Šta je novo?

BlackCoin [BC] (PoS)

Prošla sezona godišnjih i ljudi se vraćaju u toplinu doma :) Obim raste pa će biti sigurno i velikih pumpova tipa doge...
 
Za sad lijepo izgleda :)

Last Price
0.00015600

24 Hr Volume
78.359 BTC

Nesto mi govori da cemo mozda ovih dana osjetiti leptirice u stomaku :D
 
Mintpal:
We are experiencing issues with the node that #blackcoin resides on. Deposits and withdrawals are temporarily suspended. Funds are safe.
 
jel kopa neko jos uvek ovo ... i koliko daje po scrypt 1000kh/s dnevno ili koji vec algoritam koristite ?
 
Postoji multipool/ovi (nadji na btctalku blackoin-a) gde se kopaju drugi algoritmi a isplata je u BC pa tako ispada kao da ga direktno kopaš...;)

pitam dali neko kopa konkretno blackcoinpool-u i kolika je zarada
 
Zna li neko zasto je bc stalno u padu?
 
Dva meseca bez posta, a bio je nekad cudo. :d

Stvarno istina,ja bio izaso iz njega pre poslednjeg skoka na nesto ispod 11k satosija,kupio bio po 9,sad usao na 7400 nesto sitno a postavljeni su orderi od 5550 pa nanize sve do 2500satosija,verujem u njega i planiram da se obezbedim dok je jeftino
 
Stvarno istina,ja bio izaso iz njega pre poslednjeg skoka na nesto ispod 11k satosija,kupio bio po 9,sad usao na 7400 nesto sitno a postavljeni su orderi od 5550 pa nanize sve do 2500satosija,verujem u njega i planiram da se obezbedim dok je jeftino
le3p skok bc-a samo sto majmuni sa cryptsija kasne sa prosledjivanjem novcica iz mog walleta vec 12 sati
i ne odazivaju se da rese problem....


Untitled.jpg
 
Jutros ripple sa 0.000089 pao na 0.000061, ali zato black coin sa 0.000062 skocio na 0.000093 :)
 
@pmfrulez

Jos da im zahvalis sto je kasnio depozit.

ma daj nek stigne vec jednom da ga se resim ...prosecna kupovina mi je 0.00006117 sto je ekstra ...ali posle svakog skoka ovakvog tipa balon se izduva kao sto se i pokazalo u par slucajeva unazad....
 
sve vise i vise me nerviraju...gledaj gde ode a majmuni iz supporta ne odgovaraju od sinoc
 
This wallet is currently in maintenance...???
thanks for abusing your customers using their money...thank you very much....

moja poslednja suportu....:mad:
 
Nazad
Vrh Dno