Šta je novo?

Far Cry Primal

Siroti TB preporučuje da se sačeka sa igrom jer nije zadovoljan kako mu radi na dva Titana i nije mu jasno odakle na GTX 970 kartama igra radi dobro. :S:





Inače, po YT se uveliko pojavljuju video benčmarka gde je GTX980 Ti bez problema sa minimumom na 58-59 fps a average i maksimum daleko iznad njegovih Titana. E živote, lutalico...
 
Poslednja izmena:
Igra je smece jako lose optimizovana tako reci port sa konzole sa hd texturama
 
Pa naravno, isto kao sto su delovi terena iz trojke presvuceni novom vegetacijom (+ sve ostalo sto ide uz drugaciju klimu i planine) i korisceni za fc4 a ovde im je taj ''posao'' jos laksi jer je ipak mapa u trojci bila ''razudjenija'' a fc4 i primal opusteno mogu da koriste istu mapu :)
 
Poslednja izmena:
Pa naravno, isto kao sto su delovi terena iz trojke presvuceni novom vegetacijom (+ sve ostalo sto ide uz drugaciju klimu i planine) i korisceni za fc4 a ovde im je taj ''posao'' jos laksi jer je ipak mapa u trojci bila ''razudjenija'' a fc4 i primal opusteno mogu da koriste istu mapu :)

oni bre nisu citavi, da li je moguce, sta oni rade ovde, kako mrzim los rad, zbog toga cenim samo prave igre,a to su igre koje su radjene do kraja i od pocetka :D
 
Ja sam čak malo i sumnjao pre izlaska igre da su to uradili, ali onda su izbacili objavu da Primal NIJE reskinovan FC4 - a obično kad moraš da daš takvu izjavu to znači da je baš to u pitanju :D
 
sta se onda onaj britshit tripuje da ne moze jedan titanx da gura 60fps@1080p.
 
Zato što je poweruser.
 
Pa naravno. Sta ste mislili, da ce programeri da urade novu mapu i teren za godinu dana? I ptice na grani su znale da ce biti copy-paste. Prezvakani Ubisoft.

planiram da uzmem cs go mapu dust2 da dodam dva drveta i obojim mapu u sivo i mogao bi da napravim svoj proizvod, lepo se zaradi od toga :D
 
Igra li ko igru na dual-core procesoru?
Za cetvorku je trebao Extreme Injector i dualcore.dll da bi radilo samo ne znam radi li tako Primal.
Ne bacaju mi se pare ako ne radi.
 
kako god okrenes ovo je bacanje para...ja sam je mislio kupiti ali 30 evra za sp igru, kad bude 12 evra onda cu razmisliti...
 
kako god okrenes ovo je bacanje para...ja sam je mislio kupiti ali 30 evra za sp igru, kad bude 12 evra onda cu razmisliti...

Vidim ja da cemo uskoro poceti da igramo igre sa godinu-dve zakasnjena, posto vise od narodnih verzija nema nista, a bacati 30-40e na ovo ste se izdaje u zadnje vreme nema svrhe. Lepo sacekamo da prodje godinu I jace, pa neka akcija za 7-8e i tako moze. I jos cemo i na hardveru da ustedimo, ne moras da imas najnoviju graficku kartu, vec proslu generaciju.
 
Vidim ja da cemo uskoro poceti da igramo igre sa godinu-dve zakasnjena, posto vise od narodnih verzija nema nista, a bacati 30-40e na ovo ste se izdaje u zadnje vreme nema svrhe. Lepo sacekamo da prodje godinu I jace, pa neka akcija za 7-8e i tako moze. I jos cemo i na hardveru da ustedimo, ne moras da imas najnoviju graficku kartu, vec proslu generaciju.

:beat:
 
Ja sam dao za Witcher 3 sa Season Pass om.
 
Poslednja izmena:
Ja tebe stvarno ne razumem... pljujes igru iz petnih zila, pa se kao raspitujes za cenu , pa bi uzeo ako je za 1$ iako je sklj ipak bi je odigrao, pa samo budale daju pare za ovo. Ne kapiram tvoj stav uopšte, ako ti ne valja zasto visis u ovoj temi uopšte.
 
Kad je dzabe i sirce je slatko, srbija :)
 
To je glupo, po meni što si gore rekao. Evo moja Astra, ne bih je platio 30 hiljada eura, ali bih je platio koliko sam je platio. Je l znači da ne treba da je kupim uopšte, ako mi se ne daje određena suma? Isto tako za igru. Ne vredi 60 eura, ali ću je možda i samo možda kupiti za 5 jer toliko bi se i isplatilo. Opet možda.
 
A da bi rekao da je ta astra katastrofa auto, kopija drugog modela/marke smesan auto i posle taj isti kupio i vozio jer je jelte bio jako povoljan?
 
Nije astra katastrofa auto, niti je Primal katastrofa igra, ali jednostavno cena ne odgovara kvalitetu u ovom slucaju.
 
Right, i to je verovatno opravdanje da se ljudi koji su uredno kupili i odigrali igru i kojima se ustvari i svidela nazivaju 8udalama.
Kako god..
Dosta off topic-a.
 
A da bi rekao da je ta astra katastrofa auto, kopija drugog modela/marke smesan auto i posle taj isti kupio i vozio jer je jelte bio jako povoljan?

Ljudi kupuju Juga za 300 eura i ne kupuju jer je dobar :d

EDIT: Poenta je da, za mene, igra ne vredi 60 eura. Ne vredi ni 20. Ni 10. Možda 5. Igrao sam trojku par sati (koja je i OK), četvorku pola sata, tako da mislim da ovo neće biti vredno para. Čak i da ima torrent, ne znam da li bih skinuo.
 
Poslednja izmena:
Masis poentu, znaci ako ti nesto ne odgovara ( igra,auto, navedi sam ) zaobilazis to jel?Nevezano za cenu pa kao sto kažeš sam ni za dz.
Ja ne idem u drugim temama naslova koji me ne zanimaju da bih pljuvao po istim i iskreno ne vidim poentu u tome.Mada ima nas raznih očigledno.
 
Nazad
Vrh Dno