Šta je novo?

Honor 70

Ima servise. Ja imam 70-cu i vrlo sam zadovoljan. E sad pošto kupuješ nov telefon preporuka je 90 a ako imaš 70 onda nije preporuka za prelazak na novi model.
 
Razlika između Honor 70 i Honor 70 5g ? Razlika u ceni postoji ali kako vidim nigde nema jasnih razlika.
 
Ovako na brzinu uporedjujuci A1 i Mts cini mi se d aje A1 povoljniji(Neo 4) uz 24 meseci ug. obaveze, za Honor 90 je malo iznad 3900,
dok za Honor 70, isti paket 3500.
 
Samo da javim utiske posle 11 dana od koriscenja telefon
Telefon je prestao da se greje tokom koriscenj vrlo malo se zagreje tj oseti se
Jedan clan benchmark je rekao da ce se greje par dana i da ce prestati
I prestalo da se greje tokom koriscenja tj oseti se malo da se zagreje malo telefon
 
Stigao novi update. Novi kontrolni centar i itd.
Sad je raspored info. mreža, sat i itd. nije na istom mestu
 

Prilozi

  • Screenshot_20230911_103700.jpg
    Screenshot_20230911_103700.jpg
    59.4 KB · Pregleda: 99
Stigao i meni apdejt, nekako mi neobično navikao sam se na stari dobri Huawei raspored, sata, baterije...
Ma da, jeste čudno. Malo da se naviknemo. Verovatno da se i razlikuje od Huawei. Inače ja lično sumnjam da su oni stvarno 'prodali' Honor. Jedino što sam očekivao sa novim kontrolnim centrom, može povući sa pola ekrana ali i dalje mora sa vrha na dole
meni ne izbacuje novi update
Biće, ide po IMEL brojevima. Moj model imam od kad je izašao. Kupio uz sat
 
Ma da, jeste čudno. Malo da se naviknemo. Verovatno da se i razlikuje od Huawei. Inače ja lično sumnjam da su oni stvarno 'prodali' Honor. Jedino što sam očekivao sa novim kontrolnim centrom, može povući sa pola ekrana ali i dalje mora sa vrha na dole

Biće, ide po IMEL brojevima. Moj model imam od kad je izašao. Kupio uz sat
I na huaweiu je nakon update na EMUI 13 raspored sata, mreze i ostalo na statusnoj traci promenjeno
 
Dajte skrinšot da vidimo kako izgleda.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230914_005031.jpg
    Screenshot_20230914_005031.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 60
Poslednja izmena:
Znači ipak je ono, fora da je prodat

Inače meni predhodno bolje
I meni je prethodni bio bolji raspored al ajde, vrv zbog navike. Jedino mi se ne svidja sto sat na statusnoj traci je veci i bode oci al ajde. Ma gde prodat, sve je isto kao na huawei sta Vam je. Sad ti svedno oces honor uzeti ili huawei samo sto onaj ima google servise. Pa to i lud moze da primeti.
 
I meni je prethodni bio bolji raspored al ajde, vrv zbog navike. Jedino mi se ne svidja sto sat na statusnoj traci je veci i bode oci al ajde. Ma gde prodat, sve je isto kao na huawei sta Vam je. Sad ti svedno oces honor uzeti ili huawei samo sto onaj ima google servise. Pa to i lud moze da primeti.
U pravu si za sat.
Inače sad i Honor u prodaji bez punjača, ne znam kako je kod Huawei
Mogli su malo i theme. Baš siromašno. Kod xiaomi koliko hoćeš
 
Kod Huawei ja sam dobio, jedino slusalice nisam
Slušalice retko ko daje. Uz Honor 70 sam i ja dobio. Sad ovi novi što dolaze na tržište, nema punjača. Čak i jeftiniji modeli. Eno drugar uzeo kevi neki Honor x6a. Nema punjača, samo kabal. Kao Samsung. Mislim da im je to greška
 
Honor 70 koristim vec godinu dana,nikad ni jedan problem do sad.
Jedina zezancija je bila posle poslednjeg azuriranja softvera,desava se da se imenik tripuje u smislu da se kontakti gume (iz nekog razloga telefon sam prebacuje izvor odakle ce ga cita brojeve).
Na svu srecu nemam vise taj problem posle resetovanja na fabricka podesavanja.
Ne znam da li je jos neko od vas imao taj problem do sad.
 
A kako radi cuveni senzor prilikom razgovora? Evo meni bas danas na F3 razgovaram sa covekom i u sled razgovora ga uvetom stavim na hold i okrenem ne poslednjeg iz liste koga sam zvao nego poslednjeg od juce.
 
Sa F3 sam prešao na Honor 70,senzor na Honoru bez ijedne greške...
 
Mislim da nikad nisam imao niti cuo da je neko imao problem sa proximityem na Honor/Huawei telefonima, cak ni sa onim najjeftinijim.
A kao neko ko je imao F3, mogu da kazem da jeste problem ako se covek ne navikne, al' za moje pare sta ima da se i navikavam. 😹
 
Ma kakvi.Na Honoru nemam taj problem sa senzorom.Kazu da Xiaomi ima taj problem.Ja sam pre ovoga imao Poco X3nfc ,cak ni tad nisam imao problema.Izgleda razlicita iskustva
 
Ja imam problem, zena sa Redmi note 11 pro 5g, sestra takođe taj. Svi imamo problem sa senzorom, svi imamo zaštitne maske. Možda je to problem. Ko zna
 
Xiaomi familija telefona ima taj problem sa proximity senzorima odavno, supruga me redovno stavi na hold kad pricamo, ima redmi note 10 5g, meni se isto desavalo na redmi note 10 pro. Presao na Honor 70 i nikad vise taj problem. 70 ponekad ima neke svoje sitne bubice ali nista katastrofalno, najvise zna da me nervira sto otkljucavanje otiskom prsta ponekad zabaguje ako je u pozadini otvorena neka aplikacija kao maps ili kamera, to ga pogubi malo...
 
Pozz ljudi uzeo sam pre par dana telefon pa me zanima optimizacija full screena,recimo kada gledam youtube netflix nije full screen ima crnog prostora sa obe strane znaci ekran nije filled,moguce je odraditi zoom to fill ali onda se gubi deo slike...Jel ima neko slican problem ili nije problem uopste :D
 
Nije problem, tako je zbog rezolucije ekrana.
 
Hvala na odgovorima nisam navikao imao sam p30 pro skoro 4 godine pre ovoga pa mi je primetna promena.Ali sve u svemu zadovoljan sam telefonom.
 
Jedno pitanje : koliko je bolji Honor 70 od Magic 5 lite. Prvenstveno me interesuju kamere i baterija? Ekran verujem da je dosta slican, a procesor je verovatno bolji kod Honora 70
 
Nazad
Vrh Dno