Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postoji ciklus od 8064 blokova. Pool-ovi koji signilaziraju taproot i MW moraju resiti 75% ili 6048 blokova da bi aktivacija uspela. Tih 8064 blokova je oko 14 dana vremenski. Taproot su krenuli malo ranije da signaliziraju i u ovom krugu ce biti aktiviran (za 7 dana i 10h). Za MW ne postoje matematicke sanse u ovom krugu tako da se ce ceka sledeci.
Ovo je 11-ti krug za taproot i 4-ti za MW i trenutno su na 91% i 83%. Litecoin pool se jos igra s mw trenutno.
Tako daaaa... Za 21 dan ocekujemo aktivaciju MW.
 
Postoji ciklus od 8064 blokova. Pool-ovi koji signilaziraju taproot i MW moraju resiti 75% ili 6048 blokova da bi aktivacija uspela. Tih 8064 blokova je oko 14 dana vremenski. Taproot su krenuli malo ranije da signaliziraju i u ovom krugu ce biti aktiviran (za 7 dana i 10h). Za MW ne postoje matematicke sanse u ovom krugu tako da se ce ceka sledeci.
Ovo je 11-ti krug za taproot i 4-ti za MW i trenutno su na 91% i 83%. Litecoin pool se jos igra s mw trenutno.
Tako daaaa... Za 21 dan ocekujemo aktivaciju MW.
Ondaaa buy the rumors sell the news? 👌💪
 
A krastavac sad, vidis da je ludo vreme doslo. Vise ne znas ni hoce li cena uopste krenuti gore.
Pred samu aktivaciju segwita cena je opalila 3x gore za par dana npr i nastavilo je da skace i kasnije. Skocice i sada ali termin je ocajan pa je pitanje samo koliko ce. Nisam uopste zadovoljan dosadasnjim tokom situacije ali aj, mozda se malo izvuce na kraju.
 
Ovo kao da su Jorgovanku Tabakovic postavili da odrzava cenu.
Uskoro ce se pomerati samo druga decimala :)
 
Nekako mi se cini da je ovo buducnost kretanja cene. Vrlo male oscilacije gore-dole.
 
Nekako mi se cini da je ovo buducnost kretanja cene. Vrlo male oscilacije gore-dole.

Tako se mislilo i prosli put, svima dosadilo, BTC prozvali stable coin na 6k.
Pa pogledaj sta je uradio nakon te uspavanke.

Treba vremena da se otresu weak hands koji drze coine na mjenjacnicama i da se u prihvati 30-40k kao "new normal" za vrijednosti BTCa.
 
Nekako mi se cini da je ovo buducnost kretanja cene. Vrlo male oscilacije gore-dole.
Nikako ne nasedati na tu ideju. Dugorocno gledano mi smo i dalje u prvoj fazi kripta. Daleko je sve uznapresovali za 10 godina, kao i cena na kraju krajeva ali nemoj misliti da je tu kraj. Cuvajte novcice kao oci u glavi, vredece svaki kao bubreg! Mi smo i dalje samo 1% ljudi koji su usli u pricu i imamo u rukama ne bas tako mali procenat novcica. Kitovi i intitucije su uzele vecinu ali poenta je da se nama izbiju novcici po sto nizoj ceni.
Pre 10 godina BTC je bio 10$ i skocio je 4000x za ovo vreme. Gledajte u buducnost i samo atrpljivo, pogotovu vi mladji. Za 10 godina ovo sto sad imate moze da vam bude gamechanger u zivotu.
 
Цене Ауроре (AOA) се разликују за 15% на две мењачнице са највећим обимом, док неко ко је докон не направи скрипту за изједначење.
 
Цене Ауроре (AOA) се разликују за 15% на две мењачнице са највећим обимом, док неко ко је докон не направи скрипту за изједначење.
Imaš takvih arbitrage botova i free, ali ne vredi ako je volume mali. Minus je zagarantovan
 
@Zlatan & @[SAJ]ber Kurajber

Lepo zborite, ali bojim se da nam nece dati da cekamo 10 godina ovi naoruzani po svetu.
 
Ako ne prodas novcice za smesne pare ne moze ti niko nista. Realno, sam sebi si neprijatelj.
Niste kupili akcije Apple-a, MS-a, Tesle ili Amazona ali usli ste u kripto. Neko je usao ranije, neko kasnije ali i dalje ste u 1%. Budite ponosni na to.

Obratite paznju malo na LTC, lagano mrda na gore.
 
Au kakav smor vise :) Nikome se ni na forumu ne pise haha. Da ne bude ono da mi lagano presklocimo ovu godinu pa opet cekamo kraj godine a?
 
Eto sada vidimo na koju je stranu krenuo. Na dole nekoliko procenata.
Na zapadu je još uvek produženi vikend zbog praznika.
Videćemo sutra šta nam donose radni dani.
 
Nema ništa znimljivo, kripto cap samo još jednom proverava ovaj support.

Capture.JPG

Šta će biti, određuje berza. Tu izgleda da se formira jako lep reverse head & shoulders, dok dumb money indikatori pokazuju fear veći nego pri invaziji Ukrajine, čak i pri pojavi korone. Ovo sve sugeriše veliki skok, verovatno već ove nedelje. Oprez, jer ukoliko se na kraju ispostavi da je prethodni skok bio samo bear market rally i mi ne kompletiramo desno rame već nastavimo niže, pad bi mogao da bude stvarno brutalan. Dajem vrlo male šanse da se tako nešto i desi, prinosi na tresuries ispod godinu dana su još uvek jako niski, ali u ovolikom balonu ko će ga znati, ne treba velika igla ovo da probuši.

Capture2.JPG
 
$GMT danas lep pump napravio (~40%), novi ATH.

GMT-asics-Vest18april2022-02.png


Oko 37M$ (u BNB-u) stake-ovano za mint ASICS NFT patike, 180k učesnika.


Ceo dan skalpiram $GMT sa po 1-2% profita umesto da pročitam neku njihovu najavu/vest i holdam ceo dan. Početnik! :LOL:

Ah da, Binance Solana wallet adresa:

 
Morbius zvani gledam Alesio Rastanija na YT i sve prepričavam kao svoje analize.
Ma nema veze, meni ne smeta, jer ionako ne gledam Alesia, pa ovako iz druge ruke nešto čujem.
Znam da Morbius gleda više njih, pa izabere ono što mu je realno, pa prenese nama.
Ne bi bilo loše da navede i izvor, ali može i ovako, ne smeta.
Bolje da se piše nešto konstruktivno, makar i tuđe mišljenje, nego da pišemo van teme.
 

Доста ме занима шта је ово, шушка се да има везе са пејпалом. Само да није везано за оно "carbon negative" у 2022ој.
 
Šta će biti, određuje berza. Tu izgleda da se formira jako lep reverse head & shoulders, dok dumb money indikatori pokazuju fear veći nego pri invaziji Ukrajine, čak i pri pojavi korone. Ovo sve sugeriše veliki skok, verovatno već ove nedelje. Oprez, jer ukoliko se na kraju ispostavi da je prethodni skok bio samo bear market rally i mi ne kompletiramo desno rame već nastavimo niže, pad bi mogao da bude stvarno brutalan. Dajem vrlo male šanse da se tako nešto i desi, prinosi na tresuries ispod godinu dana su još uvek jako niski, ali u ovolikom balonu ko će ga znati, ne treba velika igla ovo da probuši.

Ako i sutra nastavi da ovako lepo raste, kompletirano je desno rame i možemo najzad do targeta. Očekivao sam rally još od februara, ali nikako da krene. Krajnje mu je vreme, jer se konačno budi i prinos na jednomesečnu obveznicu, vidi mu ovaj vikend gap, kad krene može da gazi ko ludo. Kad ovo prebaci 2%, vreme je polako za bežaniju.

screenshot.png

I gledam Rastanija, dobar trejder. Ne znam šta se očekuje od mene, da ne pratim nikoga i sve da znam? Ima takvih sajeva ovde dovoljno.
 
Kolege, sentiment je potonuo poprilicno manje vise svuda, a i ovde kod nas na forumu. Hajde da unesem malo živosti u diskusiju, moja ocekivanja su da ce naredna 3 meseca biti veliki hajp u kriptu. Sa trenutne cene 41,400 da li ćemo imati jos neki flash crash svima je jasno da niko ne moze sa sigurnošću da predvidi ali napad na prethodni ATH je izvestan.
Iako chart pokazuje ozbiljan bear flag, suvise je ocigledan i dosta njih na twitteru poziva na bear flag, vecina jednostavno nikada nije u pravu. Verujem da ogromna vecina nas nece iskoristiti na pravi nacin naredne mesece, ali dobro svaki + je bolje nego makar i mali -.
Iskreno se nadam da su bolji dani/nedelje/meseci ispred nas, sve je spremno kao zapeta puska, čeka se samo varnica a ubedjen sam da jedna uskoro dolazi. Perfect storm je tu, sad nam samo fali to "nešto".
Btc short term 48k.
Srećno!
 
Bice jos bolje onog trenutka kada cijene valuta popadaju za nekih 10-15%, i kada udje svjezeg kesa, onog trenutka ce krenuti na gore, sve ostalo se vrti u jedno te isto mjesto i prebacaj sa jednog na drugi coin, barem kod vecine.

Pad, ulaz sa vecom svotom novca i da udje u igru sto vise l judi, cijene gore, do tad, samo ce se mijenjati zadnja cifra od 0-9.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno