Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Matic i Avax dobra cena za ulaz ko merka, DOT takodje, mada moze jos malo da se spusti, dolar dva, al svakako moze i stepenasto. To su moji pikovi za danas. ETH jos uvek visok, Solana moze jos dole.
 
ETH se muški odupire padu... dokle videćemo ??
 
Ако тако гледамо, и бтц се заустави овде негде, да ли смо онда направили и higher low?
🚀

Da, i ja navijam za raketu, 40k i higher low je bitan, inace ode opet mast u propast.
Ohrabrujuce je da smo vec god dana u bear-u, tako da nebi trebalo jos dugo da traje 🤞

Morao sam koristiti google translate 🤣
Bez uvrede.
 
Optimizam je jos uvek jak da ce ovo ide gore. Ne izgleda dobro za sada. Morace kako izgleda da testira opet 35 pa i 32k. Cim napisem nesto ono ode suprotno. Voleo bi da je i ovaj put tako :)
 
Videcemo jos kako ce se stvari odvijati, daleko smo od 48K s kojih smo potonuli.
Za to vreme MW je prakticno spreman na LTC-u... ViaBTC i litecoinpool su uspesno testirali MW, cekaju finalnu verziju pa da zavrte za stalno, binance se prikljucio. To je bukvalno 90% snage.
Valjda cemo konacno i to da docekamo, razvlaci se od sredine prosle gosine. Jos kad bi i BTC malo krenuo... :unsure:
 
Taproot ce izgleda biti aktiviran u ovom krugu. MW ce u sledecem po svemu sudeci. Presao je 75% ali za ovaj krug je kasno.
 
Koliko vidim , nalazimo se u trading ranzi izmedju 100 & 200 PI. Ujedno kao potpora je i godisnji

Samo da podsetim .I pored svih ratova i apokalipsi ;) i dalje se nista znacajno ne desava za hodlere.U fazi smo akumulacije izmedju 100 & 200 PI .

Mali Update. I dalje nema znacajnijih pomaka. Pogledajmo sad prekrasnu simfoniju FIBB-a :love:.Ovde postavljam 2x 50% Fibb na mesecnom chartu(ocistio sam ostale levele radi boljeg pregleda) Jedan je projektovan od prvobitnog dna (oko 5k) do najviseg vrha. On nam predstavlja odlican support(36.423) ispod kojeg jos nijedan mesecni candle nije zatvorio.Sa druge strane, sam projektovao 50% fibb od prethodnog dna(oko 30k) do najviseg vrha . Kao sto vidimo on nam predstavlja otpor(48.916) i nijedan mesecni candle nije zatvorio iznad tog nivoa.Sustinski, ocigledno da cemo sledece FED hike docekati u pomenutoj trading ranzi.Ujedno vidimo i da MA 21 na mesecnom nivou nije probijen i da je usao u pomenutu ranzu(plava MA). E sad, ne bi me cudilo da neki dnevni candle probije MA21, tek malo da istrese boraniju iz gaca.Vidimo da se na mesecnom nivou LL 2 puta nasao ispod FIBB supporta.Budite spremni na takvu mogucnost.
 

Prilozi

  • 2 FIBB.png
    2 FIBB.png
    312.6 KB · Pregleda: 117
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno