Šta je novo?

Halo: Reach

Halo: Reach Special Editions Announced

The special editions come in two formats: Good and Better. I mean, Limited Edition and Legendary Edition. According to the press release, the editions will contain the following:

Halo: Reach – Limited Edition
In addition to the game disc and manual, the Limited edition includes:
• Game disc housed in recovered ONI ”black box”
• An exclusive Elite armour set for use in multiplayer modes
• Artifact bag containing Dr. Halsey’s personal journal and other classified documents and effects that unravel long held secrets from the “Halo” universe

Halo: Reach – Legendary Edition
The complete “Halo: Reach” collection. In addition to the game disc, manual, and the complete contents of the Limited edition, the Legendary edition includes:
• Noble Team statue expertly crafted by the artisans at McFarlane Toys. Individually molded, hand-painted and individually numbered, this statue is a must-have for any serious “Halo” fan
• UNSC-themed custom packaging
• An exclusive multiplayer Spartan armour effect

The Limited Edition will cost $79.99 US and the Legendary Edition will go for $149.99 US. Also don’t forget, if you hung on to your copy of Halo 3: ODST, the Halo: Reach Multiplayer Beta begins on May 3rd!
 
Evo poceh i ovaj novi Halo da igram i iako je u sustini to i dalje ista igra kao i pre graficki je zaista skok iznad Halo 3/ODST. Novi engine je zaista fin, vidi se da gura mnogo vise poligona, ostrije izgleda, prostranstva veca, teksture mnogo bolje. Pomalo podseca na prvi Halo po art stilu. Jedino sto je upravljanje onih vozila sugavo mada moze i AI da vozi umesto mene. Cak je i osecaj oruzja cini mi se malko bolji iako je sve slicno kao pre. Neprijatelji su takodje dobro poznati, one zivuljke i oni sareni krastavcici. Vredi probati i u singlu iako je ovo pravljeno za ko-op i multi.
 
Nejasna mi je poenta ovakvih upozorenja, zašto jednostavno ne banuju i gotovo.
 
E ko bi rekao da cu ovo da igram vise od sat vremena ali eto, igra je dosta dobra, grafika je na momente fantasticna, gura x360 do maksimuma, ima delova koji stvarno fenomenalno izgledaju a ima i fine varijacije u pucanju, voznji, razlicitim zadacima, neprijateljima a tu je i deo u svemiru.
 
Sta, vec ima da se skine Halo Reach?!

Moram da checkiram to ******, Halo 3 mi se nije svideo ni najmanje, bas me zanima kakav ce ovo da mi ostavi utisak... Hypeovan je brutalno, mozda i ima necega iza svega toga, mada je i Halo 3 bio zestoko najavljivan...
 
Sta, vec ima da se skine Halo Reach?!

Moram da checkiram to ******, Halo 3 mi se nije svideo ni najmanje, bas me zanima kakav ce ovo da mi ostavi utisak... Hypeovan je brutalno, mozda i ima necega iza svega toga, mada je i Halo 3 bio zestoko najavljivan...

Nema jos, ovo je procurelo i ja eto igram "nezvanicno" he he, uzmi sve sto pricam "off the record" da ne bismo imali problema :d

Ja sam Halo 3 igrao mozda pola sata kad se pojavio i nikad posle toga. Ovo je po meni dosta bolje iako i dalje nisam bas fan fps-a takvog stila.
 
Predjoh Reach i mogu reci da su fino uradili kraj igre koji se nadovezuje bas na sam pocetak dogadjaja iz prvog Halo-a.

I da, dabogda crko onaj koji je prvi izmislio auto checkpoint u igrama :D
 
Kakva je muzika?
Meni je u prethodnim igrama muzika bila "kriva" za makar 50% utiska, dok bih kod ODST-a taj procenat dodatno povecao :).
 
Sta znam, onako Halo-vska tj. nemam zamerke posto zna da zacini atmosferu. Igra je stvarno savrseno ispolirana, ima mnogo detalja, customizacije, firefight je zabavan, fajlovi koje mozes da snimis, napredovanje po cinovima posto dobijas poene i za ono sto uradis u singlu, onda one armor osobine koje mozes da menjas tipa sprint, armor lockup, shield, jetpack, hologram (jako kul) itd. Ne sumnjam da ce ovo prodati bar 10 miliona i dobiti mnogo dobre ocene na svim mainstrim sajtovima i medijima koji su i ovako bili uvek naklonjeni ovoj franshizi.
 
Poslednja izmena:
ja sam ODST ubacio u box "igrao" dok nije neki medved, ili šta već, iskočio ispred mene, rekao WTF glasno i maximalnom brzinom izvadio disk napolje, nisam se čak ni vraćao na dash da ga izvadim. teški trash.
ovo sam skinuo čisto da vidim čime se toliko hvale, danas ću da probam
 
ja nisam ovo ****** da tako kazem ni narezao ni skidao a probo sam prvi halo jos kada je izasao za xbox 1 i sta reci ****** ko i svako drugo ******!!! nista oni nisu tu doprineli da bi sada halo morao da bude wow, nego pucacina ko i svaka druga... licno za mene je ****** a postujem druge kojima se igra svidja i neka u njoj uzivaju jer eto meni se ovo nesvidja a mozda se njima nesvidja nesto sto se meni svidja, sve je stavr ukusa... poz
 
upravo isprobao, grafika je očajna ali je igra prilično igriva pošto mi je ovo prvi halo koji sam igrao uopšte, kao što rekoh gore ODST ne računam.
 
Naravno da ce vam grafika biti ocajna kad igrate se na PC-u. Meni sve igre sad izgledaju jbno WOW posle konzola. Mada to nista ne znaci, bagovi, smaranje sa crackovanje je i dalje tu.
 
Halo nikad ne izneveri :)
 
Ajd ko oce da igrqa Co Op nek me doda na friends listu. Posto opet nema match makinga za co op vec samo za frendove.

Bash bih teo da vidim kakvo je u co op-u.

Live acc: jovus88

Ajd uzdravlje
 
I za tu vrstu igre je potreban gold nalog?
 
mora gold.
al sad za vikend je free gold vikend.
 
Ajd ko oce da igrqa Co Op nek me doda na friends listu. Posto opet nema match makinga za co op vec samo za frendove.

Bash bih teo da vidim kakvo je u co op-u.

Live acc: jovus88

Ajd uzdravlje

Bice i toga.

Where's Mah Campaign Matchmaking!?

If you're looking for campaign matchmaking in Halo: Reach, sit tight. In an effort to keep your first campaign experience spoiler free, we've decided to wait for a bit before we deploy the campaign playlist. We can't have you beginning from the end, now can we?

For now, you'll have to link up with people on your friends list if you want to play cooperatively. As soon as the Campaign playlist goes live, we'll make some noise about it.


PS. Dodao sam te. ;)
 
Ma mani me textova, daj da igramo.

Non stop neka deca vrishte na mene u onom matchmakingu, tako da necu firefight da igram s bilo kime. Dajte da se organizujemo, pa da igramo ponekad.

Ajd uzdravlje!
 
Nazad
Vrh Dno