Šta je novo?

Bioshock (PC)

:D :D :D
Jedan od boljih offtopica u zadnje vreme
 
@osters
Jesi li siguran da ti je zena bila kod "drugarice" na kafici???? :p

Presao sam igru i spasio sam sve devojcice ali mi se kraj ne svidja uopste. Mnogo je kratak.
 
E to je SHOCK!:-devil-::D
Ne, to bi bio shock :D
Ne smem više da zalazim u ovu temu, pročitah svašta o igri, a još uvek je nisam odigrao... čekam još GB ram-a da mogu da igram bez riljanja po disku na high details.:(
 
A kako si mogao da pomislis da su to save-ovi, kad ti dole u status baru browsera lepo pise da su u pitanju YouTube linkovi :wall:
 
Bogami, ja sam dosta seka "harvestovao", barem 3-4 :-devil-:
Moram priznati da sam varao...Tanenbaumova te nagradjuje kada spasish neke od njih... ;)

Btw, do yaya gejm! Kad ce nastavak?!:D
 
Poslednja izmena:
bio sam kod drugara koji ima athlona 3500 i 7300GT DDR2 i ne moze da pokrene igricu,izbacuje koliko se secam da fali neki fajl ,nesto kao d3d9...
da li je imao neko slicnih problema
 
Ja samo mogu da se slikam!ja na mom kompu,na mojoj GeForce 4 mogu da sanjam da igram ovu igru!Ali sta da se radi...zivot je takav!Ipak znam sta bi svima pomoglo da bez ikakvih problema cepaju ovu iigru i na najjacoj rezoluciji i detaljima!!!Da lepo kupe "AlienWare" racunar...da puknu oko 5000 evra....ali zato da uzivaju igrajuci igricu!!!
 
Ja samo mogu da cutim sto se ovoga tice....nema pojma da ja igram ovo...osim ako kupim "AlienWare" od 7000 evra
 
Izvinite ovo sam vec napisao...nesto sam eksperimentisao...i opet poslao ono sto sam vec napisao
 
mozda ti pomogne alienware od 10000 eura? :p
 
Quit whining, za maksimalne detalje dovoljna je kartica od 100 evra.
Nego je najlakše sedeti i kukati što novi hardver ne padne s marsa.
 
Posto sam toliko cuo i nacuo o ovojigrici, resih da je probam. Vec dve noci do 5 ujutru se sunjam onim gradom i sta mogu da kazem osim, brate do jaja.. Posto mi je jedan dugar otisao iz bga na par dana marnuo sam mu 5.1 sluske, sad zamislite trip 4 ujutro zvuk pojacan.. Extra.

E da na kofiguraciji iz potpisa radi na sve high 1024x768
 
Tja, presao sam igru-na pocetku bejase odusevljenje, ali sam se posle smorio. Jeste, ovakvu grafiku do sada nisam video, a jos radi na mojoj socijalnoj konfiguraciji u 1280x800 sve do panja. Ali ipak nesto fali, game play ne pleni svom snagom, a kao sto neko rece osecaj pri pucanju je bez veze, F.E.A.R. rulz :D Ma ima da zavrsim Alien VS Predator 2, imam je u lap topu, ostalo mi je jos malo sa marincem, sa Alienom i Predatorom sam presao u jednom disanju. Sta sam hteo da kazem, i najbolja grafika nije dovoljna, pa cak i kada se nalozis posle Kuzminog umobolnog clanka u SK :p (samo sumnjam da je on presao igru do kraja kada je ono pisao). Od mene toliko, izvinite za offtopicarenje :D
 
Nalazim neke stvari (plazmide or something) koje stavljam u neke slotove ali ne mogu da im pristupim kasnije. Da li je to nesto cemu se ne pristupa vec "radi" uvek ili ja ne umem?
 
Nalazim neke stvari (plazmide or something) koje stavljam u neke slotove ali ne mogu da im pristupim kasnije. Da li je to nesto cemu se ne pristupa vec "radi" uvek ili ja ne umem?

Samo se oruzju i plasmidima (mocima) moze pristupaiti dok one tonice mozes samo da smestas u
slotove i oni automatksi deluju...
Imaju cak neke fore sa kombinacijom odedjenih tonica, kada dobijas neke super moci, ali ja se time nisam bavio, nije bilo potrebno za srednju tezinu...
 
zaglavio sam se :( . Kad se pretvorim u big daddy-a i pozovem little sis, ona otvara vrata usput dok je shtitim, .Onda je zastala kod drugog ili treceg lesha gde uzima adam, i nece da se pomeri odatle :(, non stop govori hurry up , bla bla, a stoji u mestu i nece da otvori sledeca vrata. Ima neko ideju, predpostavljam da je bug :[
 
^moguce da je bug...probaj da dopustis nekom od splicera da je utamani, pa onda pozovi drugu, mozda bude pametnija :D
 
hteo sam to da uradim, medjutim potamanio sam sve splicere i onda pritisnuo autosave :p .

Bug je u pitanju, ali hvala bogu igra ima autosave :p . Odradio sam sve isto i sad se pomerila i otkljucala vrata. Glupi glitch :p

inace , interesantan kraj, malo me razocarala prica (good ending), al dobro, bilo je phun. Na neke momente je malo monotona igra, ali tu je uvek neki splicer da zacini situaciju :p . 8/10
 
Samo se oruzju i plasmidima (mocima) moze pristupaiti dok one tonice mozes samo da smestas u slotove i oni automatksi deluju...
Imaju cak neke fore sa kombinacijom odedjenih tonica, kada dobijas neke super moci, ali ja se time nisam bavio, nije bilo potrebno za srednju tezinu...

Ma nisam stigao da procitam, onaj lik sto me vodi je rekao da negde mogu da odem da promenim to jer sam na primer fire storm ili kako god da se zove morao da zamenim telekinezisom... i sad' ne znam GDE to moram da odem... Ali ok ako kazes da tonici automatski deluju, to me je zanimalo...
 
Ma nisam stigao da procitam, onaj lik sto me vodi je rekao da negde mogu da odem da promenim to jer sam na primer fire storm ili kako god da se zove morao da zamenim telekinezisom... i sad' ne znam GDE to moram da odem... Ali ok ako kazes da tonici automatski deluju, to me je zanimalo...

Telekineza ti nije tonic to ti je Plasmid, tj. moc. Njih mozes da biras i menjas.
Pronadji u kontrolama, imas taster za odabir plasmida i oruzja.

E sad, fora je kada kupis ili nadjes negde novi tonic ili plasmid, a nemas slobodnih slotova za njih...
U pocetku imas odredjen broj slotova za plasmide, ali vremenom dobijes dodatne plasmide, pa ce ti preostali plasmidi biti u gene bank, tamo kada odes mozes da zamenis jedan plasmid za drugi... U gene bank takodje mozes da razmenjujes jedan tonic za drugi ako nemas slobodnih slotova za tonice.
Kada budes dosao do GENE BANK, skapiraces i sam...

A imas i onu "prodavnicu" gde kupujes moci i tonice za ADAM-e, zaboravih kako se zove...
 
играо сам ову игру 3 дана непрестано, и одједном ме је сморила... нисам је ни прешао.
 
igra je ogromna. sigurno 20 sati traje...
 
Nazad
Vrh Dno