Šta je novo?

Bioshock (PC)

Doktor

Slavan
Učlanjen(a)
13.03.2006
Poruke
1,527
Poena
360
Posto igra izlazi za 12 dana, evo topic pa trpajte sve u njega.

Evo najsvezijih vesti. Po onome sto sam procitao, igra je brutalno dobra.

Evo par delova iz raznih Game magazina:

BioShock je dobio 10/10 u OXM-u koji je za njegove najvece vrline naveo nezamislivo odlicnu pricu, zestoku, strasnu borbu, perfektni design lokacija, zaprepascujuci soundtrack i zvucne efekte i beskrajan izbor oruzja.

Nakon toga, u PC Gameru je dobio ocenu od 95% u kom su rekli da je to duga horor igra, za divno cudo jedna od retkih bez bagova, nije zahtevna jer je U3 optimizovan kako treba i nije o ubijanju dece. Takodje, napomenuli su i da je BioShock mracna i zapanjujuca igra, uznemirujuca i spektakularna.

A najnovija recenzija BioShocka iz AP Maga gde je takodje dobio 10/10 u kome za BioShock kazu: "Najvisa ocena. Tu ocenu BioShock zasluzuje kao jedan od najoriginalnijih, zaraznih i nezaboravnih shootera koji su dosli nakon Half-Lifea. BioShock dovodi akciju 20,000 milja pod morem u Rapture, grad izgradjen na dnu oceana od strane utopijskog genija koji ima stvar za art deco." Dobro mozda su malo preterali 10/10, ali igra ce odleteti preko 90% u to sam siguran. A i radi ga ekipa koja je pravila SS.

Evo nekoliko strana iz casopisa. Prvi review igre i ocena 10/10 :D

i828_96456cover1221150lo.jpg

i829_96462p89122539lo.jpg

i830_96477p91122338lo.jpg

i831_96484p92122793lo.jpg

i832_96488p93122793lo.jpg

i835_96496p94122629lo.jpg

i836_96503p95122344lo.jpg
 
Poslednja izmena:
i sad lepo ja treba da biram između novog mixera koji mi je inače preko potreban i nove grafičke jer ćete si svi sad ovde zalepiti vrišteći od sreće koliko je Bioshock dobar a ja ću da čekam pola godine da bih ga igrao kako treba :) mrzim vas :)
 
i sad lepo ja treba da biram između novog mixera koji mi je inače preko potreban i nove grafičke jer ćete si svi sad ovde zalepiti vrišteći od sreće koliko je Bioshock dobar a ja ću da čekam pola godine da bih ga igrao kako treba :) mrzim vas :)


Cuti!!! Procitaj u potpisu moju konfu. I ja cu malo da pricekam oko igranja ovog cuda.
A sada procitah da ce biti oko 700 modifikacija oruzja. Malo li je!!!:zgran: :-devil-:
 
ćuti ti :) imaš maltene recommended mašinu :) - imaš GB rama,kloknućeš lepo taj procesor na 2,3 2,4 bez problema (ako nisi već) i imaš grafičku za taman..nećeš moći full,al će lepo tebi biti moj brale :)

Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space
Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0
compatible sound cards)



Taman je optimizovana da bi ti mogao da je igraš :) :) :)

I koliko bi me koštala polovna 7900GTX ?

Evo toga još:

Minimum requirements
Processor: 1.33 GHz CPU
Memory: 1 GB of SDRAM
Graphics: GeForce 7xxx or Radeon X1xxx
Recommended requirements
Processor: 2.66 GHz CPU
Memory: 2 GB of SDRAM
Graphics: GeForce 8800 series or Radeon X1950 series
 
Poslednja izmena od urednika:
Skoro pa recommended:D.Baš me interesuje kako će raditi na tom 8600 GT što piše u read me.:trust:
 
Ovo bi valjalo poterati na 720p projektoru i kick-ass ozvucenju :p
 
Znaci doslo je vreme da kupim 8800GTX i drugo napajanje :)

Sudeci po slikama iz novina, igra izgleda bolesno dobro! A kako radi, znacemo za 20tak dana.
 
Poslednja izmena:
Jel ste primetili kako izgleda interfejs u igri!!?!? Ima negde duboko skriveni gen Fallouta. Potpuno starinski, u duhu igre.:D

ćuti ti :) imaš maltene recommended mašinu :) - imaš GB rama,kloknućeš lepo taj procesor na 2,3 2,4 bez problema (ako nisi već) i imaš grafičku za taman..nećeš moći full,al će lepo tebi biti moj brale :)

Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space
Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0
compatible sound cards)



Taman je optimizovana da bi ti mogao da je igraš :) :) :)

I koliko bi me koštala polovna 7900GTX ?

Nemoj polovnu 7900GTX. Bolje skupi pare i kupi neku iz 8x serije.
 
Poslednja izmena od urednika:
@Doktor

nemoj da potežeš FallOut ovde please,inače ode tema u p**** m*******

:crash: :d
 
Meh, ne nadam se vise nicemu. Jedva da je i "duboki shooter". Znas System Shock 2 je bio jaaako komplikovan RPG i nisi mogao da ga igras bez IQ>170 i diplome MITa i kalteka...
I Irattional se prodao. Freedom Force je bio lep eksperiment, u starome stilu, ali ocigledno da nije placao racune. Mogu samo boga da molim da je ipak dobra igra. Mada po nekim opisima mnogo lici po gameplayu kao horror Jedi Academy...
 
Jel ovde neko video ingame snimke ili znate kako je dobra igra iz skeniranog chasopisa ? :)
 
ima dosta ingame videa na netu, izgleda odlicno
 
Jel ovde neko video ingame snimke ili znate kako je dobra igra iz skeniranog chasopisa ? :)

Naravno da jeste.Dosta dugačak video je bio veoma popularan jedno vreme.Čini mi se da je bio oko 400 mb i podosta minuta,taman da se vidi šta nas očekuje.
 
Poslednja izmena:
ma i u skeniranom časopisu se vidi da je loodilo neko,majke mi :d
 
Poslednja izmena:
Minimum System Requirements:
CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM: 1GB
Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space: 8GB free space
Recommended System Requirements:
CPU: Intel Core 2 Duo processor
System RAM: 2GB
Video card:
DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card: Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0
compatible sound cards)


Kada su neki na forumu videli trailer za ovu igru, optimisticki su pisali kako bez 8800Sli nece moci da se igra i ostale nebuloze. sada mi je lakse. Mozda cu i moci da je zavrsim sa mojom konfom?
 
Kada su neki na forumu videli trailer za ovu igru, optimisticki su pisali kako bez 8800Sli nece moci da se igra i ostale nebuloze. sada mi je lakse. Mozda cu i moci da je zavrsim sa mojom konfom?


I ti sad na osnovu Sys.Requirementsa sudis kako ce igra da radi? Ja se ne secam da je bilo koji sys req bio ikada tacan.

Poslednji put kada sam pogledao sys req. bilo je kada je izasla mafia, u kom je pisalo kao recomended, ako se ne varam 700MHz PIII procesor, a igra je tek na procesorima preko 2.2 bila igriva onako kako treba.
Ne znam kako vi, ali ja kapiram recomended kao konfiguraciju sa kojom ces u potpunosti moci da uzivas u svim featuresima koje igra donosi. Ali izgleda da je to sve pomereno malo. Minimum je sada da se igra uopste pokrene, a recomended da imas na nekim osrednjim detaljima playable framerate. Videcemo, iskreno, nadam se da ce raditi dobro, ali secam se onog trailera u kom su pokazivali vodu, pa je bilo nekih sekvenci gde se tako ocigledno video nedostatak frejmova....
 
@Doktor

nemoj da potežeš FallOut ovde please,inače ode tema u p**** m*******

:crash: :d

Ma necu, nego stvarno me malo podsetilo. Aj bice zanimljivo videti kako ce igra da rula, posto se radila i za kutiju i za PC. Obicno ne ispadne kako treba kada se radi za jednu i drugu stranu, ali uzdam se u Irational. :-devil-:
 
'Ajd ja cju biti skeptik.
Evo skidam Neki HD trejler ~ 320mb, pa cje da pogledam bash chemu tolika lozhana:p
Nekako mi ova UT makina izgleda shareno, pomalo kichasto.
Ali dobro, bar nesto novo.
Nego kakav je to fazon sa oruzjima?
Nadam se da nije neka sad komplikacija...ili ja to postajem staromodan?
 
Ljudi, juče je definitivno potvrđeno da je Bioshock ušao u Gold fazu i da stiže u radnje 21. avgusta. A to, sa druge strane, može da znači da će se u našim prodavnicama pojaviti i koji dan ranije... Kao po dobrom starom običaju.:d
 
'Ajd ja cju biti skeptik.
Evo skidam Neki HD trejler ~ 320mb, pa cje da pogledam bash chemu tolika lozhana:p
Nekako mi ova UT makina izgleda shareno, pomalo kichasto.
Ali dobro, bar nesto novo.
Nego kakav je to fazon sa oruzjima?
Nadam se da nije neka sad komplikacija...ili ja to postajem staromodan?

Pa nesto poput SS, s tim sto ovde imash gene i modifikujesh svoje celije sa njima, kao i oruzja. Oko 700 modifikacija, mada cifra je ogromna, ali ne sumnjam. Irational je to. Postoji fora da mozesh da poginesh pri modifikaciji sa genima, mada mi nije jasno kako:trust:
 
Poslednja izmena:
Very lako ! Ne smeš da koristiš samoubilački gen :d
 
Doktore, seci malog, vadi daljinac, pochecje mi utakmica!!
Morao sam to da kazem:p SMF je bio extra band.

@Doktor:
A to mi je omiljeni gen:p
Hm, sta tacno bese SS?
Ali neka dacju sansu ovom tripu.
Simpa mi ovo sa genima.

Malo sam samo bacio pogled na trejler, ali na poslu imam ocajnu makinu i nemoz da gura HD video, tako da to ostaje da se vidi kucji.
Simpa izgleda, ono malo sto sam video.
 
Poslednja izmena:
Da, igra izgleda odlicno i pojavice se za XBOX360 i PC. Kazu da bi izasla i za PS3 kad bi konzola mogla da je potera. :p

Ma da beda. Ovi na xbox-u drze palceve da im se konzola ne s**** kako ubace disk u konzolu a ovi drugi sa PCem prave godisnje materijalne proracune da bi ustekali za upgrade pa da mogu na medium-u da igraju :) Do jaja :)
 
A neko fura Mac pa nema tih briga :d :)
 
Bumo vid`li ko je u pravu. Nasi proroci ili oni koji su pravili igru.
 
Nazad
Vrh Dno