Šta je novo?

EON sa VPN?

Hvala @MaxBgd split tunneling je resio problem sa internet konekcijom, ali sad mi se pojavio drugi problem 😁 Sad mi rade svi programi koji su bili blokirani npr N1, Nova, SK a svi ostali su blokirani. Da li to moze nekako da se sredi, u Nord app je izabrana zemlja Srbija.
 
E to je do vpn-a i koji je server ( menjaj zemlje pa vidi ) , pisali su tu sta i kako od Norda moze ja ga nemam
 
Poslednja izmena:
Biraj BiH ili Makedoniju
 
Probaj Vpn.lat, na telefonu radi bez problema.
Ради ли ти на андроид ТВ овај впн? Никако не могу да покренем оно зелено дугме, као да није кликабилно иако користим миша.
 
Ni sa split tunneling-om ne mogu da pokrenem Nord VPN na EON Box-u, a da mi se ne ugasi internet. Jel zna neko rešenje? Jedino sto sam uspeo je da izvadim, pa vratim lan kabl i onda nekako hoću da pokrene VPN
 
Ради ли ти на андроид ТВ овај впн? Никако не могу да покренем оно зелено дугме, као да није кликабилно иако користим миша.
Probao jednom u nisam uspeo, vise nisam ni pokusavao.
 
Da li vam radi Nord na Eon Box-u. Meni od sinoc prestao, ne mogu da gledam N1,Novu,SK , koju god zemlju da izaberem.
 
Poslednja izmena:
Imam legalni nalog i EON gledam bez problema na mom Nvidia Shieldu a i na svim Apple uredjajima. N1 bez VPN a za Novu S moram da ukljucim VPN (Windscribe premium). Ostale kanale ni ne gledam. Negde procitah da njihov box sa daljinskim moze da se nabavi na Kupujem Prodajem te me Interesuje da li to mogu da koristim pa da gledam preko njihovog boxsa ili je to nemoguce.
 
@calexicoca Kad upariš Eon box i taj Eon nalog na komp su van SBB mreže blokirani određeni kanali ništa nisi dobio drugačije po pitanju tih blokada. Blokade nisu vezane za vrstu uređaje i/ili Eon aplikacije već za tipa Eon naloga. Tako da i posle eventualne kupovine Eon boxa i dalje bi ti trebao VPN da bi gledao te kanale koji su blokirani. Zato što imaš "u mreži" Eon nalog.
 
Hvala na razjasnjenju. Znam da bi mi i dalje trebao VPN ali me cisto interesuje da li bih eventualno mogao da ga koristim ako ga uzmem. Inace nalog ne koristim u Srbiji ve napolju.
 
Naravno da može, ukoliko kupljeni box dođe u takvom stanju da je moguće instaliranje Android aplikacije (ne bude zaključak / zaglavljen na ekranu za aktivaciju fabričke app a aktivacija iste bude nemoguća).
 
za EON box postoji posebna tema
 
Probaj Vpn.lat, na telefonu radi bez problema.
Dobar VPN, radi dobro na telefonu. Hvala na preporuci! Da li znas mozda ukoliko se se sa telefona slika castuje na TV (Samsung Galaxy S7 na Samsung Smart TV), zasto se Smart View automatski gasi kada se ukljuci VPN (ili kada je VPN ukljucen Smart View ne moze da poveze telefon sa TV-om)? I da li ima neko resenje da se taj problem zaobidje?
 
To sam i pretpostavio. Mislio sam da Smart View koristi WiFi direct opciju, drugaciji protokol od klasicnog WiFi neta. Ali nazalost ne.
 
Dobar VPN, radi dobro na telefonu. Hvala na preporuci! Da li znas mozda ukoliko se se sa telefona slika castuje na TV (Samsung Galaxy S7 na Samsung Smart TV), zasto se Smart View automatski gasi kada se ukljuci VPN (ili kada je VPN ukljucen Smart View ne moze da poveze telefon sa TV-om)? I da li ima neko resenje da se taj problem zaobidje?
Stavis VPN na ruter, pa svi sto se kace na ruter idu preko istog tunela....
 
Pozdrav svima

Jedno pitanje . Instalirao sam EON aplikaciju na yettel box. Express VPN stavio na Hrvatsku i sve je radilo bez problema . E sad Express VPN je dosta skup, Nord, Privado takođe . Znate li za neko jeftinije rešenje? Hvala
 
Hvala . Vidim i da na našem oglasnom sajtu ima jeftina ponuda za VPN naloge .
 
Pozdrav svima

Jedno pitanje . Instalirao sam EON aplikaciju na yettel box. Express VPN stavio na Hrvatsku i sve je radilo bez problema . E sad Express VPN je dosta skup, Nord, Privado takođe . Znate li za neko jeftinije rešenje? Hvala
Vpnify nije skup a radi provereno.
 
Stavis VPN na ruter, pa svi sto se kace na ruter idu preko istog tunela....
Ne bih da komplikujem, to treba ćalu, on je na supernovi. Hoće da prati SK kanale (tenis) preko računara. Nasao sam slobodan Nord nalog preko šuraka, rade svi kanali na Makedonskom serveru. On nije znao, koristio je srpski server iz Nemacke, nije sve radilo. Zahvaljujuci vama ovde, rekoh mu da proba Makedonske servere, sve radi i kod njega. Hvala svima na odgovorima i postovima ovde.
 
Poslednja izmena:
Ja za surfshark mogu da potvrdim ,i zemlja je Srbija ,tu nisam imao potrebe ništa da menjam ..
 
ExpressVPN na ruteru, eon radi zemlja Srbija. Podeseno samo za TV ostali uredjaju bez vpn sa rutera
 
Ja sam uzeo nalog na našem oglasnom sajtu. 2500 dinara godinu dana
 
Nazad
Vrh Dno