Šta je novo?

Bioshock (PC)

lol u glavu :d
dobro video sam razliku i nije vredna ni 5 minuta vremena odo da uzhivam u DX9 :p
 
Jedno pitanje.
Jel' mozhe neko da mi poshalje neki save game da preskochim drugu misiju, poshto mi izbaci iz igre chim je uchita? :(

Da li si instalirao 1.1 patch? Predpostavljam da ti igra pukne kad treba da udjes u Medical? Ne bi trebao da imas ove probleme obzirom na racunar koji imas... no, mozda ovo upali.

Pre nego sto pritisnes E da udjes u medical, idi u opcije i stavi High Deatil Shaders na OFF, potvrdi promene, udji u medical normalno i vrati High Deatil Shaders na ON.
 
Naravno :D
...ako cemo iskreno, Bioshock nije igra Uweovog kalibra...nema klanja i krvi cudovista do kolena, nema sisatih riba i licimura, ****** i demona :D
Dobro receno :)
Ja licno, ipak nista ne ocekujem od ovog filma(kao ni od bilo kog drugog radjenog po igrama, bio iza njega Uwe ili ne). Ukoliko se desi da me demantuje i od svega ovoga ispadne nesto vredno gledanja, odlicno, mada sam vrlo skeptican :trust: Moram da budem ovakav, jednom sam spustio gard zbog Silent Hill-a i dobio sam po zubima. Vise ne.

Inace, danas sam uzeo da igram Bioshock (tek) po drugi put posle pet meseci i sad mogu da posmatram igru analiticki(prvi put nisam, posto mi je pomutila razum) i konacno mogu da razumem zasto je toliko igraca odbila u prvih par sati igre. Jednostavno, danasnji igarci su previse nestrpljivi i ako igra ne izbaci vecinu aduta na sto u startu, povlace se i igru proglase dosadnom. Steta. Bioshock toliko dobro dozira sadrzaj se da malte ne do samog kraja igre moze uzivati u novim elementima gameplaya(i prica se odlikuje istom dinamikom). Ovo je igra koja se definitivno mora zavrsiti da bi se dao konacni utisak o njoj.
P. S. Mada i dalje ne mogu da shvatim kako su mogli da naprave onoliko trivijalni konacni obracun :wall:
 
onaj mutavi plazmid nesretni... da hipnotishesh daddy-ja... sestra pobegne i nema je vishe :trust:
 
Nisam bas siguran da te razumem :trust: (ako se uopste obracas meni, ako ne izvinjavam se ;) ) Nisam imao tih problema, verovatno je u pitanju neki retki bug.
 
ne tebi.... nego pitam jel to normalno ili se ta sestra "spawnuje" negde drugde da znam da ne koristim to lol
 
sestra bjezi u onu rupu iz koje i izlazi, AFAIK
 
AAA OK sorry, malko sam se zbunio, mislio sam da je vezano za glavnog bossa(iako ne zvuci tako, te neznam odakle mi ta ideja :S: ).
Mozda, s obzirom na to da kad je hipnotisan prestaje da te napada, postoji mogucnost se kod lil' sys aktiviraju idle animacije(tacnije, to je zajednicka). U svakom slucaju, ako ti se ovo desi, ne brini, posle kraceg vremena se uvek javi novi Big D. Samo sacekaj da dozove sesticu iz rupe.
 
Poslednja izmena:
Prvo sry za ozivljavanje topica, ali bolje to nego da pravim novi ;)

Jer imao neko problema pri instalaciji 1.1 patch-a ? Meni svaki put zabaguje Win kada probam da ga instaliram, dodje za sekund do 2% i samo stoji, moram hard reset kompa :D

Mislim igra mi radi savrseno u 1.0 verziji, tako da mi patch nije nesto neophodan, ali reko cudan problem a mozda neko zna kako se resava.
 
Nisam imao nikakvih problema sa Patchom, da li si probao da ga skineš sa drugog izvora?
 
@ivan555
Skino sam patch sa nekoliko razlicitih sajtova i uvek isto. Jedino sto nisam probao je da skinem onaj drugi patch sto je za "cenzurisanu" igru, ali kontam da on nije za ovu nasu sto mi igramo.
 
Instaliraj pec na svezu instalaciju na koju nije primenjen lekic. Pa tek kad pecujes, primeni lekic za verziju 1.1
 
@Uros
Naravno da sam tako uradio :)

Evo instalirao sam jos nekoliko igara na komp i sve ih uspesno patch-ovao tako da jedino ovaj BioShock zeza, ali neka mu preci cu ga svakako :D
 
Skontao sam sta je bio problem, imao sam nekog debilnog trojanca na kompu koji je tako cucao u pozadini i birao programe koje ce da ubaguje :(

Sada kada sam ga skinuo igra se iz prve patch-ovala na 1.1 !
 
Problem sa pokretanjem

Konfiguracija mi je:

x4 925
Ati 5770
4Gb rama
...
Win 7 x64 DirectX 11
...

Instalirao sam Bioshock, patchovao sa 1.1 ver. (Bioshock Version 1.1 Patch Worldwide Retail.exe)...
Pokrenem igru i javi mi se crni ekran i kurzor se vidi samo u sredisnjem delu. Probao sam copatibility mode od XP do viste. Sa svakim isto.

Gledao sam po netu ali na koje kog resenja da sam naisao nije mi pomoglo. Mozda sam propoustio neko.
Pa bi zamolio nekog ko je imao isti problem da mi pomogne u resavanju istog.
 
Najverovatnije je nesto vezano za graficki driver, stavi neke druge kataliste pa probaj.
 
Najverovatnije je nesto vezano za graficki driver, stavi neke druge kataliste pa probaj.


Prvi put mi je ATI-jeva kartica u masini. Pa bi te zamolio da mi pojasnis sta tacno da uradim. Vidim da je Catalyst naziv za control panel kartice, ali sta da tamo uradim?
Inace skinuo sam zadnju verziju.

Da li ako instaliram directx 9.0c cu ubrljati ove 11? Ili u paketu 11 su vec svi potrebni fajlovi od directx 9?
 
Cao Rusi:) Pokusaj ovo: control panel/ Programs and features/ turn windows features on off/ i tu maknes-iskljucis "Tablet PC Components". Meni je to pomoglo da rijesim slican problem sa Bioshock-om;)
 
Poslednja izmena:
Hvala na ovome predlogu ali ovo je bas od jednih koji sam bio pokusao :(.
 
Problem je resen (nadam se u potpunosti posto sam igrao malo upravo) instalacijom DirectX End-User Runtime Web Installer. Ali ne znam da li ovo sada smeta sto sam instalirao na DirectX 11??? Zamolio bi za odgovor.
 
Ne bi trebalo da ima veze, u krajnjem slucaju probaj neke druge igre i ako rade normalno znaces da je sve u redu ;).
 
Ok ;). Ma sve mi je ovo sada na brzinu. Nije mi radila jos jedna malo starija igra pa mi sada takodje radi.
Isproban novu konf. koju sam uzeo pre 10tak dana, nisam jos ni win 7 podesio, isprebacivao sa xp-a sta cu da sacuvam...
 
Znam da ste je svi daaavno odigrali... ali ima nas par matoraca koji cemo tek da igramo:)

Da li je neko primetio da mu se oruzje pregreva (blokira) u igri ?

Navodno je to ugradjen bug za "narodne" verzije... koji otklanja samo original CD ?

Anybody ?
 
Nista ne blokira u narodnoj verziji, mozda si skinuo los rip, cini mi se da je full ISO bio oko 6,5GB.
 
Da li neko zna koji full iso od 3 narodne verzije radi bez problema?
 
Nazad
Vrh Dno