard reset kad budem imao vremena...
Ček.. Ovo ti je SOT? Na koju foru, imaš tamo ispod max ostvaren.

Čuo sam lepe priče o bateriji ali ovo je fenomenalno.
 
Prilično spartanski koristim telefon. Ne koristim društvene mreže, malo viber i telegram. Punim telefon kad padne na 30% - najčešće peti dan😁 Kad se zaobadam s Viberom, 2 dana max. Viber je zlo za bateriju!
 
Prilično spartanski koristim telefon. Ne koristim društvene mreže, malo viber i telegram. Punim telefon kad padne na 30% - najčešće peti dan😁 Kad se zaobadam s Viberom, 2 dana max. Viber je zlo za bateriju!
Ma 7h SOT-a, to me buni :) Sve i da ne gledam ništa i da je WiFu, opet bi bio na max. 30% i to sada sa novom baterijom na Nova 5T.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230630_133928.jpg
    Screenshot_20230630_133928.jpg
    98.7 KB · Pregleda: 54
Sad sam na 9 sati i 37% baterije, mrzi me da kačim dokaz. Ajde, probaću da vidim koliki SOT može da izgura do 10%. Nova 5T mi je bila tridesetak posto slabija, 3 dana i 5 sati bez problema ... Društvene mreže ubijaju bateriju...
 
kao sto sam pitao par postova ranije..da li nekome deluje da je kamera drugacija..dalja,izoblicena,losija..
da li neko ima problem da zbog dark teme notifikacije koje dobija su isto crne i necitljive..
da li se to moze promeniti
 
Mnogi se žale na notifikacije. Na lock skrinu su mi isključene, na home je sve O.K. Nisam primetio nikakve anomalije na kameri. Selfi mi je nekako šugava u odnosu na glavnu, nije strašno loša, takva je i bila...
 
Screenshot_20230630_162142_com.huawei.systemmanager.jpg
Jest da koristim P50 pro, al evo dokaza sta jede bateriju kod mene. Drustvene mreze naravno.
 
Stigle i junske "zakrpe"
Što se tiče 13ce nema nekih velikih izmena. Telefon za sada radi sasvim dobro mada i ja, kao što reče i neki član iznad, planiram hard reset
 
Odradio radikalan hard reset. Ništa nisam vraćao iz bekapa, tamo ima svakakvih njasra od huawei P1 do danas. Hmm. Dobro sam se zabavio podešavajući stvari za koje sam mislio da su ingeniozno same setovane. Nisu, mlađi ja odradio pre mnoogo godina😁 Dobro ovo radi. Osećam se kao da sam kupio drugi telefon. Baterija, se malo sporije puni - duže traje. Da ne gnjavim, dobro je ovo. Šteta što ne mogu da, kao Samsung, daju još upotrebljivog softvera. Mnogo je to skupo... Zadovoljan sam!

Edit:
Ništa se epohalo nije desilo. Telefon nije brži, nekako je bolji. Ko nema vremena, nema potrebe za hard resetom. Onaj ko ima će uživati. Eto.
 
Poslednja izmena:
Zbog čega?Dobro radi 13 kao i 12
 
I ja sam imao problem sa povezivanjem sa Honor band 7.Proradilo tek sa starom verzijom Health aplikacije koju sam skenirao sa kutije sata,sreća pa je nisam bacio.Posle normalno update aplikacije na poslednju verziju radi normalno.
Znaci skinuo si tu staru verziju i nju si posle apdejtovao na novu i dalje pici kako treba?
Ja ovu moju health app od kada sam skinuo, nisam je dirao. Vidim da sam dobio neki novi apdejt za sat
 
Ni blizu
Bar kod mene dosta bugova...losija kamera i najvise me nervira zatamnjena notifikaciju koju ne mogu da procitam
 
Vrati na neku od default tema i resen problem sa notifikacijama. Za ostalo, hard reset.
 
Upravu je čovek. Kamera je spektakularna! Lica kao doobro napuderisana, boje prenaglašene... Samo vazduh je onakav kako Bog zapoveda🤣Nikad neću shvatiti čemu ova "postprodukcija"?! Dobijem epileptični napad kad po okidanju pročitam: sharpenning... Nemoj k'o Boga te molim!
 
Poslednja izmena:
Znaci skinuo si tu staru verziju i nju si posle apdejtovao na novu i dalje pici kako treba?
Ja ovu moju health app od kada sam skinuo, nisam je dirao. Vidim da sam dobio neki novi apdejt za sat
Ja sam isto tako sa kutije ali samo za honor magic watch 2. U prevodu to je petal health apk. Nisam update radio apk. Radi super, isto kao sa A12. U instaliranim apk piše naziv Zdravlje
 
Pozdrav svima. Meni nikako ne uspeva da mi prikaze update za android 13. Pokusao direktno preko setting>system update, zatim preko my honor aplikacije, pa service. Menjao regione u my honor app, ali nista. Da li ima neko savet sta jos pokusati?
 
Screenshot_20230714_012042.jpg
@sds21 tri tačkice pa Tryout version
 
Da li i posle ažuriranja na Android13 imate zadršku kod slanja SMS poruka kada je VoLTE aktivan?Reč je o Yettel mreži.
 
Fabrička folija je loša i odlepiće se na uglovima posle mesec-dva,ja sam je skinuo i sada nemam ništa od zaštite na ekranu.Tek kada se skine ta folija vidi se koliko je dobar ekran.
 
Fabrička folija je loša i odlepiće se na uglovima posle mesec-dva,ja sam je skinuo i sada nemam ništa od zaštite na ekranu.Tek kada se skine ta folija vidi se koliko je dobar ekran.
Nije tačno da će se odlepiti tako brzo. Evo kod mene kao i prvog dana. Mob.koristim još kad se prodavao uz sat
 
Meni isto nikako da stigne update na Honoru 70. Pokušao sam sve druge regije, VPN, mijenjat kartice operatera ali update nigdje, ni pod Trial version. Zapeo sam na 6.1.0.170
 
Drustvo, zveknuo mi je Honor 70 direkt na plocice, nisam imao nikakvu zastitu na ekranu. Puklo mi je samo staklo na povrsini, touch radi, nema fleka i linija, jel mora ceo ekran ili je moguce ovo srediti?
 
Evo da odgovorim, možda će nekome značiti.

Moguće je uraditi reparaciju/zamenu samo stakla ukoliko touch radi perfektno i ako nema linija i fleka na ekranu. Cena ovog zadovoljstva je 15.000 rsd.
Cena zamenskog ekrana sa zamenom je 10.500 rsd.
Cena original ekrana je oko 25.000 rsd sa zamenom.

Tako da drugari čuvajte vaše telefone i ako vas žena/dete smara dok listate vesti i pušite cigaru, oterajte je u tri lepe :)
 
Ili su ovi nesto u A1 na sajtu zeznuli ili sam se ja zeznuo, gledam 70 i 90, stavio sam tarifu Neo 4 , 70 izadje 3900 a 90 3924.
 
Nisu zeznuli,imaju extra cenu Honor uređaja.Tako je bilo kada sam uzimao Honor 70....
 
Nazad
Vrh Dno