Šta je novo?

Far Cry Primal

Juce u Games-u videh cenu za PS4 verziju 8999din... ludilo...
 
Pa da je to što kažeš onda bi joj i cena bila od 9.99$ do 14.99$, što bi bilo i više nego realno. Ali ovako zalepiš FC i Ubisoft logo i to je dovoljno opravdanje za 59.99$?

Ako ćemo da procenjujemo šta je "realno", onda bi cena trebala biti veća od te koju si naveo, jer je gejmplej trebalo iznova osmisliti, napraviti nešto drugačiji sistem, ne koristeći standardne pucaljke :d

Ne znam, ja igre procenjujem po tome da li sam zainteresovan za temu ili gejmplej i koliko bi meni mogle biti vredne, u smislu da li će mi ispuniti tih 8-12-150 sati zadovoljstvom ili neće. Ne poredim ih međusobno. Da to radim, verovatno bih stalno igrao neka dosadna permasrranja što traju stotinama sati...jer se najviše "isplati."
 
Pa i drugi bi. Mislim, nisam ja jedini, niti prvi koji je hejlovao Far Cry Blood Dragon, recimo, kada je ta otkačena ideja i igra došla i ispala super, uprkos tome što kada gledaš pojedinačne elemente trebala bi da ispadne težak šit.
 
 
Ne verujem.
 
Mozes ti da kupis uplay ruski kljuc, ali kao i sa originom sto je slucaj dobices samo ruski jezik :p Ako ga znas kupuj, ako ne nemoj da se zezas :D
 
Hehe, tačno sam znao da će totalbiskviti fejlovati sa (pr)ocenom ove igre sa tehničke strane.


BPvVdoF.jpg



Situacija na Core i5-4670, 16 GB pamćenja, GTX 970, SVE napucano na ultra/maksimum u 1920x1200 rezoluciji. I to bez Nvidia optimizovanih drajvera, koji još nisu izašli. Sve u svemu, igra uopšte ne pravi probleme niti je nešto zahtevna da se padne na d*pe, kako erli ekses jućuberi tvrde. Naravno, izgleda prelepo. Moguće da je stvari sredio day 1 patch ali kao da mi je to uopšte bitno. Otprilike je ovakve performanse, možda tek nešto bolje totalbiskvit imao na dva titana i svom čuvenom pc-ju od 7000 dolara. Tja.
 
Hehe, tačno sam znao da će totalbiskviti fejlovati sa (pr)ocenom ove igre sa tehničke strane.


BPvVdoF.jpg



Situacija na Core i5-4670, 16 GB pamćenja, GTX 970, SVE napucano na ultra/maksimum u 1920x1200 rezoluciji. I to bez Nvidia optimizovanih drajvera, koji još nisu izašli. Sve u svemu, igra uopšte ne pravi probleme niti je nešto zahtevna da se padne na d*pe, kako erli ekses jućuberi tvrde. Naravno, izgleda prelepo. Moguće da je stvari sredio day 1 patch ali kao da mi je to uopšte bitno. Otprilike je ovakve performanse, možda tek nešto bolje totalbiskvit imao na dva titana i svom čuvenom pc-ju od 7000 dolara. Tja.

Tako da ostali sa Radeonima tipa R9 280x i slabije, ocekujte stabilnih 30 fps i nize ,)
 
jedno pitanje narodna verzija da li ce da izadje? da je probam pa ako mi se svidja da kupujem.
 
nisam znao da i ona to ima gde moze da se kupi jeftino?
 
Hehe, tačno sam znao da će totalbiskviti fejlovati sa (pr)ocenom ove igre sa tehničke strane.


http://i.imgur.com/BPvVdoF.jpg[/IMG
Situacija na Core i5-4670, 16 GB pamćenja, GTX 970, SVE napucano na ultra/maksimum u 1920x1200 rezoluciji. I to bez Nvidia optimizovanih drajvera, koji još nisu izašli. Sve u svemu, igra uopšte ne pravi probleme niti je nešto zahtevna da se padne na d*pe, kako erli ekses jućuberi tvrde. Naravno, izgleda prelepo. Moguće da je stvari sredio day 1 patch ali kao da mi je to uopšte bitno. Otprilike je ovakve performanse, možda tek nešto bolje totalbiskvit imao na dva titana i svom čuvenom pc-ju od 7000 dolara. Tja.[/QUOTE]

pa nije bas fejlovao jer
- je rekao da se nada da ce day 1 patch resiti stvar - pri cemu ce snimiti nov video kada se to desi, a i mora da se ogradi zato sto je on mnogima referenca o tome kako igra zapravo funkcionise i da li da je kupe ili ne
- zeli stabilnih 60 frejmova na masini koju ima
 
Meni je Primal za sada bolji od četvorke i verovatno će tako ostati do kraja. Čak i da "objektivno nije tako," svakako više uživam u njemu, naspram prethodnika. Svakako je interesantniji.
 
Meni je Primal za sada bolji od četvorke i verovatno će tako ostati do kraja. Čak i da "objektivno nije tako," svakako više uživam u njemu, naspram prethodnika. Svakako je interesantniji.

nova je tematika nismo imali mnogo igara u tom dobu, zbog toga i mene privlaci, ja na primer fc4 nisam mogao da igram, jer je to ista igra ko fc3 samo druge boje :D
 
nova je tematika nismo imali mnogo igara u tom dobu, zbog toga i mene privlaci, ja na primer fc4 nisam mogao da igram, jer je to ista igra ko fc3 samo druge boje

A ovo je ista igra kao fc3 i 4 samo ''druge boje'' i protivnici/saborci presvuceni u zivotinjske koze + sova izvidjac n strateski bombarder po potrebi :d
Cudi me da su i oruzja promenili a mozda ce biti i nekih dlc sa arsenalom iz trojke/cetvorke, fazon glavni baja pojede neku kiselu biljcicu pa istripuje buducnost i to oruzje, eto opravdanja za DLC :d

Na sve to dodaj likove u igri od kojih neki apsolutno kvare atmosferu i dozivljaj (pogledaj npr onih par riba, kao iz elitnog klabinga da su ih pokupili i obukli u sveze odrane koze) i sve to kad spojis eto ozbiljnog sakacenja odlicne ideje o ''prehistoric'' FC-u :)
 
Poslednja izmena:
nema nigde ispod 30e najeftinije sam nasao oko 30.5e :)
 
U narednih 15 dana jel se ocekuje da pada ili raste cena na G2A ?
 
pratite i instant gaming, oni znaju da obore cene ponekad!
 
A ovo je ista igra kao fc3 i 4 samo ''druge boje'' i protivnici/saborci presvuceni u zivotinjske koze + sova izvidjac n strateski bombarder po potrebi :d
Cudi me da su i oruzja promenili a mozda ce biti i nekih dlc sa arsenalom iz trojke/cetvorke, fazon glavni baja pojede neku kiselu biljcicu pa istripuje buducnost i to oruzje, eto opravdanja za DLC :d

Na sve to dodaj likove u igri od kojih neki apsolutno kvare atmosferu i dozivljaj (pogledaj npr onih par riba, kao iz elitnog klabinga da su ih pokupili i obukli u sveze odrane koze) i sve to kad spojis eto ozbiljnog sakacenja odlicne ideje o ''prehistoric'' FC-u :)

ne znam iskreno nemam sta igrati u sp pa sam u krizi :D ali necu da dam 33 evra za sp igru druge boje, to nikako :D
 
Nazad
Vrh Dno