Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok je izmedju 38k i 48k ne kupujem i ne prodajem. Spremio sam buy/sell ordere ako napusti tu zonu. Jednostavna taktika kad ti je preostali budzet limitiran.
 
Kolege, sentiment je potonuo poprilicno manje vise svuda, a i ovde kod nas na forumu. Hajde da unesem malo živosti u diskusiju, moja ocekivanja su da ce naredna 3 meseca biti veliki hajp u kriptu. Sa trenutne cene 41,400 da li ćemo imati jos neki flash crash svima je jasno da niko ne moze sa sigurnošću da predvidi ali napad na prethodni ATH je izvestan.
Iako chart pokazuje ozbiljan bear flag, suvise je ocigledan i dosta njih na twitteru poziva na bear flag, vecina jednostavno nikada nije u pravu. Verujem da ogromna vecina nas nece iskoristiti na pravi nacin naredne mesece, ali dobro svaki + je bolje nego makar i mali -.
Iskreno se nadam da su bolji dani/nedelje/meseci ispred nas, sve je spremno kao zapeta puska, čeka se samo varnica a ubedjen sam da jedna uskoro dolazi. Perfect storm je tu, sad nam samo fali to "nešto".
Btc short term 48k.
Srećno!
Iskreno, slazem se s tobom. Slazem se ne zato sto sam optimista vec zato sto mi wve govori da ciklus nije zavrsen. Apsolutno se slazem da se ceka "nesto". Ne znam sta ali nesto mora da pokrene masineriju. Elon je zaustavio sjajan bull, moguce je da ce ponovo i da ga pokrene kad mu bude odgovaralo. Krupni igraci svi drze novcice u rukama i ne prodaju, jasno je da nismo u bear-u.
 
Znači ako padne ispod 38k onda kupuješ, a ako skoči iznad 48k onda prodaješ ? Naravno stepenasto ?

Da da, nisu mi ove cene interesantne za dokupljivanje jer sam kupovao i na nizim cenama a nisam prodao nista osim veceg dela SOLa pocetkom meseca.
Nadam se da cemo pre ponovo testirati 48k nego pasti ispod 38k ali ko jos moze da garantuje bilo sta pa mi je pametnije da ne srljam.

Kakav je tvoj plan? Ti si otprilike pri ovim cenama uleteo sa onim jacim ulogom.
 
Kakav je tvoj plan? Ti si otprilike pri ovim cenama uleteo sa onim jacim ulogom.
Moj plan je da konstantno dokupljujem razne altove i samo čekam.
Za sada ništa ne prodajem dok ne bude na novi ATH.
Tada ću izvući nešto profita zbog nekih nekretnina, a ostatak čeka 3xATH uz još dokupljivanja.
Ja čvrsto verujem u kripto i njegovu svetlu budućnost. Samo treba biti strpljiv.

Da imam sada keša i to bih spucao u koine i čekao.
Ako još malo padne, neka, podići će se kasnije, ali bi mi bilo žao da mi voz ode na ATH a ja da ga gledam kako odlazi.
Možda nije neko pametno razmišljanje, ali to je moja logika.
 
Taproot na nabio 75%, signal je lock-ovan! Za 15 dana je aktivacija.
Mislim da to nisam napisao i za MW vazi isto, treba 15 dana za aktivaciju posle.
 
Mislim da smo sa ovim skokom potrvdili "Higher Low"

Ako probijemo 48K onda je to zaista jak pokazatelj da se trend okrenuo ili okrece ..
Kako s ovo napisao odosmo ispod 40k ponovo...

Potvrdili smo "omu stvar od ovce"...

Dugorocni oprimista ostajem, a krtkorocno cekam sledecu platu..
 
Da li je ovo forum? Jeste.
Sta se radi na forumu? Pise se.
Da li sam nekoga vredjao? Nisam.
Posle duze vremena odlucim da nesto napisem i u roku od 1. minute stize poznati sarkazam neseg Super Moderatora. Pa super, sta drugo reci.

Sta vas je to toliko pogodilo?
Dakle, na nivou od 50k covek kaze da ce cekati 30k. 99% komentara mu se smeje... Sta se desilo posle njegovog pisanja? Da isao je BTC jos gore, i pao je na 35k. Nije pogodio dno? Nije. Ko od nas jeste?
Covek je dobro predvideo. Nije pogodio u milimetar, ali je sustinu pogodio, svidelo se to nama/vama ili ne. To su cinjenice.


@[SAJ]berKurajber
On i sada da udje, napravio je plus. Da ne pisem nista vise...

Vise vas necu smarati svojim komentarima.
Sve najbolje!
 
Vise vas necu smarati svojim komentarima.
Sve najbolje!
Ma hajde bre druže, tu smo da se družimo i pomažemo. ne primaj se na bezazlene komentare.
Dobrodošao si i ti i svaki dobronameran član. Ne moramoo se svi slagati, ali ne treba ni da se durimo.
Malo prepucavanja ignoriši. Niko ništa loše ne misli. Teško je ovo sve gledati kada nema rasta.
 
Nije doktor, pre ce biti pacijent. Koje cinjenice spominjes, malo je suprotno bilo od onoga sto ti pricas kolega Breitner.
Da ti dokazem, ako zelis? Evo..

Pogledaj njegov post u temi Diskusija o cenama broj 42634, zatim moj pod brojem 42644 i njegov odgovoru sledecem postu.
Zatim pogledaj BTC chart, pogledaj cenu koja je bila 14.08.2021. kada su pisani prethodni postovi, cenu koja je bila 2 meseca kasnije i koja je sada. On svojih 30k ne doceka, vecina nas novi ath jeste, a posle vrha ide ponor, uvek bilo.
 
Da li je ovo forum? Jeste.
Sta se radi na forumu? Pise se.
Da li sam nekoga vredjao? Nisam.
Posle duze vremena odlucim da nesto napisem i u roku od 1. minute stize poznati sarkazam neseg Super Moderatora. Pa super, sta drugo reci.

Sta vas je to toliko pogodilo?
Dakle, na nivou od 50k covek kaze da ce cekati 30k. 99% komentara mu se smeje... Sta se desilo posle njegovog pisanja? Da isao je BTC jos gore, i pao je na 35k. Nije pogodio dno? Nije. Ko od nas jeste?
Covek je dobro predvideo. Nije pogodio u milimetar, ali je sustinu pogodio, svidelo se to nama/vama ili ne. To su cinjenice.


@[SAJ]berKurajber
On i sada da udje, napravio je plus. Da ne pisem nista vise...

Vise vas necu smarati svojim komentarima.
Sve najbolje!
Druze, jel te tanga zulja, sta ti je, opusti se. Ovo jeste ozbiljan forum i ozbiljna tema, ali se ljudi pomalo i nasale... Ja njegova predvidjanja nisam ispratio, ali je bio blizu ako je tako kao sto kazes i nadam se da je to umeo da naplati. U svakom slucaju opusti se i uzivaj.
 
Ako i sutra nastavi da ovako lepo raste, kompletirano je desno rame i možemo najzad do targeta. Očekivao sam rally još od februara, ali nikako da krene.

Jebiga, sve u vodu. Pauel objavio da će FED dizati kametne stope po 0,5% na svakom redovnom sastanku, ne 0,25% kako su ranije najavljivali. Ovo je mnogo agresivnije, FED pokušava da ubrza dolazak recesije, kako bi manjak potražnje suzbio inflaciju. Dolar indeks (DXY, "diksi") raste, što suzbija druge valute, akcije, kripto i zlato. Koilko je evro slab, neću moći to da iskoristim.

Sve analize koje sam pratio su polazile od toga da će kamatne stope rasti polako. Ako je FED stvarno rešio da pritisne kočnicu, ništa ih ne sprečava da podižu kamatne stope još brže.
 
Da li je ovo forum? Jeste.
Sta se radi na forumu? Pise se.
Da li sam nekoga vredjao? Nisam.
Posle duze vremena odlucim da nesto napisem i u roku od 1. minute stize poznati sarkazam neseg Super Moderatora. Pa super, sta drugo reci.

Sta vas je to toliko pogodilo?
Dakle, na nivou od 50k covek kaze da ce cekati 30k. 99% komentara mu se smeje... Sta se desilo posle njegovog pisanja? Da isao je BTC jos gore, i pao je na 35k. Nije pogodio dno? Nije. Ko od nas jeste?
Covek je dobro predvideo. Nije pogodio u milimetar, ali je sustinu pogodio, svidelo se to nama/vama ili ne. To su cinjenice.


@[SAJ]berKurajber
On i sada da udje, napravio je plus. Da ne pisem nista vise...

Vise vas necu smarati svojim komentarima.
Sve najbolje!


Odprilike btc 40k.
On: idemo na 30k.
Btc u roku od 2 sata 44k
Btc u roku od par dana 50k.
On: Mrtva macka jludi idemo na 30k
Btc sutradan 55 k
On: to je to gotovo je
Btc probije ATH
on : realno je 30 k
Btc 69k...
nakon toga btc na 33gde se zadrzao manje od jednog dana.



Kacio sam grafik sa njegovim komentarima . Kako napise da idemo na 30k btc skoci za 10-15% i tako jedno 5 puta.
Prelistaj topic i nacices.

Pisi slobodno na forumu, ali ocekuj kad napises za takvog nekog da je doktor za sve ucesnika foruma, uvek sledi odgovor. Jednostavno tako je na forumu i van njega odnosno svuda.
 
Poslednja izmena:
Nije problem ni što je lupetao, a jeste žestoko lupetao. Nema taj pojma ni o životu, a kamoli o kriptu. Problem je bio kako je pisao, nadmeno, potcenjivački, agresivno, dečije.

Evo sada se podsećam tih pisanja i osećam žešći anemozitet prema njemu.

Niko pri zdravoj pameti ne može ništa lepo da napiše o njemu, možda samo njegov dupli nalog.
 
Jesam i ja, svi smo u nekom momentu. Mislim da je za njega weasel rekao da je ubedljivo najblokiraniji član foruma.

Kada su prestale reakcije i kada je video da džabe troluje prestale su priče dok ovaj sad član nije rekao da je doktor. :)

Odoh i njega preventivno da bloknem, za slučaj da je dupli nalog.
 
Kupuje li ko sto godj? Uleteo u ADA i Matic pa cemo videti. Mame me RUNE i SOL......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno