Šta je novo?

Bioshock (PC)

Da, ta igra ima problem sa widescreenom.Ovdi je resenje :)
A na tweakguidesu, covek kaze:
As of the 1.1 Patch, there is now a 'Horizontal FOV Lock' option under Graphics Options which you can switch On or Off to control the Horizontal Field of View. If using a widescreen resolution, try changing this option to Off first to see if it resolve any FOV issues.
 
Poslednja izmena:
znachi igra je :shock: KAKO JE DOBRAAA... usput hvala fain2daniel :D
 
Bez prepucavanja, molim.
 


Ovo mi se pojavi uvek kad predjem u drugu misiju, Medical pavilon, tako nesto...

zasto nece dalje???
 
A ima dve verzije tog peca ja sam skinuo onu worldwide i sa tom mi radi besprekorno stim sto ja to igram na visti.
 
moze li neko pomoci , nivo APOLO SQUARE , pokupim lot 192 i onda treba i drugi dodjem do
njega ali ne mogu da ga pokupim kaze da moram jos nesto da uradim , sve sam probao ali ne nalazim nista...... !!!
pomoc
 
moze li neko pomoci , nivo APOLO SQUARE , pokupim lot 192 i onda treba i drugi dodjem do
njega ali ne mogu da ga pokupim kaze da moram jos nesto da uradim , sve sam probao ali ne nalazim nista...... !!!
pomoc

I ja sam imao isti problem.
Verovatno koristis sifre za varanje ili trainer. I u tome je problem.
Resio sam tako sto sam skinuo FLT verziju igre(a pre toga sam imao LOLCATS),instalirao 1.1 patch i skinuo trainer za 1.1 verziju.
I presao celu igru bez problema :)
 
bioshock

hvala za odgovor,
bice da je to , nasao sam i na netu slican problem , al mi se sad ne igraiz pocetka.....ovo je blizu kraj igre, probao sam naci savegame al nigde..... ima samo za zadnji nivo.

poz
 
ja presao igru (pauzirao od septembra), extra, cak i sa mojom masinom, a planiram da je odigram ponovo kad budem mogao da ceram sve u full-u (konacno ozbiljno razmisljam o apgrejdu kompletne masine)
 
Ljudi pomagajte.... Igra je stalno pucala i izbacivala u WIN a onda sam stavio patch 1.1 i resio moje problema, ali ne lezi vraze:p tu nastadose novi problemi. Posto me smaralo da stalno igra iskace nisam ni igrao mnogo ali sam solidno preso uprkos problemima. Tako da sam sada igru krenuo od pocetka... kad ono :mad: kada dodjem do prve devojcice nece bre da harvestuje niti da rescue. Prosto stiskam i L i H ono nista. Sta da radim pomagajte?
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomagajte.... Igra je stalno pucala i izbacivala u WIN a onda sam stavio patch 1.1 i resio moje problema, ali ne lezi vraze:p tu nastadose novi problemi. Posto me smaralo da stalno igra iskace nisam ni igrao mnogo ali sam solidno preso uprkos problemima. Tako da sam sada igru krenuo od pocetka... kad ono :mad: kada dodjem do prve devojcice nece bre da harvestuje niti da rescue. Prosto stiskam i L i H ono nista. Sta da radim pomagajte?

Bilo je komentara kako je ova igra osetljiva na prezategnute mem.tajmige ili OC procesora...Ne verujem da je bash u tome problem ali mozesh da probash.
 
Imam jedno pitanje, neznam da li je ovako svima a ne bi da citam svih 50 stranica :)

Da li vama ova igra ucitava nenormalno dugo, ucitava mi nivo (kad prvi put pokrenem) nekih 4-5 puta duze nego sto ucitava crysis a kad izlazi iz igre (exit to windows) to odradi u 1sec...
 
I tako ja predjoh Bioshock, i nije mi jasno zasto su napravljeni tako neprirodni modeli glava likova. : )
 
da, ladno ce Gore Verbinski da ga rezira...
Jos se ceka dobar film po video igri, a ovo mozda bude i zanimljivije kao film nego sto je sama igra :p
 
Naravno :D
Ovaj Verbinski (mada mrzim 2 i 3 deo njegovih Pirata s Kariba) zna da rezira za razliku od doticnog.I ako cemo iskreno, Bioshock nije igra Uweovog kalibra...nema klanja i krvi cudovista do kolena, nema sisatih riba i licimura, ****** i demona :D
 
Milijardera.....

Inace, bilo bi lepo videti dobar film reziran po video igri... Ja jos uvek cekam Max Payne-a!
 
Max je ko ispao iz stripa, nema sanse da bude kul a da mrda. Filmove po igrama ne treba praviti i tacka. Zadovoljiavanje likova koji iz hobija cepidlace o promilu razlike izmedju whatever, tj. nas, je corav posao, koji je bogu zgresio samo uwe.
 
Poslednja izmena:
hoce li bioshock the movie biti full DX10? :d
 
Jedno pitanje.
Jel' mozhe neko da mi poshalje neki save game da preskochim drugu misiju, poshto mi izbaci iz igre chim je uchita? :(
 
mozhe li se poterati DX 10 na XPu??? Ima li nekoh modova ili tako nechega??
 
Nazad
Vrh Dno