Šta je novo?

Bioshock (PC)

Nikako da nateram sebe da nastavim da igram... Znam da ce me iza sledeceg coska ceka ista druzina all look-alike slicera. Stigao sam do onog skupljanja pcela, i sta-ti-ja-znam-sad za pokojnu botanicarku. Ali ne vuce me dalje... Koliko god to *****ski i paradoksalno zvucalo, radije ukljucim onaj tupavi Jericho... bedak
 
Ovo je jedna od retkih SP igra koja me je odvojila od multi playera, i presao sam je celu i extra je, i mozda je obrnem ponovo kada ne budem imao net :D , a posto sam na sbb-u to moze da bude bilo kada :p
 
@Markosmi,

Tacno tako, sto se grafike tice bez premca je, ali radnja bas kod tih pcela jednostavno nestaje, ja sam presao i te pcele i sada je nekakvo pozoriste, ali vise dosadno ides levo desno, po hodnicima, smorise ga, kako toliko ne znaju da naprave igru koja dobro izgleda i ujedno je zanimljiva do kraja, mnogo su bre glupi ti Ameri! A, i nervira me taj holivudski pristup, negativac od pocetka do kraja te prati, i ides ka njemu, gluposti, svaka cast za grafiku, fiziku i ostalo, ali za stvarno dobru igru, mora da se osmisli radnja koja ce da te zainteresuje do samog kraja, a ne do 50% igre, i onda lepo mozes da je uninstaliras, jos zamislite ove na zapadu sto daju po 40-50 eura za ove igre, ne isplati se.
 
Poslednja izmena:
@Markosmi,

Tacno tako, sto se grafike tice bez premca je, ali radnja bas kod tih pcela jednostavno nestaje, ja sam presao i te pcele i sada je nekakvo pozoriste, ali vise dosadno ides levo desno, po hodnicima, smorise ga, kako toliko ne znaju da naprave igru koja dobro izgleda i ujedno je zanimljiva do kraja, mnogo su bre glupi ti Ameri! A, i nervira me taj holivudski pristup, negativac od pocetka do kraja te prati, i ides ka njemu, gluposti, svaka cast za grafiku, fiziku i ostalo, ali za stvarno dobru igru, mora da se osmisli radnja koja ce da te zainteresuje do samog kraja, a ne do 50% igre, i onda lepo mozes da je uninstaliras, jos zamiliste ove na zapadu sto daju po 40-50 eura za ove igre, ne isplati se.

pa to pozoriste je jedan od najboljih delova, tj jedan od najludjih, ubijas ljude i pravis skulpturu od njihovih slika...Vi ljudi ili nemate maste ili ste androidi majke mi :D
 
@gx-x, tek sam poceo to pozoriste, i sad' mi pokvari dozivljaj, jer si mi rekao sta sledi, za sada sam jos uvek u fazi kada onaj prikan palamudi, i slikao sam pijanistu koji je eksplodirao, i dotle je bogami dosadno ovo pozoriste, za te skulpture eto cuo sam sada od tebe. :whip:

Utisak opsti je da su ga utupili definitivno do pola igre ok, mada su ono amerski fazoni, taman dodjes do necega ono prc, 'ajde Jovo nanovo, taman... ono kao neki zajeb, taman, itd..., vau, originalni su svaka cast.
 
pa to pozoriste je jedan od najboljih delova, tj jedan od najludjih, ubijas ljude i pravis skulpturu od njihovih slika...Vi ljudi ili nemate maste ili ste androidi majke mi :D


Poceo sam ponovo da igram, olistao drvece, i sad, ako mi to pozoriste ne bude zanimljivo, ti, da, da, bas ti gx-x ima da ovom androidu platis pivo!
 
Poslednja izmena:
@Flight: to nije ni 1.4 igre de si ti sad ! :) Sorry na kvarenju dozivljaja :(

@Markosmi:

Uf dobro je, ne moram da ti kupim dzip-dzip :D Na pivo si dobrodosao uvek ! :wave:
 
Poslednja izmena:
@Flight: to nije ni 1.4 igre de si ti sad ! :) Sorry na kvarenju dozivljaja :(

@Markosmi:

Uf dobro je, ne moram da ti kupim dzip-dzip :D Na pivo si dobrodosao uvek ! :wave:

e do krasnog, mislio sam da je uskoro kraj.nije losa igra, ali po meni to je daleko od igre godine i ocene 9.5
 
I dobro, kako se ubija big daddy? Jer, stigao sam do prvog i posle nekoliko pokusaja shvatio sam da nemam apsolutno nikakve sanse. Imam onaj stunning plazmid i telekinezu.
 
I dobro, kako se ubija big daddy? Jer, stigao sam do prvog i posle nekoliko pokusaja shvatio sam da nemam apsolutno nikakve sanse. Imam onaj stunning plazmid i telekinezu.

Najefikasnije ces ga patosirati ako ga shokiras strujom, pa dok je onako ukocen ospes rafal sa "armor pirsing"municijom...
Naravno ,uvek mozes da se presaltas na "laksi"nivo pa da mu pokazes ko je gazda:D.
 
@Markosmi:
Uf dobro je, ne moram da ti kupim dzip-dzip :D Na pivo si dobrodosao uvek ! :wave:


Evo kacim slike na "Umetnicko delo" i osim sto je bas bolestan trip, nije me razdusevio! 'ocu pivo! Ja biram kad, ti biras gde! ,)
 
Stvar je u tome da nemam takvu municiju, imam samo obican shoutgun i to nekih >10 metaka i imam obicnu masinku i nesto personalized sto ne znam ni kakva je to municija... ne prelazi mi se da nizi nivo... stvar je u tome sto je njemu nemoguce pobeci, znaci stvarno nemam ideju kako da ga ubijem... ocigledno moras da imas tu municiju plus gomilu health-ova sto je po meni jako glupo... bezveze je kad' ne mozes da ga izbegavas nego jednostavno moras da stanes i da pucas u njega pa ko pre rikne...
 
Big Daddy-ju bezis u krug, najbolje oko nekog zaklona. Ako si ga izazvao u skucenom prostoru, mozes da se slikas. Nabolje je da ga opalis plasmid vatrom, jer ga ostecuje sve vreme, a u medjuvremenu punish ga olovom bezeci levo-desno i u krug. Nikako da stojis u mestu. Ako je Rosie, izbegavaj mine koje baca.

Ta munucija je Anti-personnel, bolje uzmi neku drugu zasad. 10 metaka shotguna + plasmidi i trebalo bi ga legne.
 
Poslednja izmena:
Ja sam provalio dosta dobro resenje za big daddy-a a to je ona magija sto izbacuje pcele a na to big daddy definitivno nije imun. Ispalis na njega i to ga jede a on se bori sa time i ti ga rokash sotkom :)
 
Znao sam da je vatra dobra ali nemam je zato sto sam morao da se zamenim za telekinezu i sada mogu da se slikam... u stvari, nervira me sto ne postoji trcanje, imam osecaj da mu je nemoguce pobeci... probacu jos jer sam bio prilicno nestrpljiv pa sam odustao kada sam osetio da nemam apsolutno nikakve sanse, kada bih video da mogu da mu pobegnem mozda bih i uspeo... ne znam da li glupa telekineza moze da mi pomogne...
 
Ljudi nije ovo tako lose, presao sam pozoriste!
 
ja sam je tri puta obrnuo za redom i to 2 puta na medium i 1 na hard...ovo zadnje ne preporucujem.gubitak zivaca samo tako.
 
Ja je od pocetka i igram na Hard, onako bi je s*****o previse brzo.

Inace ko god je igrao Fallout, ukapirace da su tvorci ove igre crpli ideju odatle, znaci malkice kopirali :D

Velika mana ove igre je ta tupava za-amljenost, pucacina danasnjih, pod vodom si, ali nikakva interakcija nije odradjena sa samom vodom, to jest morem, nego se kreces po prostoru koji je identican i kopnenom, znaci mogla je igra da bude smestena na vulkanu, u pustinji, ili na nekom od Zemljinih polova, i onda umesto da kroz prozor gledas teksture zgrada i blur efekat ti stvara vodu, moglo je okolo da bude puno peska, ili snega itd... Cak bi mogao i neki mod mozda da se odradi na taj fazon :)
 
Poslednja izmena:
Ja je od pocetka i igram na Hard, onako bi je s*****o previse brzo.

Inace ko god je igrao Fallout, ukapirace da su tvorci ove igre crpli ideju odatle, znaci malkice kopirali :D

Velika mana ove igre je ta tupava za-amljenost, pucacina danasnjih, pod vodom si, ali nikakva interakcija nije odradjena sa samom vodom, to jest morem, nego se kreces po prostoru koji je identican i kopnenom, znaci mogla je igra da bude smestena na vulkanu, u pustinji, ili na nekom od Zemljinih polova, i onda umesto da kroz prozor gledas teksture zgrada i blur efekat ti stvara vodu, moglo je okolo da bude puno peska, ili snega itd... Cak bi mogao i neki mod mozda da se odradi na taj fazon :)

To jeste, i to bas smara. A i na nesto malo od pola igre sam, video sam sve neprijatelje i pokupio sva oruzija. WTF??? :( Nije bas nesto strashan, Spliceri mi vise deluju ko ruzni i unakazeni alkosi nego kao neki jezivi polu zombiiji. (Dok su zombiji iz SS2 znali i te kako da prestrave i strecnu)
 
Ja sam ocigledno glup ali ja njega ne mogu da ubijem. Jednostavno se on zatrci i cao. Da mu pobegnem nemoguce je, imam 6 health-a, malo municije i nemam protiv oklopnu municiju. Bolje da odmah prestanem jer verovatno nisam ni na 1/10 delu igre. :)
 
Jbte, kad se zatrci, ti se pomeraj levo-desno, izbegavaj, nemoj da mu se naguzis sa miloblazenim izrazom lica "oh, jadan ja, jaci je i tako grub". Ok, nemas Incinerate!, ali moze i bez toga. Pa, zaletece se i dok gori. Ako imas gde - promeni plazmid, pa idi na peglu. Glupo je da odustanes, nije igra losa.
 
Poslednja izmena:
Nemam ni vatru, imam ono sto ga blokira, sa pocetka igre i imam telekizenu koja ne sluzi apsolutno nicemu. A izgleda da do tog dela gde mogu da se menjaju plazmidi nisam jos stigao. Radi se o tome da nemam nikakvu ideju sta da radim, shvatas... jednostavno nemam ideju... sta mi vredi da idem levo desno ako mi on jednim udarcem uzme citavu energiju... trcanja nema a ja ne mogu bezim okrenut mu jedjima a da idem u rikverc ne mogu jer su svuda okolo zidovi... jednostavno BRZI JE !
 
Cekaj, jesi li izazvao prvog Big Daddyja kog si video ili si sacekao dok ti ne kazu da ga napadnes?
 
On se pojavio (cujem ga) i onda mi je onaj lik sto me vodi rekao da moram da se borim sa njim i pojavio se neki pop-up sa nekom porukom vezanom za to... ne znam da mogu da ga izazovem u bilo kom drugom slucaju...
 
Izazivas ga tako sto ga napadnes ili previse pridjes devojcici... Preporucujem prvi nacin, mozes da ga izazoves sa distance. Ne znam sta drugo da ti kazem sem da pokusavas i dalje. Objasnio sam ti moj nacin.
 
ja sam tek danas poceo da igram i ubija me ovaj Medical pavilion .............gde je taj Dental i sta je to telekinesis plasmid..!???prvo sam je ins vise od sat vremena sad ovo......poludecu!!
pomozi te ljudi...............Hvalaa
 
Pa tu ti je negde Dental, samo obidji citavu mapu i ne mozes da ga promasis. :) Imas mapu na TAB, znas? :lol: Telekinesis ti je plazmid koji moras da pronadjes da bi mogao da otvoris neka vrata... nalazi se tu negde, ja nisam imao problema da ga nadjem. :D
 
e sad si mi pomogo..................a i mapa je do...............................:DDD
 
Da nebih otvarao novu temu pitaću ovde.
Imam problema sa igrom.
Instlairao sam je lepo, pokrenuo i tu nastaju problemi.
U glavnom meniju nevidim cursor miša. Nekako sam uspeo da uđem u igru, ali opet problem. Vidim samo kako lik gleda neki novčanik i onda se sve pretvara u kocke i kockice što bele, što crne, pa onda vidim teksturu od vatre, ali ostatka nigde nema.
Probao sam da vratim sve na OC komponente na default pošto su dosta zategnute (ali sve ostale igre rade, recimo GRAW2) no nevredi. Probao sam sa drugim drajverima (koristim poslednje izdate, tj 7.10 (nisam skidao 7.11).
Sve živo sam probao ali ne vredi. Da li neko ima ideju zašto mi se to dešava??
Znam da moja kartica neposeduje shadere 3.0, ali ako može da se igra na x1650pro (agp) zašto ja nebih mogao da je igram??
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno