Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko mi ide na q ovaj kripto. Gledam ovaj nesrecni DOT na 6.03 i necu/ne smem da ga kupim i on skoci na evo trenutno 6.31. Isto i sa LINK-om na 6.90. Cisto da zaradim nesto brzinski ali muda bez.
 
Zbog čega je toliki hype oko ARB-a? Samo što iz frižidera ne iskoči.
 
Ja ne znam ni sta je. Ne pratim nista od novih novcica. Stara garda. 😀
Isto i kod mene. Doduse, usao sam u Kaspu sa finom sumom, ali i to je bila posljedica trazenja profitabilnog novcica za rudnik.
Samo je kod mene (koliko sam upratio postove) jos dosta starija garda u pitanju - jos imam na cold-u Btc i Ltc iz perioda 2011-13 :D.
 
Ja sam pre nekoliko dana ušao sa svim raspoloživim USDT (oko 7500) u XRP na 0,37.
Ja verujem u njega da će se izboriti sa SEC-om, a onda raketa.
Zezao nas je Binance sa ponovnim registrovanjem, pa propustih XRP na još nižim cenama,
ali on obično kasni za BTC, pa onda naknadno krene.
Evo sada je 0,44 $.

Ako neko ima svežih informacija za XRP, ili nagoveštaje za SEC, slobodno neka piše i hvala.
 
XRP ni ne pratim. Imam neku kolicinu oko 50k komada na Ledgeru i cekaju tu raketu. Nesto je do sada nisam video. 😀 I to je kupljen pre tipa 5 godina i bleji. Da bi osetio nesto od njega mora bar x10 a to tesko u neko skorije vreme. Tako dok ne vidim 3-4 dolara po jednom novcicu ostaje zaboravljen.
 
Da li neko prati koliko je BTC u rubljama, juanu, rupiju i pezosima
 
Koliko mi ide na q ovaj kripto. Gledam ovaj nesrecni DOT na 6.03 i necu/ne smem da ga kupim i on skoci na evo trenutno 6.31. Isto i sa LINK-om na 6.90. Cisto da zaradim nesto brzinski ali muda bez.
Samo bez strasti a adrenalin na off i lov na činjenice. Svaki dan je nova šansa za nešto, ništa neće pobeći :)
 
Samo bez strasti a adrenalin na off i lov na činjenice. Svaki dan je nova šansa za nešto, ništa neće pobeći :)
Cinjenica je da sam mogao da zaradim 2-3k u par sati a nisam jer mi je nedostajalo ono sto je Borat imao. Doduse mucak. 😀 Mene kripto uvek nervira sta god se desava. Sto bi se reklo "way of life". 😀
 
Zbog čega je toliki hype oko ARB-a? Samo što iz frižidera ne iskoči.
Zbog airdropa koji se ceka vec dve godine, u cetvrtak je claim i listovanje na svim menjacnicama bukvallno. Ko prati zna sta je ARB, prakticno kao MATIC u proslom bullu. Layer 2 sa cesto vecim obim transakcija nego sam ETH, gomila aplikacija i projekata na njemu. I sam sam dobio airdrop jer sam dosta koristio mrezu i nadam se da cu da utopim u cetvrtak to lepo, ali samo da bi kupio nize, jer je preozbiljan projekat...
 
Videćemo. Želim svima da zarade na ARB-u. Za mene su samo BTC i ETH preozbiljni projekti.
 
Kladim se da vecina to misli a posebno oni koji su kupili iznad 50k. :cry:Ali hajde da pogledamo nesto interesantno. Ako uporedimo predhodne 2 korekcije pocetkom 2019 i 2020. na mesecnom chartu vidimo sledece.
-2019. Samo je BTC onako ljudski ljosnuo ispod 10Pi (zlatni MA). SPX,NDX,i DJI su nasli suport i nisu ni zatvorili ispod na mesecnom nivou
-2020. SPX,DJI i BTC su pali ispod 10xPI a NDX je nasao suport
-2022. (sadasnja situacija) DJIA i SPX su vec iznad zlatnog MA a BTC i NDX jos treba da dodju do gore.
Pitanje je da li ce SPX i DJI da ostanu i zatvore mesecni kandle iznad zlatne MA. Ako se to desi, za ocekivati je da i NDX i BTC ako ne do kraja meseca a ono vec sledeceg budu iznad. Tu vec govorimo o + 30k, a uopste ne iskljucujem i manicnu fazu pred konacan slom.Drugim recima nov OTH🚀🚀
-Naravno za sada je jos rano sa sigurnoscu potvrditi ovaj scenario dok ne vidimo kako ce zatvoriti mesecni kandl.
Pozdrav drugari.Evo jedne razmisljancije povodom sadasnje situacije.Ovo raspetljavanje oko PI-a(vidi gore) je potrajalo bas poprilicno.Nisam pomislio da ce bas ovoliko da ga razvuku.Ali cini mi se da ima logike.Posebno kada postavim dugorocni chart ETH, koji cu ovog puta upotrebiti kao kristalnu kuglu.;) Elem, cini mi se da je ovo razvlacenje oko PI-a priprema, odnosno akumulacija za poslednji krug.Ono sto nas ceka je Buying climax. Ludilo u narednih nekoliko meseci.Prvo ce da iscede drenovinu iz shortova.Pri tome mislim na rast od bar 50%. SPX ocekujem iznad 6000.(ali o cenama cu drugi put). Rast ima da ide munjevito I sirokom linijom.Od kripta,Deonica,do zlata,srebra…Ima da bude ko na vasaru.Prasici ce da se okrecu I pevaljke ce da se kite sa papiricima.A onda nas ceka naplata racuna.:cool:Na ETH chartu vidimo jasno ocrtani Rising wedge, koji se lepo formira u okviru velikog kanala.Na kraju igranke nas ceka dno kanala.Recimo negde oko 400e.
Ovo je sve naravno u domenu pretpostavke i za eventualnu reklamaciju obratite se proizvodjacu (ovo sam trebao mikro slovima, al ajd)

-I na kraju bih dodao jednu teoriju zavere & jednu crnu slutnju

1.Kad konobar bude dosao na naplatu, svi ce da gledaju da to neko drugi plati, i svi ce se okrenuti ka FED-u. Veliki tata ce se kao malo neckati a onda ce reci. Ok, ali onda mora CBDC

2.bojim se da necemo imati novi OTH sa sledecim polovljenjem (ali to me nece spreciti za veliki shoping na dnu kanala).

P.S. Danas idem na put, pa cu za nekoliko dana da postavim koje price targete vidim I kada. Happy trading!!
ETH SCENARIO PADA.png
 
Izašao komplet iz XRP-a na 0,46 . Uvek je moglo i bolje da se pogodi, ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
Sada vrebam LTC na ispod 80$. Dobro bi bilo da padne bar na 75, ... ali videćemo.
Šta mislite o LTC-u ? Kada tačno je polovljenje i kada bi trebalo da skoči, malo pre ili malo posle polovljenja ?
Možda je neko ispratio ranije njegovo ponašanje ? Saj druže naš, pomagaj i ti ako si tu negde.
 
Izašao komplet iz XRP-a na 0,46 . Uvek je moglo i bolje da se pogodi, ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
Sada vrebam LTC na ispod 80$. Dobro bi bilo da padne bar na 75, ... ali videćemo.
Šta mislite o LTC-u ? Kada tačno je polovljenje i kada bi trebalo da skoči, malo pre ili malo posle polovljenja ?
Možda je neko ispratio ranije njegovo ponašanje ? Saj druže naš, pomagaj i ti ako si tu negde.
Pump uvek posle halvinga a drugog avgusta ove godine je halving
30e0d12d-1c86-45d6-8b71-949723021cf6.png
 
Izašao komplet iz XRP-a na 0,46 . Uvek je moglo i bolje da se pogodi, ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani.
Sada vrebam LTC na ispod 80$. Dobro bi bilo da padne bar na 75, ... ali videćemo.
Šta mislite o LTC-u ? Kada tačno je polovljenje i kada bi trebalo da skoči, malo pre ili malo posle polovljenja ?
Možda je neko ispratio ranije njegovo ponašanje ? Saj druže naš, pomagaj i ti ako si tu negde.
Nemoj samo on da te savetuje. To je kao da morbiusa pitas za savet. Samo u drugom pravcu. 😀
 
Saj ima onaj progress bar, nema tu šta mnogo da se pametuje. Samo ga pogledaj i sve će ti biti jasno.
 
:) eto mene cim neko pomene LTC.
Nekromancer u meni govori ti da kupis sada LTC po toj ceni , 5$ gore dole i nije neka cifra da bi se cenkao zar ne ? A tamo pred polovnjenje ga prodati za 120-135$.
Furijanac u meni ti pak kaze da se strpis jos godinu , godinu ipo dana , i prodati ga za 800-1500$ :)

Za sada po meni je najbolja investicija je staking. Igrao sam se sa simbolicnim ciframa zadnja tri meseca i imam pozitivan utisak. Sada skupljam "hrabrost" da povecam ulog.

Znate kako je - sat koji ne radi je dva puta dnevno tacan. Satovi koji zure ili kasne pa makar samo po 5 minuta nikada nisu tacni. Smatram da ne treba juriti za novinama , tj novim shitovima. Presipajuci iz shupljeg u prazno se stalno kaska za dogadjajima ili si uvek u raskoraku. Skupilo se neko iskustvo. proslog puta hrabrost je posustala. Za sledeci put sam "spreman" :)

Biti dosledan pa makar i gresio je po meni mnogo bolja osobina nego da zbog nedostatka vere posustanem. SAja u svakom slucaju treba podrzati bilo aktivan ili ne. Postovi su uvek odisali pozitivom, sadrzaj pun optimizma. u svakom slucaju uvek je mislio +++. Bio u pravu ili ne.

Posto mogu samo da nagadjam , verovatno je pod pritiskom izgubio veru u sebe i okrenuo se mracnoj strani. Ono sto me personalno zanima , a ne tice me se naravno, da li je prodao svoj stek ltc , kao sto je onomad sa drk_om i ispao iz igre. Predpostaljam da jeste.

Greske se prave to je normalno. bitno je da kada se greska napravi koji je sledeci korak.
Trgovao sam sa dashom sa nekom cifrom do 30tak komada , presipao iz supljeg u prazno, hvatao % faktor 4 ili 5 i u jednom momentu sam ispao. Eto posle 2 - 2,5 meseca pruzila se prilika da se vecina vrati :)

Kada pitamo za savet , mi u stvari trazimo podrsku za buduce , mozda sudbonosne postupke iako smo vec svesno ili podsvesno smo vec u glavi sami odlucili. Mada lezi i crv sumnje.
c'est la vie.

Ovaj tekst nikako da se ne shvati kao finansiski savet, niti po njemu delovati. Ovo je samo moj pogled na svet , koji je oformljen pomocu gomilu informacija sa svih strana koje su medjusobno povezane, a neke vala i nisu (tj mog tumacenja informacija), gde sam pomesao i babe i zabe.
1. Il si pukovnik il pokojni.
2. Orao se ne rani s musice.
3. Svi putevi vode u Rim.
 
Baš me interesuje šta će Powell reći u 19:30 za inflaciju i bankarsku krizu.
Najverovatnije isto sto prica vec sastancima unazad. Da nece odustati itd. Sto znaci povecanje za 0.25, sto opet znaci ocekivano, sto opet znaci malo oscilacija, sto opet znaci da ce vecina pricati da je sve priced in, sto znaci opet neki pumpic. Ili samo zele da to mislimo i urade suprotno pa bude dump. 😀 I na kraju sta god bude mene ce iznervirati jer kretanje kripta zavisi od baljezganja nekog tamo lika. Ako bude 0.5 a nece ga biti, tada bih ocekivao dump ali pitanje koliki i da li bi odmah bio i reversal jer to je kripto. Sve u svemu nervira me vec sada a sastanak nije ni poceo. 😀
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno