Šta je novo?

Far Cry Primal

Iju i vi za to placate, pa to je gore od piraterije :/
 
A da li to nešto smeta mom glavnom Uplay nalogu gde imam R6, Division itd? Ili se samo ulogujem na nalog koji hoću i pičim?
Neka je gore, ionako su gotovo sve igre koje imaju denuvo kompletno đubre i samo bih ih probao na kratko i brisao, a to ću uraditi tako što ću sačekati da im padne cena na 5 eura ili piraterija ili ovo. Jedino Hitmana razmiljam da kupim jer to volim, bez obzira na ocene drugih.
 
Pa to ne znam ali ne vidim kako bi smetalo? Odigras i vratis se na svoj acc

Sent from my Z5
 
Spremam se da igram ovu igru jos od letos. Nadogradio ram, kupio grafiku, zatim inapajanje promenio(morao zbog grafike). Cak sam po prvi put u zivotu kupio legalnu igru na Ubisoftu. Dobio voljno od zene par sti dnevno, ali avaj. Igra puca svaki cas "low memory"" i neki error brojevi... Uglavnom nista od zabave. Sta da probam? Konfiguraciju vidite u potpisu. Zar mu nije dosta ovih 8gb?
 
Spremam se da igram ovu igru jos od letos. Nadogradio ram, kupio grafiku, zatim inapajanje promenio(morao zbog grafike). Cak sam po prvi put u zivotu kupio legalnu igru na Ubisoftu. Dobio voljno od zene par sti dnevno, ali avaj. Igra puca svaki cas "low memory"" i neki error brojevi... Uglavnom nista od zabave. Sta da probam? Konfiguraciju vidite u potpisu. Zar mu nije dosta ovih 8gb?

Da nisi kojim slucajem dirao page file? Tj, da nisi ogranicavao velicinu fajla prilikom premestanja, i tome slicno? Jer vidim da imas SSD, a mnogi kad sklone page file sa SSD-a oni ga ogranice. Probaj da ga stavis na neku particiju HDD-a i stavi da bude system managed...
 
Jesam. Kada sam ubacio SSD, smanjio sam Page file na 200. Vratio sam sve na standardne vrednosti i proradilo. Hvala puno.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
Izasla narodna verzija :)
 
Nije trebalo da se trude :d
 
Odigrao 15-ak minuta tek i pobegao u krpe, ustajalo se rano. Veceras ću da nastavim. Lepo je optimizovana. Na mojoj konfici ide na max sve oko 45-50 FPS.
 
Meni na narodnoj nema zvuka kad krene prva misija tj lov na mamute. Jel ima neko sl problem?
 
Bio mi je ukljucen dolby digital live. Ne mogu da verujem da igra ne podrzava 5.1 zvuk. Kako ste resili snimanje na ovoj narodnoj verziji.
 
Pokreni igru sa run as administrator
I dalje ne radi snimanje. Ovo pise autor kao resenje.
Чтоб работали сохранения должна быть включена индексация файла сохранения. Чтоб её включить нужно после первого запуска перейти в "Мои документы" - выбрать папку с сохранением CPY_SAVES и правой кнопкой мыши выбрать "Свойства". В этом окне выбрать кнопка "Другие" и поставить галочку на "Разрешить индексировать содержимое файлов в этой папке" в дополнение к свойствам файла. После этого играем и сохраняемся в игре.
Ali mi nista nije jasno. Prevod je katastrofalan
 
eh, vidi se ko nije išao kod pokojnog broza u školu :) (gistro svi rusofili, a kad dođe mala sonjica iz plesne grupe, niko ni da bekne "по русском", nego moram ja pod stare dane da se brukam :))))

dakle, potrebno je da uključiš indeksiranje sadržaja save foldera i to tako što nakon prvog pokretanja odeš u my documents, odabereš podfolder cpy_saves, desni taster properties, pa advanced, pa klikneš na "allow files in this folder to have contents indexed in addittion to file properties".
ako brat rus ne laže, to je to.
 
Koliko prepirki na skoro svakoj temi strasno! Imate da skinete HD teksture ako vec niste izgleda fino,na mojoj konfi sve na max 40-60fps

Sent from Lumia 735
 
Na kojoj ti to rezoluciji radi na max?

Posto meni i ovako super izgleda igra, koja je razlika u odnosu na obicne teksture, imas li neki ss pre i posle?

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
tja...
nit se baš vidi fps-aža kolika je. rekao bih da je razlika u 2 do 3 posto. skoro neprimetno i u slici i u "brojivim performansama". pitanje je i šta se dešava sa tzv microstuttering-om, pošto se on ne vidi u brojkama.

kakva je gameplay mehanika ove igre? klasičan "ubiju me, učita se autosave" fazon, ili igra bar malo pritiska igrača?
 
tja...
nit se baš vidi fps-aža kolika je. rekao bih da je razlika u 2 do 3 posto. skoro neprimetno i u slici i u "brojivim performansama". pitanje je i šta se dešava sa tzv microstuttering-om, pošto se on ne vidi u brojkama.

kakva je gameplay mehanika ove igre? klasičan "ubiju me, učita se autosave" fazon, ili igra bar malo pritiska igrača?

Meni je za sada super, kada te rok u, spawnujes se na kamp vatri.
E sada, imas dva jako zanimljiva moda, ako imas viska vremena, pa da igras igricu kao da je real life. Ugines, uginuo si trajno, nema mape, nema nicega, generalno moze jako dobro da se setuje kako ti odgovara. Dodatno za oba ta survival moda posebno biras tezinu, easy, normal, hard i ne secam se da li ima jos neka.

Meni se dopada jer je zaista novo iskustvo, nadam se da ce biti jos slicnih igar.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
Igra mi se zaista svidja. Ima dosta zanimljivih elemenata.

Jedino sto me nervira jesu teksture niske rezolucije za zivotinje koje me prate. Izgledaju kao da su iz 90-tih malte ne.
Ubacio sam danas verziju sa 4k teksturama ali to je zapravo samo verzija sa HD. U meniju dobijes mogucnost da podesavas da li zelis da ti budu ukljucene ili ne.

Probao sam obe opcije, vizuelno ne primecujem razlike a broj fps-a je identican bar po benchmark-u.
Sad mi nije jasno u cemu je tu fora?
 
Ako ne primećuješ vizuelno razliku, uzmi jedan objekat, prebaci na ultra textures, uradi screenshot, prebaci na obične, opet screenshot. Otvori oba sa paintom, povećaj neki deo na 400% i gledaj i jedno i drugo u isto vreme. Ono, po pola ekrana. Ako ni tu ne budeš video da je jedna slika više aliased(po naški: testerasta, isprekidana) nego druga onda ti ne valja igra, kopija, ne prebacuje kako treba.
 
Kada sam testirao pustao sam samo benchmark. Sada sam igrao malo duze i postoje razlike ali nisu vredne pomena.
Zivotinje su i dalje ocajne pogotovu kada ih stavim u krupan plan, bar one koje me prate a tome sam se najvise radovao kad ono nista.

Po meni velika mana sto nema hairworks, vizuelno bi bilo daleko bolje!

Skyrim sa HD teksturama izgleda dosta bolje, ovde su razlike jedva primetne.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno