Šta je novo?

BlackCoin [BC] (PoS)

Odlicno. Samo treba videti kada se istresti. Da li cekati 20k ili izvrnuti novcanik odmah :)
 
Posto nemam vremena da obrazlozim svoj probelm sa mrtvim mintpal-om treba mi jedan brz odgovor.

Jel mogu BC iz walleta da posaljem na adresu sa koje je stigao u wallet sa Mintpal-a jer ne mogu da pristupim pomenutom mrtvom mintalu da bi video adresu za BC?
 
Ja ne bih izvodio takve akcije.

Adresa na koju saljes na MP,i adresa sa koje si dobio coine od njih su dva razlicita pojma....bolje ne pokusavaj...
 
Izgleda da ce da dobije jos jednu nulu. Ko je davno izasao iz njega najbolje je prosao.
 
bio je solidan pump pre 10-ak dana, mogao je lepo da se istrese stek.
 
krastavac,tak'o vreme doslo. Bukvalno svi altcoini idu u bunar. Ne znam zasto,ali za BC sam stvarno u tripu da ce da bude nesto od njega. Mislim,kad pogledas sve altcoine,ili da kazemo "shitcoine" :D,bukvalno ima dva,tri za koje mozes da kazes da imaju neku buducnost...svi su ili klasicne ,dan-dva-pump prevare,ili kao imaju neku pricu pa se ispostavi da su dan-dva pump prevare.... :D

BC stvarno ima ozbiljan tim u pozadini,i stvarno deluju ozbiljno,samo mi se ne svidja taj njihov fazon "imamo razvoj,imamo sve,ne moramo da forsiramo marketing,imamo bas gotivan proizvod,ljudi ce to da prepoznaju..."

Ono,i Nokia je bila u tom fazonu,pa im nesto i nije prosla ta prica bas kako su se nadali...;)
 
Verujem jedino u BC od svih altcoina. samo valja docekati cenu od recimo 0.10 za btc :)
 
Nacekaces se.... :d
 
krastavac,tak'o vreme doslo. Bukvalno svi altcoini idu u bunar. Ne znam zasto,ali za BC sam stvarno u tripu da ce da bude nesto od njega. Mislim,kad pogledas sve altcoine,ili da kazemo "shitcoine" :D,bukvalno ima dva,tri za koje mozes da kazes da imaju neku buducnost...svi su ili klasicne ,dan-dva-pump prevare,ili kao imaju neku pricu pa se ispostavi da su dan-dva pump prevare.... :D

BC stvarno ima ozbiljan tim u pozadini,i stvarno deluju ozbiljno,samo mi se ne svidja taj njihov fazon "imamo razvoj,imamo sve,ne moramo da forsiramo marketing,imamo bas gotivan proizvod,ljudi ce to da prepoznaju..."

Ono,i Nokia je bila u tom fazonu,pa im nesto i nije prosla ta prica bas kako su se nadali...;)

E to si dobro sročio oko marketinga. Marketinška agresivnost je "skoro sve" uz dobar proizvod što pali u današnjem svetu, oni to ne kapiraju. I samo gube bazu vernih poklonika, a moglo bi od toga biti nešto kvalitetno. Nažalost, može da bude i kasno dok trava na raste za našeg magarca.
 
I ja sam jedan od onih koji najviše veruju u BC od svih altcoina. :)

I iskreno da vam kažem, ne brinem se uopšte...koliki sam optimista. Kad sam ga prodao na 1400 sat i nisam čekao bar ovoliko, koliko je sada, a o onih 0,0009 i da ne pričam, sada ga neću prodavati sigurno, pa šta bude.

A biće od njega nešto, kad tad. Do Nove godine najkasnije...moja prognoza. :)
 
Poslednja izmena:
Ovog zombija moze spasiti samo jedna stvar-povratak Iconica. Ja sam se istovario cim je covek otisao i pokazalo se kao odlican potez.

Svidjao se lik nekome ili ne, cinjenica je da bez njega ovog novcica-nema.
 
Nažalost ispada da džabe inovacije i hrpa promo aktivnosti na dnevnom nivou.
BC je pa-pa čini se.
 
Baš su odlučili da spuste sve shit, tj. altcoin-e.

bc.jpg
 
Poslednja izmena:
Excellent :d
 
Lepo je skočio danas al može da ode dosta nadole. Ja prodao po 12500 uz finu zaradu, da se ne kajem posle, ako se vrati opet negde 8000.

Jako dugo je bio stabilan, ali volume pokazuje dosta malo interesovanje u zadnje vreme.
 
Kakva se sve muvanja desavaju u poslednje vreme,volume i nije neki pokazatelj...
 
Kakva se sve muvanja desavaju u poslednje vreme,volume i nije neki pokazatelj...

posle par meseci cekanja da se vrati jer sam se zeznuo vise puta s njim pa i zadnji put :mad: ,krenuo da trgujem na oko 35k zaradio nekih 20 posto ali se za**** jer mi zadnja kupovina bila takoreci u piku na 39.5k satosija jer sam mislio da ce da se vrati opet gore preko 43k u drugom naletu...tada sam se zareko da necu da prodam ispod 40k pa da me ubije neko :D
prodjose meseci i sve ode u qrc digo ruke od njega i reko da se zezam malo ....prodam na 13499 pa kupim na 11700 i tako dva puta zaradim opet jos 20 posto vise bc-a ...ostavim ponudu jutros na 9k i legnem da spavam....sanjao sam da je bc skocio na 0.00335000 :lupko:u snu sam se drao i psovao kakva sam ****** i razbudio i zenu i decu :wall:....dotrcim do kompa ono 0.00012772 :banana: reko dobro je nisam se za**** ko prosli put kad sam imao 29k bc pa prodao pred onaj legendarni skok :exploder:
 
posle par meseci cekanja da se vrati jer sam se zeznuo vise puta s njim pa i zadnji put :mad: ,krenuo da trgujem na oko 35k zaradio nekih 20 posto ali se za**** jer mi zadnja kupovina bila takoreci u piku na 39.5k satosija jer sam mislio da ce da se vrati opet gore preko 43k u drugom naletu...tada sam se zareko da necu da prodam ispod 40k pa da me ubije neko :D
prodjose meseci i sve ode u qrc digo ruke od njega i reko da se zezam malo ....prodam na 13499 pa kupim na 11700 i tako dva puta zaradim opet jos 20 posto vise bc-a ...ostavim ponudu jutros na 9k i legnem da spavam....sanjao sam da je bc skocio na 0.00335000 :lupko:u snu sam se drao i psovao kakva sam ****** i razbudio i zenu i decu :wall:....dotrcim do kompa ono 0.00012772 :banana: reko dobro je nisam se za**** ko prosli put kad sam imao 29k bc pa prodao pred onaj legendarni skok :exploder:

Taj san će ti se sigurno ostvariti. Ali kada tačno, to ne mogu da ti preciziram. :)

Ja sam prodao 34k komada pred najveći skok i sad ga čekam da se minimum vrati na vrednost sa najvećeg skoka...ne prodajem pre, pa šta bude...a nešto mora da bude. :D
 
Taj san će ti se sigurno ostvariti. Ali kada tačno, to ne mogu da ti preciziram. :)

Ja sam prodao 34k komada pred najveći skok i sad ga čekam da se minimum vrati na vrednost sa najvećeg skoka...ne prodajem pre, pa šta bude...a nešto mora da bude. :D

imao sam viziju za :exploder: sad ostaje samo da se :Klanjanje da bude sto pre i da bude tacna bar upola :)
 
Javlja se opet onaj papan Iconic Expert na twitter-u...

e5038656a3c87ee3cd2fee4080feac1b.jpg
 
Nazad
Vrh Dno