Šta je novo?

Halo: Reach

Zaboravili ste i Haze i on je bolji, samo su ga zli novinari ocrnili bez razloga :).
 
Ja ne mislim da je Resistance retardiran niti sam to rekao.
Ne znam odakle vam potreba da poredite igre i kakve sad veze ima Halo sa resistance-om? Halo je jedna igra Resistance druga.

Bas me zivo zanima da li bi ovi Halo hateri voleli da ova igra ispadne dobra ili jednostavno zele da tu igru pljuju kakva god da ispadne.Slicno vazi i za Alan Wake imam utisak da se njih 10ak mole da igra fail-uje da bi mogli da onanisu po forumu.:test::hump::shock::beat:
 
Poslednja izmena:
Ovo je treća najveća ocena za neku igru na svim validnim platformama za igranje (par Nintendo igara ima veću ocenu ali već sam objasnio situaciju sa Nintendo fanbojima tako da te ocene možemo isključiti zarad objektivnosti). Po čemu je ta ocena opravdana? Pogledajte kakve igre imaju manju ocenu.
 
Zahuktava se masinerija ;) :

500x_noble5.jpg


500x_warthog.jpg


500x_reach.jpg
 
sto je R2 retardiran?

Zato sto pored uzasne "fizike" ima ubedljivo najnebedljiviju pricu u svom zanru. "ju zlo i naopako, napali nas vanzemaljci..." sa sve onim tako ocekivanim "King Kongom " od vanzemaljca. A i muzicka podloga je tanka... nista te ne tera da odigras igru osim multiplayera jer kao podrzava mnogo igraca, big fucking deal.

Dovoljno razloga?
 
ne, apsolutno ni da pomirise na dovoljno razloga.

izvuko si par losih osobina bez osvrta na one dobre stvari koje igra ima, ali cak i ako se zadrzimo samo na tome sto si ti rekao, daleko je to od retardirane igre, vec si opisao obicnu prosecnu igru: losa prica, losa fizika, losa muzika. ne vidim sta je tu retardirano?!

a plus neshvatiljivo mi je da je to retardirano, a borba za mutiranim kokoskama nije?
 
Ja nigde nisam rekao (a nije ni show man) da je Halo3 (ili bilo koji Halo) najbolji FPS ikad i da je bolji od KZ2 tako da me mani te price. Niti sam igde rekao da je najbolji jer se prodao u mnogo primeraka.
O da, jeste, govoreći o tome kako je Halo napredniji od KZ2, kako je ispred drugih fpsova, kako je "pokazatelj koja je igra bolja njena prodaja" i tako dalje.

Pricas mi o kretanju u Oblivionu gde ne postoji prepreka, samo ides, nebitno da li je livada, pasnjak itd.
Level design gde je svaki hell gate isti, dosada i naporan sa sveukupno 10 neprijatelja na koje naletis posle pola sata setnje? Macevanje koje se samo svodi na podigni ruku/supusti ruku animaciju ... ej, wake up!
HellGate-ovi nisu sve što čini igru. Isto tako je Covenant brod isti unutra i isti se neprijatelji sreću. Bojim se da nisi baš provalio kako ide mačevanje, ali dobro, nebitno, neću da gušim dalje time.

Ne trebaju svakom megalomanske price i detaljno porodicno stablo svakoj *ebenog lika u igri da bi mu prica bila interesantna, znas? Reci kako Halo ima pocetak i kraj i nista vise je samo dokaz tog RPG/FRP snobizma koji me stvarno mnogo smara. Nazalost imam nekoliko dobrih prijatelja (medju kojima si i ti) koji me stravicno nerviraju zbog takvih prica. Ok, idi uzivaj u Dragon Age-u sa zilion mogucih krajeva ali mi nemoj pricati kako Halo nema dobru pricu...
Koje to osnovne aspekte Halo ima tako katastrofalno lose? Da, nije na nivou koji se ocekuje ali barem nije retardiran onoliko kao recimo Resistance2 na koji se opet ljudi loze iz samo njima poznatog razloga.
Ne tražim nikako da igra ima frpoliku priču da bih u njoj uživao. Ali mora imati zanimljiv setting, i mora biti makar rudimentarno privlačna u smislu da te tokom igranja navlači otkrivanjem priče, da ima tempo, i da to na kraju ima nekog smisla u kulminaciji i da - obavezno - zaista objasni nešto. Da se vidi, recimo, ko je Master Chief, da se objasni ko su Covenanti, šta se tu dešava, ko koga napada i zbog čega. U Halou se odvija svašta, a ne zaključi niti sazna skoro ništa. Meni je to jednostavno loše.

Ovde bih uzeo za primer KZ2. Setting skoro pa savršen - fašisoidni diktator protiv demokratske alijanse, pri čemu niti je on tako lud kao što se predstavlja, niti je alijansa baš tako čista jer je prognala Helghaste na tu surovu planetu. Priča prati odred koji je u spearhead-u invazije i koji polako čisti put za finalni napad. Taj finalni napad na kraju bude izvitoperen u kontraofanzivu i odred mora da se odbrani i izvrši suicidalni napad na palatu. Kada uspeju, pogledaju u nebo, i vide masu Helghast brodova koji su došli da počiste invazione trupe, po ranije napravljenoj zamci. Tu se sve završava, sve je lepo napravljeno, ostavljeno prostora za nastavak.

Da li je moglo bolje? O, da, tempo pričanja je loš, ima dosta stvari koje se mogu okarakterisati rupama, ali za osnovno uživanje u dobrom fpsu - sasvim dovoljno. A između priča, najbolji gejmplej, najbolja fizika u konzolnim fpsovima. To Halo nema, a obaška što baš i ne pruža previše uživanja tokom samog igranja. Nakon igranja, izvanredan multiplej, koji se ne oslanja na vožnju vozila kao Halo, bosove i slično, već baš na raznolike modove i izvanredan osećaj igranja i napucavanja. Halo ima fiziku koja ti ne pruža nikakav osećaj pucanja, niti se oseća kada pogodiš neprijatelja. To je isti osećaj kakav su imali Quake 1 i 2, davno. Nekome je to super - i to je ok - ali zna se šta je bolje, bez obzira u koliko se primeraka prodalo.

Halo nije najbolja igra/fps ali te moze zabaviti ako ga ne igras sa namerom da pljujes po svakom njegovom aspektu samo zato sto je ekskluziva za Xbox...
Dabome, meni je to veoma bitan faktor kao nekome ko ima i PC (na kome je igrao prva dva Haloa) i PS3 i XB360.


Zato sto pored uzasne "fizike" ima ubedljivo najnebedljiviju pricu u svom zanru. "ju zlo i naopako, napali nas vanzemaljci..." sa sve onim tako ocekivanim "King Kongom " od vanzemaljca. A i muzicka podloga je tanka... nista te ne tera da odigras igru osim multiplayera jer kao podrzava mnogo igraca, big fucking deal.

Dovoljno razloga?

Eto, vidiš da si shvatio. Igre bez fizike, sa oružjima bez osećaja koja ispaljuju svetleće kugle, gde vodiš lika koji je kao balon, boriš se protiv vanzemaljaca koji su što smešni što tužni, sa masivnim multiplejerom i velikim bosovima. I što je Halo bolji, kada su isti, šta te to oduševljava tamo što pravi razliku? Ima bolju muziku? Ima li konkretne stvari, ili se radi o metafizičkoj kategoriji?
 
Nakon igranja, izvanredan multiplej, koji se ne oslanja na vožnju vozila kao Halo, bosove i slično, već baš na raznolike modove i izvanredan osećaj igranja i napucavanja.

A to znas zbog intenzivnog igranja istog? ;) Smorili ste, ne znam koja je poenta, pustite ljude da igraju ono sto im je zanimljivo, stvarno je tacno da uglavnom u temama za X360 igre ima zapravo najvise ljudi koji su vise opredeljeni za PS3, a kada neko od njih 'zaluta' u PS3 temu, salju se warn-ovi i napu*avaju se u rekordnom vremenu..
Ima istine u tome da se Halo verovatno toliko igra jer znas da je popularan i da u svakom trenutku ima gomilu ljudi koji ga igraju, ne znam ko je to rekao.. to stoji, ali sigurno ljudi ne mogu igrati na silu vise od mesec dana i da se tako dugo zavaravaju zbog hajpa.. to je nemoguce.
 
Poslednja izmena:
Smorili ste, ne znam koja je poenta, pustite ljude da igraju ono sto im je zanimljivo, stvarno je tacno da uglavnom u temama za X360 igre ima zapravo najvise ljudi koji su vise opredeljeni za PS3, a kada neko od njih 'zaluta' u PS3 temu, salju se warn-ovi i napu*avaju se u rekordnom vremenu.

neko jednom rece kako teme za ps3 exkluzive imaju po milion strana a druge igre ne. e pa to je upravo zbog toga sto si ti rekao, tj zato sto ps3 vlasnici ne ulaze da nonstop spamuju teme koje ih ne zanimaju. dodju jednom, zapljunu i odu :) .. dok ovi drugi nonstop dolaze u exkluzivne teme i nonstop se ponavlja ista prica, kako je to dobro, ali tamo ima isto to ako ne i bolje..

ja sam se recimo javio kad je pocelo sa nebulozama, jedan ubacuje haze u pricu da bi dokazao ne znam ni ja sta .. (dok ja ne znam dal su dvojica to presla ovde), jedan govori da je retardirana igra koja ima i odlicnih i prosecnih i losih elemenata, dok se pritom odusevljava chicken invaders fps-om

:bottle:
 
Ne radi se o tome ko je za šta, nego šta je tačno a šta nije. Ja nikada neću dopustiti nikome da širi neistine. Ti pričaš o nekim "stranama" i što je najgore ja otprilike znam o čemu pričaš. Međutim te strane nemaju nikakve veze sa gejming pričom već su produkt atmosfere ovde na forumu i imaju veze sa ljudima.

Danas, kad je gejming u pitanju imaš 3+1 strane i to su jedine strane koje su bitne. Problem je ljudima lakše da napišu post od dve rečenice u kome iznose svoj "stav" bez ikakvih argumenata (nešto tipa 1, 2) nego da izdvoje malo vremena i napiše nešto smisleno. Zato su neke teme taboo, zato postoji bodljikava žica između dve sobe koje se svakim danom sadržinski približavaju jedna drugoj. Ja bih rade volje otvorio thread koji bi bavio svim stranama i u kratkim tezama napisao prednosti i mane svake od strana (sistema za igranje) koji bi nekome sigurno bio od koristi. Ali ne, to ne može jer bih ja time nekoga ko ne može da se kontroliše (kao i da priču ne spušta na lični nivo) pozivao na flejm. Možeš misliti, ja bih bio kriv jer ljudi ne žele da se normalno ponašaju i diskutuju nego im forum dođe kao neki ventil.

Oduvek sam bio da se igre ocenjuju uzimajući sve sisteme u obzir a ne kao što svi rade, neke proglase za bogalje i naprave posebnu kategoriju. Zato shin-bojan smatra da su N64 FPS nešto specijalno jer su Nintendo sistemi od SNES na ovamo inferiorni pa se ne porede sa drugim sistemima. I zato na Metacriticu imaš 4 Nintendo igre sa ocenom 98. Ja imam i načina i volje da tu priču koju on i svi ostali Nintendo fanboji rastavim na deliće i pokažem da nisu u pravu ali ne mogu jer nigde na internetu to ne dozvoljavaju (ko da su zaštićene zveri).

Takođe imam način i da pokažem šta je zapravo Halo franšiza, kako je i zašto nastao Xbox, šta je njegova uloga. Ali to ne može jer neko taj sistem voli jer je dao pare na njega i zbog toga nema otvorene rasprave.
 
Problem je ljudima lakše da napišu post od dve rečenice u kome iznose svoj "stav" bez ikakvih argumenata (nešto tipa 1, 2) nego da izdvoje malo vremena i napiše nešto smisleno.

Pa da, skoro je nemoguce diskutovati normalno na forumima i preko teksta. Neki ljudi su toliko zadrti da je to strasno, upravo u ta dva primera koja si naveo. Ja sam pokusao jako ljubazno da objasnim stvar, ali nisu hteli ni da cuju. Nemoguce je, ljudi ne razmisljaju sta pisu, jer eto, ne znamo se, forum je, ne gledas nikog u oci.. mnogo je lakse lupiti nesto i drzati neki svoj 'stav', za koji nisi ni siguran zasto ga drzis..
 
neko jednom rece kako teme za ps3 exkluzive imaju po milion strana a druge igre ne. e pa to je upravo zbog toga sto si ti rekao, tj zato sto ps3 vlasnici ne ulaze da nonstop spamuju teme koje ih ne zanimaju. dodju jednom, zapljunu i odu :) .. dok ovi drugi nonstop dolaze u exkluzivne teme i nonstop se ponavlja ista prica, kako je to dobro, ali tamo ima isto to ako ne i bolje..

ja sam se recimo javio kad je pocelo sa nebulozama, jedan ubacuje haze u pricu da bi dokazao ne znam ni ja sta .. (dok ja ne znam dal su dvojica to presla ovde), jedan govori da je retardirana igra koja ima i odlicnih i prosecnih i losih elemenata, dok se pritom odusevljava chicken invaders fps-om

:bottle:

Ok, aj sada nas lepo pusti da pricamo o Halo-u, ovo je vec dosta vise od "dodju jednom, zapljunu".

Zato shin-bojan smatra da su N64 FPS nešto specijalno jer su Nintendo sistemi od SNES na ovamo inferiorni pa se ne porede sa drugim sistemima. I zato na Metacriticu imaš 4 Nintendo igre sa ocenom 98. Ja imam i načina i volje da tu priču koju on i svi ostali Nintendo fanboji rastavim na deliće i pokažem da nisu u pravu ali ne mogu jer nigde na internetu to ne dozvoljavaju (ko da su zaštićene zveri).

U to vreme boljih FPS-ova na konzolama nije bilo.
Lepo sam ti postavio pitanje, nisi odgovorio, sto se mene tice mozes i ti da napustis temu, nema potrebe nista da mi objasnjavas, niti mislim da nekoga u ovoj temi zabole za gluposti koje pises(samo u citiranom pasusu ih ima bar 3).
Otvori blog i otvaraj oci ljudima...
 
Poslednja izmena:
ne, apsolutno ni da pomirise na dovoljno razloga.

izvuko si par losih osobina bez osvrta na one dobre stvari koje igra ima, ali cak i ako se zadrzimo samo na tome sto si ti rekao, daleko je to od retardirane igre, vec si opisao obicnu prosecnu igru: losa prica, losa fizika, losa muzika. ne vidim sta je tu retardirano?!

a plus neshvatiljivo mi je da je to retardirano, a borba za mutiranim kokoskama nije?

Par losih osobina? :) Pa to je sama sustina svake igre :) 3x lose = lose, ne znam sta tu nije jasno?
Ok, "retardirano" je pogresna rec. Priznajem gresku. :smash:

Borma sa mutiranum kokoskama koje su bolje animirane i zivopisnije je mnogo interesantnija od "jao pa vanzemaljac je siv, visok, tanak i suv" neprijatelja. Samo jos da su imali kose crne okice pa da budu tuzni koliko su smesni i jadni.

P.S
Sto si se uhvatio za R2 samo? Spomenuo sam jos naslova koji su podjednako ret... ovaj, losi.
 
Resistance 2 barem ima podrsku za klanove, bolju grafiku i PQ od kojeg ne bole oci, sprint, ADS i lag-free online. :)

Co-op kampanju ne znam ni da li treba pominjati. :)
 
Sto si se uhvatio za R2 samo? Spomenuo sam jos naslova koji su podjednako ret... ovaj, losi.

uhvatio sam se upravo zbog toga sto si i ti uradio ono sto treba, poredio dve uporedive igre (i po zanru, i po gejmpleju i po kvalitetu), halo3 i R2, s tim sto je jedna dobra a druga retardirana..

a ostale koje si pominjao.. pa jednostavno nisu uporedive.. (na stranu sto nemam dobro misljenje o njima)
 
O da, jeste, govoreći o tome kako je Halo napredniji od KZ2, kako je ispred drugih fpsova, kako je "pokazatelj koja je igra bolja njena prodaja" i tako dalje.

Nisam ovo primetio, al' ok.

HellGate-ovi nisu sve što čini igru. Isto tako je Covenant brod isti unutra i isti se neprijatelji sreću. Bojim se da nisi baš provalio kako ide mačevanje, ali dobro, nebitno, neću da gušim dalje time.

Nisu sto cini igru ali da bi je presao MORAS da ih odradis sto prakticno znaci da itekako cini igru...
Dobro pored gore/dole imas i levo/desno :D


Ne tražim nikako da igra ima frpoliku priču da bih u njoj uživao. Ali mora imati zanimljiv setting, i mora biti makar rudimentarno privlačna u smislu da te tokom igranja navlači otkrivanjem priče, da ima tempo, i da to na kraju ima nekog smisla u kulminaciji i da - obavezno - zaista objasni nešto. Da se vidi, recimo, ko je Master Chief, da se objasni ko su Covenanti, šta se tu dešava, ko koga napada i zbog čega. U Halou se odvija svašta, a ne zaključi niti sazna skoro ništa. Meni je to jednostavno loše.

Tempo? Pa Halo je triologija, ej! Kec je recimo poceo onako kako sam se uvek nadao da ce neko narpaviti igru - cist haos, frka, nista nije totalno jasno samo znas da moras da sacuvas glavu.
I upravo ta mistika oko Master Chief-a, Cortane i Covenanta me je guralo da vidim kako, sta, gde itd. Tek sama luda ideja oko Halo prstena i kako je to zamisljeno! Uvek se nasmesim kada se setim.
Najzalije mi je sto pricu nece (izgleda) nastaviti jer me bas interesuje sta se desilo sa M.C-em...
Rezime: Tebi je lose, meni i gomiletini ljudi odlicno.


Ovde bih uzeo za primer KZ2. Setting skoro pa savršen - fašisoidni diktator protiv demokratske alijanse, pri čemu niti je on tako lud kao što se predstavlja, niti je alijansa baš tako čista jer je prognala Helghaste na tu surovu planetu. Priča prati odred koji je u spearhead-u invazije i koji polako čisti put za finalni napad. Taj finalni napad na kraju bude izvitoperen u kontraofanzivu i odred mora da se odbrani i izvrši suicidalni napad na palatu. Kada uspeju, pogledaju u nebo, i vide masu Helghast brodova koji su došli da počiste invazione trupe, po ranije napravljenoj zamci. Tu se sve završava, sve je lepo napravljeno, ostavljeno prostora za nastavak.

Eeeee... mogao si ovo u spojler, nisam zavrsio KZ2! :p :smash:
Ali i dalje mi nije jasno zasto mene ubedjujes da je KZ2 bolji? :) KZ2 je vrhunski fps! Bolji je od Halo-a samo je meni Halo prica interesantnija.


Dabome, meni je to veoma bitan faktor kao nekome ko ima i PC (na kome je igrao prva dva Haloa) i PS3 i XB360.

Nisam ovo razumeo?
Inace, trebalo je da odigras halo 1 i 2 na box-u, krastavac. Port je katastrofalan.


Eto, vidiš da si shvatio. Igre bez fizike, sa oružjima bez osećaja koja ispaljuju svetleće kugle, gde vodiš lika koji je kao balon, boriš se protiv vanzemaljaca koji su što smešni što tužni, sa masivnim multiplejerom i velikim bosovima. I što je Halo bolji, kada su isti, šta te to oduševljava tamo što pravi razliku? Ima bolju muziku? Ima li konkretne stvari, ili se radi o metafizičkoj kategoriji?

Halo je prosto zivopisniji i da ta muzika je 70% atmosfere hteo ti to da priznas ili ne. Ja sam mozda veci emotivac i muzika jeste moj zivot pa onda to ima debeo uticaj na mene kada igram neku igru ili gledam neki film...
 
uhvatio sam se upravo zbog toga sto si i ti uradio ono sto treba, poredio dve uporedive igre (i po zanru, i po gejmpleju i po kvalitetu), halo3 i R2, s tim sto je jedna dobra a druga retardirana..

a ostale koje si pominjao.. pa jednostavno nisu uporedive.. (na stranu sto nemam dobro misljenje o njima)

Onda Halo "pobedjuje". Ima bolju pricu, bolji voice acting i bolju muziku. Multi nisam probao ni u Halo-u ni u R2 tako da necu to da komentarisem. Inace i halo3 ima co-op MP. Da Maxa nije smarac kakv jeste i to bih detaljnije izgustirao...

Inace, ne verujem da ce Halo: Reach biti bolji od KZ2... jednostavno to sto su oni uradili po pitanju atmosfere i po pitanju tog "filmskog" izgleda (putem debelog post procesinga) nema teorije da vidimo u bilo kojoj xbox ekskluzivi. Da li je to zato sto jednostavno ne umeju to da urade ili su previse ograniceni hardwerom (u ovo mi je tesko da poverujem, mislim da je razlika bas TOLIKA), ne znam...
 
Poslednja izmena:
Halo co-op sa 4 igraca je zapravo najbolji nacin da se igra igra.
Drugi put sam ga tako prelazio na legendary i stvano je bilo ludilo.

Mada bice ovaj Halo fantastican cim su se kimi,filipenko,rangarok,gow toliko napeli da ga ispljuju u startu.Lepo je kad se skupi tako raja koja je detaljno izigrala ranije naslove pa sad se odjednom setila da uocava mane,samo mi nije jasno sto to nisu radili u Halo 3 temi sta su se sad digli.

Resistance 2 barem .... lag-free online. :)

I zapravo,jedna od retkih igara u kojoj nikad nisam osetio ni trunku laga pri online igranju je Halo 3 i ako je nesto savrseno to je net code.:)
 
Poslednja izmena:
niti mislim da nekoga u ovoj temi zabole za gluposti koje pises

Pa i ja sam to isto mislio. Ne smatram da su to gluposti ali ljudima svakako nije prioritet priča o video igrama, njihovoj istoriji, rasprava o uticaju koje su određene igre imale i raskrinkravanje mediokriteta. Baš zbog toga se iznenadim svaki put kada neko uzme moj post u ista ili pomene nešto što sam rekao ranije. Evo na primer Show Man, nisam naročito upućen ali bih rekao da čovek ima neki biznis sa konzolama što znači da ima određen interes. Zato nijedan njegov post ne mogu da doživim kao njegovo lično mišljenje, kao najjiskreniju izjavu već uvek negde u podsvesti imam osećaj da on to što govori iz određenih razloga. Takvih emisara, kako ih ja zovem, ljudi koji imaju neki svoj forum, svoj biznis koji ima veze sa igrama ima dosta na ovom forumu. Ja takav interes nemam.

Svi smo podjednako krivi što je ova tema otišla ovoliko u off, međutim njegova izjava je bar kod mene prouzrokovala reakciju.

Odgovoriću ti na pitanje mada nema ama baš nikakve koristi od toga jer se svodi na poverenje, nema načina da proveriš moju tvrdnju: 1998. godine sam igrao N64 igre: Mario Kart 64, ISS Pro Evo, GoldenEye, Super Mario 64, Turok, Duke Nukem 64. Mene ta priča "najbolji konzolni FPS do tada" apsolutno ne zanima jer sam nešto pre toga igra Dark Forces II: Jedi Knight koji je naprednija igra od Golden Eye u svakom pogledu. Perfect Dark nisam igrao ali su na određenom sistemu u to vreme postojali Deus Ex kao najbolja FPS igra tog vremena (nebitno što je hibrid bila je najkvalitetnija) kao i Soldier of Fortune klasićni FPS koji i po Youtube-tu su oba naslova mnogo bolje igre (zaboraviš vreme u kom se nalaziš, pustiš igre i upoređujep koja je najnaprednija po kategorijama).

Blog da pišem neću. Smatram da je lični blog glupost. Ne čitam tuđe i svakako neću pisati svoj.
 
^
Daj ne zezaj da si sa 12 godina mogao da imas stav "izigrao sam sve sto moze i sada sam uber-kriticki nastrojen"? LOL:d:d:d

Mlatite praznu slamu na svakoj mogucoj temi o igrama, dajte okanite se toga ili dajte neki kontruktivan komentar ili cutite dok igra ne izadje.:)
 
Odgovoriću ti na pitanje mada nema ama baš nikakve koristi od toga jer se svodi na poverenje, nema načina da proveriš moju tvrdnju: 1998. godine sam igrao N64 igre: Mario Kart 64, ISS Pro Evo, GoldenEye, Super Mario 64, Turok, Duke Nukem 64. Mene ta priča "najbolji konzolni FPS do tada" apsolutno ne zanima jer sam nešto pre toga igra Dark Forces II: Jedi Knight koji je naprednija igra od Golden Eye u svakom pogledu.

Neko je rekao da je Halo prvi uspeli FPS na konzolama, ja sam odgovorio da je to ipak bio Golden Eye, da bi ti uleteo sa Nintendo hejtom...
Ako nekoga Halo ne zanima, ako mu se nijedan deo do sada nije svideo i nada se da ce Reach biti krsh, zasto uopste zalazi u ovu temu ?
 
@GOW
To sto si rekao je prilicno uvredljivo i prosto se pitam da li moje bivstvovanje na forumu ima smisla.
Nikada nisam ni rec rekao protiv neke igre koja mi se ne svidja i uvek sam pricao iskljucivo o igrama koje mi se dopadaju.

Zar tvoji postovi u ovoj temi imaju svrhu? Tvoji i jos 5 likova koji pricaju o istorijatu Halo-a.Ko nece da igra Halo niko mu ne brani ne kuzim samo sta ti imas da kazes u ovoj temi vezano za igru.Ako hoces da pricas o istoriji Halo-a,Nintenda kurte murte otvori topic i pricaj o tome koliko ti volja.

I na kraju sta mene diras koji qurac kakvi crni interesi ? Sta,ja popularisem Halo u Srbiji pa ce nesto lepo da mi se desi ?
Ili je to najbedniji i najklinacniji nacin da probas nekog virtuelno da potkacis,pa malo pederski uturis u post ? Bedno i cemerno i pichkasto i pederski.
 
Poslednja izmena:
Ipak ne bi ostao nem, ionako će postovi u kantu a možda i ja sa njima.

@GOW
To sto si rekao je prilicno uvredljivo i prosto se pitam da li moje bivstvovanje na forumu ima smisla.

Za sve što smatraš da je uvredljivo imaš dugme da prijaviš. Siguran sam da moderatori neće biti blagi. Ja sam izneo svoje viđenje i nisam imao nameru da bilo koga vređam.

Mislim da tvoje bivstvovanje ima mnogo više smisla od mog. Ti si mnogim ljudima rešio problem nabavke konzole i možda zaradio nešto (koliko, u to ne ulazim niti me zanima). Ja sa druge strane samo iznosim svoje mišljenje i nemam RL kontakta sa drugim članovima (za sada).

Nikada nisam ni rec rekao protiv neke igre koja mi se ne svidja i uvek sam pricao iskljucivo o igrama koje mi se dopadaju.

Šta znam, ja dobre stvari retko hvalim jer verujem da bi sve trebalo po defaultu biti dobro. Volim da ističem mane jer verujem da time doprinosim njihovom rešavanju. To važi za sve teme. Od hvaljenja vajde nema od kritikovanja može i da bude.

Zar tvoji postovi u ovoj temi imaju svrhu? Tvoji i jos 5 likova koji pricaju o istorijatu Halo-a.Ko nece da igra Halo niko mu ne brani ne kuzim samo sta ti imas da kazes u ovoj temi vezano za igru.Ako hoces da pricas o istoriji Halo-a,Nintenda kurte murte otvori topic i pricaj o tome koliko ti volja.

Pa imaju a to je da stavi tvoju izjavu na probu i probam da dokažem da nisi u pravu kad hvališ Halo jer za to nema puno (pozitivnih razloga). Za mene je Halo isto kao je Jelena Karleuša u muzici.

I na kraju sta mene diras koji qurac kakvi crni interesi ? Sta,ja popularisem Halo u Srbiji pa ce nesto lepo da mi se desi ?
Ili je to najbedniji i najklinacniji nacin da probas nekog virtuelno da potkacis,pa malo pederski uturis u post ? Bedno i cemerno i pichkasto i pederski.

Halo franšiza i Xbox tu toliko povezani da ih nema smisla odvojeno posmatrati. Svako nerealno hvaljenje Haloa je promocija Xboxa. Izvinjavam se što je ubačeno u sred posta ali o tome nisam vodio računa. Sigurno mi nije bila namera da to sakrijem.
 
Nazad
Vrh Dno