Šta je novo?

Bioshock (PC)

Dajte ljudi, sada ćemo da raspravljamo ko je odlučio prvi da ubaci gauss gun u igre...
To je koncept koji postoji od devetnaestog veka, elektromagnetno polje koje ispaljuje projektile.
Dosta sam ih nakrcao na brodove u Master of Orion-u 2 :p

Evo ja cu da razresim sve nedoumice oko gauss gun-a, prva igra koja ga je koristila bila je Syndicate daaaaleke 1993. godine...svi zadovoljni?
 
@stormwatch, bravo! Nisam znao da je jos tada, ovo je korisna informacija.
 
Poslednja izmena:
@stormwatch, bravo! Nisam znao da je jos tada, ovo je korisna informacija.

Korisna bi bila kada bi ucestvovao na milioneru, a voditelj postavi pitanje za neku sumanutu sumu:" Slusajte pazljivo. U kojoj igri je prvi put upotrbljen gauss rifle?":d

A ti onako ko iz topa... :d hehe

Poz
 
konacno sam presao....
idalje mislim da je VRH!!
Mada nije bas za IGRU GODINE, al idalje vrh! Nisam upocetku ni hteo da igram, zvucalo je glupo kao neki rpg pucacina shit....
Sve cestitke za PRICU koja me je drzala sve vreme!

ps. ako ne trazite one audio zapise i ne pratite pricu kapiram da igra BRZO smori! ovako samo sklapate deo po deo slagalice....
pozz

e da zavrsio sam kao dobar Mr.B(aja) ,)
 
konacno sam presao....
idalje mislim da je VRH!!
Mada nije bas za IGRU GODINE, al idalje vrh! Nisam upocetku ni hteo da igram, zvucalo je glupo kao neki rpg pucacina shit....
Sve cestitke za PRICU koja me je drzala sve vreme!

ps. ako ne trazite one audio zapise i ne pratite pricu kapiram da igra BRZO smori! ovako samo sklapate deo po deo slagalice....
pozz

e da zavrsio sam kao dobar Mr.B(aja) ,)

RPG???:S:
 
RPG je sam po sebi glupav naziv. "Role Playing Game" , I settlers su RPG po tom nazivu...Ti si u ulozi Kralja koji...naseljava :D Ko je reko da RPG mora da bude na otvorenom prostoru i damoras da imas "+1 Mace" da bi igra bila RPG ? :D
 
RPG je sam po sebi glupav naziv. "Role Playing Game" , I settlers su RPG po tom nazivu...Ti si u ulozi Kralja koji...naseljava :D Ko je reko da RPG mora da bude na otvorenom prostoru i damoras da imas "+1 Mace" da bi igra bila RPG ? :D

RPG = Oblivion...
 
konacno sam presao....
idalje mislim da je VRH!!
Mada nije bas za IGRU GODINE, al idalje vrh! Nisam upocetku ni hteo da igram, zvucalo je glupo kao neki rpg pucacina shit....
Sve cestitke za PRICU koja me je drzala sve vreme!

ps. ako ne trazite one audio zapise i ne pratite pricu kapiram da igra BRZO smori! ovako samo sklapate deo po deo slagalice....
pozz

e da zavrsio sam kao dobar Mr.B(aja) ,)

Igra je fenomenalna, pogotovo sto ima 2 kraja, i totalno nepredvidivu prichu, odusevila me stvarno. Sto se tiche igre godine... to ce verovatno biti crysis, mada (iako jos nisam igrao) sumnjam da ima tako dobar storyline kao BS.
 
Presao ponovo igru u dx10 i ponovo me odusevila kao prvi put,ovaj put sam bio evil nisam hteo opet da spasavam sve devojcice da vidim tok price.BTW,igra strava radi na 3850 ATI u dx10
 
Presao ponovo igru u dx10 i ponovo me odusevila kao prvi put,ovaj put sam bio evil nisam hteo opet da spasavam sve devojcice da vidim tok price.BTW,igra strava radi na 3850 ATI u dx10

Kakva je razlika u grafici, ako je ima uopste?
 
zna li ko kako da je instaliram na 2 DVD- a?! umesto 1 DL-DVD
negde sam prochitao da mogu da se jezici nepotrebni RIP- uju pa da igra bude nekih 3.7GB ili tako neshto... pa ako neko ima link za tutorial bio bi JAAAAAAAKO ZAHVALAN!!!!
 
Poslednja izmena:
LOL
udjem ja u igru... i onaj prvi deo predjem onaj kao cinematic gde nemash nishta da radish nego samo da gledash okolo i pogledam onaj gread i ono i stane mi ona podmornica i tu se kao zavrshi i krene da uchitava... i izbaci me i bude ono SEND I DONT'T SEND :wall: !!!
a nisam jeo krekere jer nije bilo potrebe ushao sam u igru... :)
 
Poslednja izmena:
nesto ti se krshi u masini...smanji overklok ako si ga radio...
 
LOL
udjem ja u igru... i onaj prvi deo predjem onaj kao cinematic gde nemash nishta da radish nego samo da gledash okolo i pogledam onaj gread i ono i stane mi ona podmornica i tu se kao zavrshi i krene da uchitava... i izbaci me i bude ono SEND I DONT'T SEND :wall: !!!
a nisam jeo krekere jer nije bilo potrebe ushao sam u igru... :)

Probaj iskljuciti Advanced Shadere ili tako nesto iz video menija.
 
ma sve je na low da lowastije nemozhe biti, e a i u 1024x768 to na pochetku ne secka!!! :shock:
 
Zajebao sam se sto sam prvo odigrao Crysis i CoD4 pa tek onda poceo da igram Bioshock, sta da kazem sem da je bio momentalni uninstall :)
 
Poslednja izmena:
1 question: posto sad nabavih widescreen monitro, a sjecam se da je bilo problema sa ws rezolucijama na pojavljivanju, kakvo je sada stanje?
 
Nazad
Vrh Dno