Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Postoji li neki način da se u Google photos ispravi pogrešno prepoznato lice?
Osobu A mi je prepoznao kao osobu B, i sada sve slike osobe A grupiše kao osobu B.
 
kako se gasi ekran na samsungu? dupli tap ga pali, fizicko dugme ga gasi, ali ima li neki gest preko ekrana da gasi ekran da ne habam fizicko dugme?
 
^ fabricki dva puta tapneš po ekranu gde nemaš neku app ili widget
 
1 Head into your Settings > Advanced Features.
2 Tap on Motions and gestures.
3 Toggle on Double tap to turn off screen.
4 You will then be able to lock your screen by simply double tapping the home screen.
 
Који телефон имаш? Овако је на ѕ21u и ѕ23u.

Ако користиш nova launcher, можеш тамо да немстиш, ако већ немаш у самом систему.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230313_155152_Settings.jpg
    Screenshot_20230313_155152_Settings.jpg
    71.7 KB · Pregleda: 56
Da li vam treperi ovo u Google Messaging, dole na dnu ekrana, na nekim porukama? Ne mogu clear data od app-a izbrisace mi se sve poruke.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-17-22-27-51-22_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg
    Screenshot_2023-03-17-22-27-51-22_0ce57feeccaa51fb7deed04b4dbda235.jpg
    36.2 KB · Pregleda: 55
Treperi samo na porukama koje šalje provajder o informacijama i na porukama za verifikacione kodove za naloge što je normalno, ovako nigde
 
Treperi samo na porukama koje šalje provajder o informacijama i na porukama za verifikacione kodove za naloge što je normalno, ovako nigde
Normalno je da pise, a ne da treperi poruka, kao da se dupla, na screenshotu pokazuje sve ok, mora video da bi se vidjela...
 

Prilozi

  • Record_2023-03-17-22-36-28.mp4
    4.1 MB
Da li postoji mogucnost da se kontakti u Google phone aplukaciji objedine u jednu boju,ili da se stavi jedna slika za sve kontakte,da ne bude ovaj sarenis?

I drugo pitanje,da li moze da se edituje poruka u googlovoj aplikaciji za poruke,poruka koja sadrzi i text i napisan broj telefona,i da editujem tu poruku da bi kopirao samo broj..Kad zadrzim na poslatu poruku,nudi mi da kopiram ceo sadrzaj iz poruke,to mi ne treba..
 

Prilozi

  • IMG_20230318_224347.jpg
    IMG_20230318_224347.jpg
    26.2 KB · Pregleda: 32
Koja aplikacija je dobra da zameni nepostojecu led lampicu za notifikacije?

S10 lite je fon.

Totalno sam demode sto se tice aplikacija nisam upucen kao ranije.
 
I ja od kad sam pre neki dan updateovao aplikacije počelo da se dešava, do prošlog update-a sve okej
 
@miksan Pošto vidim da je telefon sa AMOLED ekranom, možeš neku aplikaciju tipa Notify Edge ili sličnu.
 
Moze li neko da preporuci neku mail aplikaciju?
Iz nekog razloga Outlook je prestao da mi radi. Clear cash, data unistall aplikacije.... Ništa ne pomaže. Skida stare mejlove kad ih obrisem ali nove tj one od pre 2 dana i aktuelne jok.
 
A gde ti se nalazi mail koji se ne sinhronizuje?
 
Moze li neko da preporuci neku mail aplikaciju?
Iz nekog razloga Outlook je prestao da mi radi. Clear cash, data unistall aplikacije.... Ništa ne pomaže. Skida stare mejlove kad ih obrisem ali nove tj one od pre 2 dana i aktuelne jok.
Probaj Spark email
 
Nazad
Vrh Dno